Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Продајем књиге  (Pročitano 52536 puta)
01. Jan 2018, 14:24:45
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Велико новогодишње чишћење, одлучили смо коначно да се обрачунамо са неких 200 килограма разноразних књига које су се накупиле у претходне три деценије у нашој кући. Шта смо могли да увалимо родбини, комшијама и пријатељима - увалили смо, шта ни народни музеј не жели (попут два тома српскохрватско-енглеског речника из '72) - истоварили смо поред контејнера да барем Ганфери продају као стари папир. Smile

Углавном, ове књиге овде су све лично моје, све су купљене у последњих 6-7 година (и готово све у Лагуни) и продајем их зато што, као што рекох, рашчишћавамо животни простор а ја сам свестан да сам их све прочитао и да је вероватноћа да поново узмем да их читам у било каквом догледном периоду - никаква, па, ако их којим случајем неко жели... Smile

Имајући то у виду, готово све књиге (нагласићу које не) су као нове. Чувам своје књиге, пазим како их отварам, како их држим, ниједна нема ни најмање "уши" нити цепнут лист нити флеку нити посвету за рођендан и том слично, никоме нису даване на читање нити су напуштале кућу, апсолутно нема никаквих трагова коришћења на њима.... Али сам одлучио, да се не бих ценкао, да их све ставим на половину цене од онога колико нове коштају у књижарама (ставио сам ту цену у заграду).

Џ.Р.Р. Мартин - Игра престола 450 (1099) - кошта мало мање од пола зато што је књига дебела па је отварањем створен минимални набор дуж ивице
Џ.Р.Р. Мартин - Судар краљева 550 (1250) - исто што и за игру претходну
Џ.Р.Р. Мартин - Олуја мачева - Челик и снег 500 (970)
Џ.Р.Р. Мартин - Олуја мачева - Крв и злато 500 (970)
Џ.Р.Р. Мартин - Гозба за вране - Део први 350 (740)
Марио Пузо - Сицилијанац (купљена на трафици, нека акција Лагуне) 200 (399)
Џ.Р.Р. Толкин - Хобит 450 (886)
Џ.Р.Р. Толкин - Деца Хуринова (тврд повез) 500 (999)
Мик Вол - Ентер најт (биографија бенда Металика) 500 (990)
Чарлс Крос - Теже од неба (биографија Курта Кобејна) 250 (540)
Џилијен Флин - Ишчезла 600 (1190)
Миша Алексић - Уживо (аутобиографија и биографија Рибље Чорбе) 450 (1190) - кошта испод пола зато што је дебела књига па се баш виде набори од отварања дуж ивице и на насловној корици
Глен Данкан - Последњи вукодлак 450 (890)
Марко Видојковић - Канџе 1&2 (тврд повез + ЦД аудио издања) 450 (899)
Марко Видојковић - Е баш вам хвала (тренутно је број један на Лагуниној топ листи најпродаванијих) 400 (799)
Милан Видојевић - Мафија 450 (899)
Светлана Алексијевич - Последњи сведоци (сећања деце из СССР на рат) 400 (799)
Кристијана Ф. - Ми деца са станице Зоо (тврд повез) 350 (680)
Р.Х. Паласио - Чудо (тренутно је у биоскопима филм по овој књизи) 400 (790)
Лука Мичета - Повратак краља (биографија краља Петра Другог) 350 (780)


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Продате су неке књиге, а једна је додата. Smile

Џ.Р.Р. Мартин - Игра престола 450 (1099) - кошта мало мање од пола зато што је књига дебела па је отварањем створен минимални набор дуж ивице
Џ.Р.Р. Мартин - Судар краљева 550 (1250) - исто што и за игру претходну
Џ.Р.Р. Мартин - Олуја мачева - Челик и снег 500 (970)
Џ.Р.Р. Мартин - Олуја мачева - Крв и злато 500 (970)
Џ.Р.Р. Мартин - Гозба за вране - Део први 350 (740)
Марио Пузо - Сицилијанац (купљена на трафици, нека акција Лагуне) 200 (399)
Џ.Р.Р. Толкин - Хобит 450 (886)
Џ.Р.Р. Толкин - Деца Хуринова (тврд повез) 500 (999)
Мик Вол - Ентер најт (биографија бенда Металика) 500 (990)

