Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Profesor u učionici obljubio dečaka preteći mu da će dobiti jedinicu  (Pročitano 11802 puta)
12. Apr 2011, 09:29:26
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Akcija policije u novosadskoj srednjoj školi "Mihajlo Pupin"
Profesor u učionici obljubio dečaka preteći mu da će dobiti jedinicu
A. Lalić | 11. 04. 2011. - 22:00h izmena vesti 00:04h | Foto: A. Kamasi | Komentara: 34

NOVI SAD - Zbog sumnje da je obljubio petnaestogodišnjeg učenika, novosadska policija juče je uhapsila Novosađanina R. R. (28), profesora Elektrotehničke škole „Mihajlo Pupin”. Profesor je dečaka prisilio na oralni seks, uz pretnju da će mu u suprotnom dati jedinicu na kraju godine.

Prema prvim saznanjima, osumnjičeni je obljubu nad dečakom počinio prošle srede, dok se u školi još održavala nastava.

- Osumnjičeni R. R. je nakon časa zadržao dečaka u učionici i zaključao vrata. Prišao je učeniku i uz pretnju da će ga istući i zaključiti jedinicu na kraju godine, prisilio ga da skine pantalone, a zatim ga naterao na blud - kaže izvor „Blica”.

 

Prema njegovim rečima, profesor je zatim prišao učeniku, skinuo mu donji veš, a zatim ga i oralno zadovoljio. Ostali učenici su za to vreme bili ispred učionice, ali niko od njih nije pretpostavio šta se unutra događa. Jedan od učenika je u tom momentu, saznaje „Blic”, čak pokucao na vrata kako bi uzeo zaboravljenu svesku. Osumnjičeni ga je pustio u učionicu da bi po njegovom izlasku nastavio sa zlostavljanjem. Posle incidenta, učenik je o svemu obavestio roditelje, koji su se odmah obratili policiji. Ubrzo je R. R. uhapšen i zadržan u policijskom pritvoru, odakle će sutra biti sproveden istražnom sudiji na saslušanje zbog obljube počinjene zloupotrebom položaja.

 

Prema saznanjima „Blica”, R. R. je pre par godina počeo da predaje geografiju u Elektrotehničkoj školi „Mihajlo Pupin”, u kojoj je, kako se nezvanično saznaje, takođe zaposlena i njegova majka. Zasada nije poznato da li je ranije imao slične sklonosti, ali se pojedini učenici sećaju da im je profesor svojevremeno pokazivao svoje depilirane grudi, kao i da je ponekad znao da komentariše izgled pojedinih učenika.

 

I dok u školi juče nisu želeli da komentarišu hapšenje svog zaposlenika, pojedini roditelji učenika Elektrotehničke škole bili su šokirani i vidno revoltirani.

 

- Moj sin ide u Elektrotehničku školu i isti taj čovek mu je predavao. Ne znam kako su roditelji učenika kojem se ovo dogodilo reagovali, ali da je moje dete u pitanju, verujem da se ne bih zadovoljio samo time da ga prijavim policiji - ogorčeno priča M. S., otac jednog od učenika škole „Mihajlo Pupin”, pitajući „da li baš svaki bolesnik danas može da se zaposli u prosveti?”.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Citat
„da li baš svaki bolesnik danas može da se zaposli u prosveti?”.

 Zakonom bi trebalo regulisati da  nastvano i vannastavno osoblje periodicno bude podvrgnuto psiholoskom testiranju.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia 6630, valjda
Pa kako za sva druga radna mesta traze neki lekarski sertifikat, ostaje samo prosveta, razna ministarstva i poslanichka mesta...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Ja bih uveo zastitu profesora kroz zakon o sluzbenom licu. Kako da se zastite od ovakih kako kaze Soic: "kleveta".
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia 6630, valjda
Jako je prosto zashtiti se: nikad ne ostajesh sam sa uchenikom, nikad mu ne trazish BJ da bi dobio dvojku ili 200 jura kako bi podigao sebi standard jer primash platu koju realno ne zaradjujesh...

IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
ситница ... колико сконтах из текст профа је нудио бј а не тражио

Иначе ... ти професори географије су по дифолту сумњиви
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Salim se ja. To je bilo na racun sluzbenog lica koje traze: kondukteri, vozaci javnog saobracajnog, doktori i medicinsko osoblje, nastavnici....
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
meni ovo uopšte ne liči na istinitu optužbu. Više mi liči na laž pakosnog klinca koji ima keca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
ту је тешко шта утврдити сем веровати на реч ... осим за закључавање врата. По мени то закључавање да буде сам са учеником је довољно да превентивно лети из просвете
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
meni ovo uopšte ne liči na istinitu optužbu. Više mi liči na laž pakosnog klinca koji ima keca

Ili to ili je profa zavrsio fax na bubicu.
mada, i za to treba neki kliker u glavi. ovo je previse retardirano... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.