Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prognostička astrologija ~ uslov za tumačenje minimum 50 poruka  (Pročitano 43974 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6300
Mene me interesuje gde ovde ima da se kupe jeftini cvarci i kavurma???!  Smile
Ne, salu na stranu, moje pitanje ima veze i sa ishranom. Kazu da za Rakove u globalu vazi da su jako jeshne osobe..e molicu lepo ja jesam kraba al vazda sam bila shtiglicasta u normalnim granicama,  nezabrinjavajuce, do trenutka kada se to nije pocelo graniciti sa anorexijom, a sve kao posledica napetosti--->prozrokovane stresom, krizama, bla bla truc truc  Smile  da ne davim vise, a morala sam, jer sve je ovo usko vezano pa me zanima prognoza vezana za zdravstveno stanje(fizicko&mentalno)? dokle vise ovako? hocu da se ubucim  Smile
Odoh da prikacim AstroLegitimišućeSredstvo...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Zanima me kada cu naci decka i kada cu se udati. Rodjena sam u Beogradu 07.07. 1987 u 10:50

Unapred zahvalna

Postavila si dva pitanja a pravilo je samo jedno.
Mnogo toga bih imao da ti kazem pa cu gledati u kratkim crtama da ti dodelim neki savet.

Odmah da ti kazem, sto se tice braka ne treba da srljas, preporucio bih ti da tvoj brak bude plod jedne dobre i stabilne veze.

Vidim u Natalnoj karti da si jako privlacna i da fizickom izgledu posvecujes paznju. Ljubav i brak su ti prozeti karmom pa ces morati da prodjes kroz odredjene lekcije kroz te sfere zivota. Osoba si koja voli da flertuje i da dokazuje svoju privlacnost. Zahtevna si sto se tice nekih muskih osobina, htela bi nekog momka i vezu koja je sama po sebi jedinstvena a uz protkana ljubavnom zanosu koji ti je obuzimao samo na trenutke sa nekim ranijim momcima. Tezis idealu, sklona si da krenes neku vezu ili poznanstvo i cim ti nesto nedostaje iznenada je prekines.

Savetovao bi ti da moral i karakter preispitas da bi ne bi doslo do nekih situacija gde ces ti izvuci deblji kraj. Moral i strast su ti u kontri.
U vezi ove seksualne privlacnosti od strane prijatelja ili drugova je nesto na sta bi trebala da postavis distancu. Jer postoji mogucnost da u zanosu i bez poljupca bude “seks na brzaka”.   Smile

Od rodjendana prosle godine ima udvaraca ali vidim da se ne osecas bas voljeno. Bice ljubavi i momaka ali uz postovanje mojih saveta 2009 i 2010 nesto ozbiljnije na ljubavnom planu.   Smile

Nadam se da si zadovoljna tumacenjem...
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
@fatalan svidaju mi se tvoja tumacenja kao i ti naravno Smile
ovo nije shliht samo da znash, dosta toga si pogodio shto se mene lichno tiche tako da stvarno nemam zamerki...
ako budesh imao vremena, volela bih da mi kazes nestto u vezi ljubavi...
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
@fatalan svidaju mi se tvoja tumacenja kao i ti naravno Smile
ovo nije shliht samo da znash, dosta toga si pogodio shto se mene lichno tiche tako da stvarno nemam zamerki...
ako budesh imao vremena, volela bih da mi kazes nestto u vezi ljubavi...
 Smile
Nema problema ako je hitno samo mi reci, kad si pocela ovu zadnju vezu?
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Evo i ja stajem u red, ako je neko raspolozen. Pa mene bi interesovala ljubav, sta me ceka u narednom periodu. Vracanje na staro ili mozda neka nova ljubav???

tranzite jos i nekako znam, ali ostalo ne bas.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
@fatalan svidaju mi se tvoja tumacenja kao i ti naravno Smile
ovo nije shliht samo da znash, dosta toga si pogodio shto se mene lichno tiche tako da stvarno nemam zamerki...
ako budesh imao vremena, volela bih da mi kazes nestto u vezi ljubavi...
 Smile
Hvala

Nemas dovoljno poruka ali rekla si da ti je hitno.

