Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Profesor u svom udžbeniku citira šaljivi sajt Njuz net!  (Pročitano 5534 puta)
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Ivan Ivanović: Profesor "Njuzovac" je idiot!


Citat antivesti satiričnog portala “Njuz.net” našao se u literaturi državnog fakulteta, ali je profesor Milan Kocić, autor udžbenika "Digitalni marketing" u kome se gaf desio rekao da je cela situacija "marketinški trik", Ivan Ivanović mu nije poverovao, pa je odlučio da ga javno "isproziva".



 “Moja želja je bila da sjajni studenti, koji znaju šta je marketinški trik, prepoznaju da taj izvor nije akademski, a oni koji nisu baš na pravi način shvatili moju želju, da pokušaju da procene šta je to što treba saopštiti na ispitu, a šta ne treba”, izjavio je Kocić novinarima u Kragujevcu.

 Ipak, sudeći po komentarima na portalima i društvenim mrežama, malo ko je poverovao ovoj verziji njegove priče.

Među njima je bio i voditelj Ivan Ivanović koji je javno, preko svog Tviter profila, uvredio Kocića.

Ivan Ivanović @veceivan
Profesore,nije marketinški trik,nego si ti idiot

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Fanovi razočarani u Ivana Ivanovića: Ti si taksista bez diplome!

Ivan Ianović izazvao je revolt pratilaca na Tviteru tako što je profesora kragujevačkog Ekonomskog fakulteta Milana Kocića nazvao dilejom i idiotom.



"Profesore, nije marketinški trik, nego si ti idiot", napisao je Ivanović na svom Tviter nalogu, aludirajući na profesora kragujevačkog Ekonomskog fakulteta Milana Kocića, koji je proteklih dana bio jedna od glavnih tema medija.

Profesor je, naime, uneo deo izmišljenog teksta sa satiričnog portala "njuz.net" na 302. stranu autorskog udžbenika "Direktni marketing", što je izazvalo opštu pometnju. Kocić je objasnio da to nije urađeno slučajno, nego da je marketinški trik i da su dobri studenti to razumeli.

Međutim, Ivanovića je to, čini se, i te kako dotaklo te je opleo po njemu, dok je većina ljudi koji su to pročitali stala na Kocićevu stranu.

Ivanović je profesora nazivao dilejom, idiotom i sličnim izrazima, na šta su ga pratioci na Tviteru žestoko napali:

"Molim da ne osuđujete nekoga koga ne poznajete. Jel tebe treba da zovem taksista?", "Muka mi je od javnog vređanja od javne ličnosti koju sam gotivio. Gde su ti maniri?", "Da li je dobro što profesorske namere i eventualne greške komentarišu i ljudi koji nemaju veze ni sa školom ni sa strukom?", "Što se tiče kupovine diploma tvoj najveći propust je što je nisi kupio i ti, kada već znaš razliku između Njuz.neta i Tanjuga... I bio bi superioran u odnosu na nas smrtnike" - samo su neke od replika na Ivanovićeve prozivke profesora i mišljenje da je u Kragujevcu lako studirati kad svi mogu da kupe diplome.

Ispod vam u slikama skeniranog Ivanovog profila prenosimo detaljno dopisivanje.



Ivanović je započeo temu o profesoru...



...što je izazvalo lavinu komentara...



...mahom onih koji su vređali voditelja



Neki su napisali...



...da su se posle ovoga razočarali u Ivana



Ivan je jednom pratiocu...



...odbrusio sa "marš"

Izvor

_______________________________________________________________________________

Omaleni kompleksas.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Frizider
U pravu je kompleksas 100%. Profesor je ispao idiot i tu zbora nema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Mozda jeste mozda nije kompleksas - ali je u pravu - ja se tim recnikom ne bih koritila - ali to je to  Smile

Za one kojima su mame tate profesori pa mozdak tipuju na isto na konto toga - bi valjda prvi trebalo da zele da imaju kolege koji bi im sluzili na cast a ne raznorazne nadobudne, Bogom dane (dzaba im svo znanje sa takvim stavom), s' jedne i neznalice s' druge strane  Smile
« Poslednja izmena: 14. Jul 2013, 15:20:17 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Frizider
Jos cu bogati, kao ja sam namerno napravio lapsus a ko od studenata ne provali jeste idiot. To je neko razmisljanje finim terminima upakovano. Pa se ne javlja 3 dana o onda kad je dosao na idealnu ideju da on postane jos veci car jer je podmetnuo namerno eto ga gruva sa intervjuima.

Debil fotosopirani.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Nije u pravu sa strane jer je bezobrazni kompleksas koji jedva ceka da zeza nekog i ne libi se cak ni da koristi pogrdnost najnize klase u tome. A vidimo kako je doticni reagovao kada je isti arsin neko primenio na njemu nazivajuci ga voditeljom i taksistom pa pritom on uvredio citav Kragujevacki Univerzitet za vjek i vjekov.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Frizider
Ne bi ga on ni uvredio da ljagu na isti nisu bacili gle cuda profesori u aferi indeks. Uostalom kad ti jebu svi redom majku najstrasnije naravno da ces da se branis. Razumem ja da se tebi taksista ne svidja al ne da nije u pravu nego je ubo u centar Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Pade citav univerzitet i to Kragujevca za vjek i vjekova zahvaljujuci par tvitova Ivana Ivanovica  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Ne bi ga on ni uvredio da ljagu na isti nisu bacili gle cuda profesori u aferi indeks. Uostalom kad ti jebu svi redom majku najstrasnije naravno da ces da se branis. Razumem ja da se tebi taksista ne svidja al ne da nije u pravu nego je ubo u centar Smile
Ne bi mu neko ni njega vredjao da nije krenuo prvi. Tako da, dobio je sta je zasluzio sto se mene tice...

A to je klasican Ivan Ivanovic. On "pljuje" nesto sto svi "pljuju" u momentu. Pa potom kada ne dobije ocekivanu reakciju i dobije "po nosu" zbog toga on se ljuti , pritom ne shvatajuci da je takvu reakciju izazvao sam jer je zeleo da ispadne pametan u momentu...

I ne kazem da profesor nije ispao glup. Samo kazem da ne zasluzuje ovakav recnik uvreda po njemu i studentima koji su zavrsili ili zavrsavaju isti pogotovo od ljige kakav je Ivan Ivanovic...
« Poslednja izmena: 14. Jul 2013, 16:21:48 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Frizider
Citat
I ne kazem da profesor nije ispao glup.

Znaci slazes se da je ispao idiot? Pa ovaj tvoj ljiga ga je upravo tako i nazvao, vi ste u stvari na istoj strani Smile

A studenti su sami poskakali da odbrane fotosopiranog, niko ih nije vukao za jezik.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.