Чарлс Крос - Теже од неба (биографија Курта Кобејна) 250 (540)
Џилијен Флин - Ишчезла 600 (1190)
Миша Алексић - Уживо (аутобиографија и биографија Рибље Чорбе) 450 (1190) - кошта испод пола зато што је дебела књига па се баш виде набори од отварања дуж ивице и на насловној корици
Глен Данкан - Последњи вукодлак 450 (890)
Марко Видојковић - Канџе 1&2 (тврд повез + ЦД аудио издања) 450 (899)
Марко Видојковић - Е баш вам хвала (тренутно је број један на Лагуниној топ листи најпродаванијих) 400 (799)
Милан Видојевић - Мафија 450 (899)
Светлана Алексијевич - Последњи сведоци (сећања деце из СССР на рат) 400 (799)
Кристијана Ф. - Ми деца са станице Зоо (тврд повез) 350 (680)
Р.Х. Паласио - Чудо (тренутно је у биоскопима филм по овој књизи) 400 (790)

Лука Мичета - Повратак краља (биографија краља Петра Другог) 350 (780)

+ Патрик Ротфус - Име ветра 650 (1299) - књига је у потпуности нова, никад није ни отворена
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Kako si mogao da ne otvoris Ime vetra...  Smile

Ovo da pratim temu, ako postavis jos nesto...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Не смем, бре, обновио сам годину. Smile Само ми још фали да се навучем на нови серијал фантастике. Smile

Стоји ми ту у полици од марта, све као почећу па нећу...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Anea, spora knjiga... Ubijesh jedva prvih trijes strana a onda te kupi i ostalih 400 prochitash u dahu...

@stefaneka, ajd realno ti treba tri dana...
« Poslednja izmena: 03. Jan 2018, 12:37:07 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Bolje ne... krmak i dalje odlaze treci deo, tako dok on ne izadje, ne preporucujem citanje.  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Ne znam ima li smisla da citam Gone girl posle filma Smile inace bih ti uzeo tu knjigu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Bolje ne... krmak i dalje odlaze treci deo, tako dok on ne izadje, ne preporucujem citanje.  Smile

Зато сам и одлучио да продам Песму леда и ватре, схватио сам да сам више и заборавио књиге колико дуго чекамо дебелог да се смилује. Чак и ако би изашла нова сад на пролеће, ја бих реално морао да прочитам поново све од почетка како бих се вратио у колотечину, серија не обрађује ни 30% радње из књиге. Smile Једног дана, ако тај дан икада дође, када се серијал комплетира - купићу их поново све и прочитати.

Е, тако исто и за Ротфуса. И њега исто чекате на тај трећи део једно, колико, пет-шест година. Smiley 1


Ne znam ima li smisla da citam Gone girl posle filma Smile inace bih ti uzeo tu knjigu...

Ја сам прво прочитао књигу и одушевио се, а онда одгледао филм и био ми је некако млак, нисам ни њега ни њу тако замишљао. Smile Понајмање Нил Патрик Хариса као оног њеног бившег. Smile Као и у 1500 осталих случајева, књига је боља. Иначе, сад баш читам прву књигу Џилијен Флин, "Оштри предмети", капирам да ћу је ставити овде на продају кад завршим. И овако, одокативно на пола књиге, слажем се са већином, "Ишчезла" јој је боља. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Bolje ne... krmak i dalje odlaze treci deo, tako dok on ne izadje, ne preporucujem citanje.  Smile

E jeste peder... koliko vec, trecu/cetvrtu godinu odlaze?
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Ne znam ima li smisla da citam Gone girl posle filma Smile inace bih ti uzeo tu knjigu...

Ја сам прво прочитао књигу и одушевио се, а онда одгледао филм и био ми је некако млак, нисам ни њега ни њу тако замишљао. Smile Понајмање Нил Патрик Хариса као оног њеног бившег. Smile Као и у 1500 осталих случајева, књига је боља. Иначе, сад баш читам прву књигу Џилијен Флин, "Оштри предмети", капирам да ћу је ставити овде на продају кад завршим. И овако, одокативно на пола књиге, слажем се са већином, "Ишчезла" јој је боља. Smile

Ma znam da je knjiga uvek bolja al dobar je i film. I celu radnju znam, i tako, dvoumim se Smile
« Poslednja izmena: 03. Jan 2018, 15:28:26 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.