Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: prodajem replike anycool,nokia,iphona NOVO  (Pročitano 25274 puta)
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
aktuelno ciphone 2 sima 130e,ovih dana stize i ciphone sa tv-om!064/018-20-35
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Ne zelim da spamujem i kvarim temu, svaka roba ima svog kupca i to je legitimno.

Mene samo zanima zasto bi neko dao pare za kopiju necega? Jedini zakljucak - da neko vidi da imam fon, ali i z daljine a ja sam baja. Kupis normalan telefon za pare koje imas i znas sta si kupio, jbt ovde ljudi kupuju telefone zbog drugih umesto zbog sebe, 'bem ti mentalitet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
aktuelno! iphone i9+ 100e,ciphone 130e i jos mnogo replika! 064/018-20-35
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia E66
ja na primer koristim anycool  D8000  vec vise meseci.. skoro god. dana .. i tel je super i to je original tel.. samo kineski.? podseca na nokiu izgledom.. zasto podsmeh kineskim tel .. kada su sasvim ok.. ili se to podmevaju snobovi koji bi da im je sve firmirano pa i tel.. pa eto snobovima neka se firmiraju do drage volje ko im brani a nas koji smo normalni i ne patimo od  marke tel , patika ili vec cega  neka ostave na miru i zive u svom svetu laznih firmiranih patika majica i t.d... pozzz...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0
mob
HTC One
ja na primer koristim anycool  D8000  vec vise meseci.. skoro god. dana .. i tel je super i to je original tel.. samo kineski.? podseca na nokiu izgledom.. zasto podsmeh kineskim tel .. kada su sasvim ok.. ili se to podmevaju snobovi koji bi da im je sve firmirano pa i tel.. pa eto snobovima neka se firmiraju do drage volje ko im brani a nas koji smo normalni i ne patimo od  marke tel , patika ili vec cega  neka ostave na miru i zive u svom svetu laznih firmiranih patika majica i t.d... pozzz...

Citat
Tema: prodajem replike anycool,nokia,iphona

I onda, ko je pomenuo original telefone, bilo da su oni nemacki, francuski, kineski ili iz avganistana?  Smile
« Poslednja izmena: 12. Maj 2009, 20:40:54 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia E66
ja na primer koristim anycool  D8000  vec vise meseci.. skoro god. dana .. i tel je super i to je original tel.. samo kineski.? podseca na nokiu izgledom.. zasto podsmeh kineskim tel .. kada su sasvim ok.. ili se to podmevaju snobovi koji bi da im je sve firmirano pa i tel.. pa eto snobovima neka se firmiraju do drage volje ko im brani a nas koji smo normalni i ne patimo od  marke tel , patika ili vec cega  neka ostave na miru i zive u svom svetu laznih firmiranih patika majica i t.d... pozzz...

Citat
Tema: prodajem replike anycool,nokia,iphona

I onda, ko je pomenuo original telefone, bilo da su oni nemacki, francuski, kineski ili iz avganistana?  Smile
Ne zelim da spamujem i kvarim temu, svaka roba ima svog kupca i to je legitimno.

Mene samo zanima zasto bi neko dao pare za kopiju necega? Jedini zakljucak - da neko vidi da imam fon, ali i z daljine a ja sam baja. Kupis normalan telefon za pare koje imas i znas sta si kupio, jbt ovde ljudi kupuju telefone zbog drugih umesto zbog sebe, 'bem ti mentalitet.

Mi nismo deca:Smiley ne moras da navedes ime neceg da bi mi razumeli sta si ti hteo da kazes .. u suprotnom ni sam neznas sta si hteo da kazes ako demantujes sam sebe:Smiley) pa kako ti drago sto se mene tice ovo je kraj diskusije o tome sta su po nekome originali  sta su snobovi a sta kopije.. zbogom..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0
mob
HTC One
ja na primer koristim anycool  D8000  vec vise meseci.. skoro god. dana .. i tel je super i to je original tel.. samo kineski.? podseca na nokiu izgledom.. zasto podsmeh kineskim tel .. kada su sasvim ok.. ili se to podmevaju snobovi koji bi da im je sve firmirano pa i tel.. pa eto snobovima neka se firmiraju do drage volje ko im brani a nas koji smo normalni i ne patimo od  marke tel , patika ili vec cega  neka ostave na miru i zive u svom svetu laznih firmiranih patika majica i t.d... pozzz...

Citat
Tema: prodajem replike anycool,nokia,iphona

I onda, ko je pomenuo original telefone, bilo da su oni nemacki, francuski, kineski ili iz avganistana?  Smile
Ne zelim da spamujem i kvarim temu, svaka roba ima svog kupca i to je legitimno.

Mene samo zanima zasto bi neko dao pare za kopiju necega? Jedini zakljucak - da neko vidi da imam fon, ali i z daljine a ja sam baja. Kupis normalan telefon za pare koje imas i znas sta si kupio, jbt ovde ljudi kupuju telefone zbog drugih umesto zbog sebe, 'bem ti mentalitet.

Mi nismo deca:Smiley ne moras da navedes ime neceg da bi mi razumeli sta si ti hteo da kazes .. u suprotnom ni sam neznas sta si hteo da kazes ako demantujes sam sebe:Smiley) pa kako ti drago sto se mene tice ovo je kraj diskusije o tome sta su po nekome originali  sta su snobovi a sta kopije.. zbogom..

Super, da vise ne gusimo temu... a sta je sta "po nekome"  Smile je irelevantno, zna se sta je sta, nema tu subjektivnih dozivljaja.

Autoru teme izvinjenje i obecanje da vise nema off-a.
« Poslednja izmena: 14. Maj 2009, 01:51:15 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Viktory

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia HAKERedition
aktuelno ciphone 2 sima 130e,ovih dana stize i ciphone sa tv-om!064/018-20-35

i jesi li dobio novi ciphone sa tv ??  jurim to vec mesecima ?? daj specifikacije i oznake njegove i cenu !  Smile
IP sačuvana
social share
Erika..Sanz.... roma je najbolja
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
nemam trenutno sa tv-om ciphone
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ciphone 3G,4gb interna mem.,1sim-120e
iphone i9+,2sim-100e
iphone mini,1gb-110e
se xperia x1-120e
nokia n95/n96,1sim-90e
nokia n96,2sim/tv-100e/115e
nokia e71,2sim,kao orginal izgled-110e
nokia e55,1sim/2sim/2sim,tv-90e/100e/110e
nokia 8800 carbon art,gold art-110e
nokia e66slajd-105e
nokia n89+,2sim,tv,cela tac-110e
nokia n83,2sim,cela tac,2sim-105e
anycool,2sim,tv,dual proc.,t808/t818-75e/80e
ktech k400/x666-130e/135e

novi telefoni ful oprema
064/018-20-35
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.