Kazes da si zapocela vezu 7. februara prosle godine a ja prilazem ovo kao dokaz:

Tadasnji raspored planeta,
Tranzitni Mesec u tvojoj petoj kuci, Merkur konjukcija sa natalnim Mesecom (emocije), u trigonu sa natalnom Venerom(ljubav)  i natalnim Plutonom (u petoj) a u kvadratu sa natalnim Suncem koje je vladar trece i natalnim Saturnom koji je vladar sedme kuce,  tranzitna Venera sve ovo isto-plus konjukcija sa natalnim Jupiterom, Mars konjukcija natalni Mars u sedmoj kuci, Jupiter u konjukciji sa natalnim Saturnom vladarem sedme kuce i opoziciji sa natalnim Suncem...
Kako u Solaru od prosle godine tako i direkcijama se vidi ljubav...

Kod tebe mi se svidja sto kad volis ti volis "do daske" sto se kaze, samo obrati paznju na ljubomoru i posesivnost koji se mogu javiti posle nekog vremena u vezi. U ljubavi i zadovoljstvu zelis da zablistas, da iskazes svoje kvalitete, ljubav ali i naklonost prema voljenoj osobi. To je pozitivno do odredjene mere  Smile
Nisi osoba koja ljubav shvata povrsno jer se kod tebe ljubav i emocije pojacavaju do neslucenih granica. Velike ali i fatalne ljubavi. Presudnu ulogu u izboru partnera imaju oci...  Smile

Ova godina ce biti promenjiva, trebacete malo vise da se usaglasavate kako bi opstali. Sledeca godina ti ima jako interesantan solarni horoskop pa ti moze doneti pozitivna iznenadjenja  Smile
« Poslednja izmena: 20. Apr 2008, 01:49:56 od fatalan »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tako blizu, a tako daleko...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung 
Konkretno, interesuje me ljubav tj. veza u kojoj se sada nalazim. Nasa buducnost, hocemo li se uzeti. Unapred hvala za odgovor.  Smile Smile Smile


A ovo je natalna karta mog momka, ako je potrebna.



Fatalan, ako mozes pogledaj i za mene, osatvila sam svoju natalnu kartu i svoju i od momka ako ti treba. Bila bih ti veoma zahvalana ako bi mi odgovorio.
« Poslednja izmena: 13. Maj 2008, 11:38:33 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


*u gadnu babu rastem*

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 12422
Zastava francuska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 5610
fatalan oooo fatalan komso moj ...

mene me isto ljubav mori kao i sve ostale,hoce li se nesto desiti konkretno u mom ljubavnom zivotu???

18.12.1982 00:30 Nis (naravno!) strelac / jedini kazu vaga drugi kazu devica  Smile
IP sačuvana
social share
U mom penkalu je jos mnogo mastila, ali volim da pisem samo jednoj osobi...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ostala bez texta

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia N95
mene interesuje kakav cu imati brak i koliko dece?

 Smile hvala


By skorija85
IP sačuvana
social share
Sledeći put kada ga sretneš, kada ti se krv sledi u žilama, kada ti se svi udovi potpuno parališu, moraćeš da pomisliš: "On nije strašan. On samo strašno želi da to bude". Metoda koju sprovodi poznata je i tebi, a zove se "napad je najbolja odbrana". Zapamti! On napada da ne bi bio napadnut. Ne nasedaj, ne napadaj, ne brani se. Uostalom, šta te briga! Pa ti i ne treba da ga napadneš. Treba samo da ga navedeš da on zavede tebe. Mačeve u korice! Ako već moraš da imaš neprijatelja, onda je najbolje da to bude škorpija....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Osmeh je kriva koja sve ispravlja.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1689
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
LG viewty
Mene konkretno ineteresuje moje obrazovanje tj. taj fakultet. Ima li tu nekog uspeha i vredi li istrajati?

Hvala!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_w2gw_01_rebeka_hp.40847.5423.gif
(27.88 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
Nemojte nikad reci da ste sreli najglupljeg čovijeka; uvijek se može desiti da ga neko pretekne!

      CARPE DIEM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.