Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prodajem grafičku AMD Radeon R7 250 1GB DDR5  (Pročitano 534 puta)
13. Jul 2014, 16:54:54
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC Wildfire S
PowerColor. DVI, VGA, HDMI. 1 GB. DDR5. 128bit. DirectX 11.2. PCIE 3.0
Takt procesora: 1050 MHz (1100 sa Boost-om)
Takt memorije:   4600 MHz
Maksimalna rezolucija: 4096x2160
Ne zahteva dodatno napajanje, dovoljno je i 400W, troši do 60.

Sajt proizvođača: www.powercolor.com/Global/products_features.asp?id=532



Garancija do februara 2016. godine. Dobio sam je novu iz radnje početkom ove godine prilikom reklamiranja svoje bivše kartice 7750. Dali su mi ovu, noviju, malo bolju, a već sam kupio neku drugu da ih ne bih čekao mesec dana.

Dakle, ova grafička je nekorišćena.
Stajala mi je sa strane kao rezerva, ali odlučio sam da je prodam jer mi treba novac za bolji mobilni telefon.
Cena je fiksna, zaista je niska, 69 evra ili 8000 din.

Ako je potrebno još slika, papira, grafičke u radu, bilo šta, tu sam. Moguća proba/lična isporuka u Pančevu ili slanje u druge gradove preko kurirskih službi (300 din poštarina).

Kontakt burek inbox ili 064 97 00 535.


Šta kažu drugi:
  • Pristojno radi posao i većinu novijih igrica pokreće sa srednjim ili višim detaljima. Hladnjak odlično radi posao i temperatura grafike ne prelazi 35C, a uz to je poprilično tiha.
  • Slažem se da je kartica pristupačna i bolja i mnogo novija od 7xxx serije. Definitivno ovako nešto treba probati i vredi uzeti. Igram na full hd monitor 24 inča sve najnovije igre na high. Neke čak i na ultra, sve zavisi, negde se naravno mora praviti kompromis.
  • Jača od 7700, 7750 i mnogo novija.   Odlična grafika visokih preformansi za tu cenu i klasu, posedujem je i testirao sam je na sve moguće načine, kartica je vrh za taj novac. Hladna, bešumna, brza.
« Poslednja izmena: 13. Jul 2014, 16:55:08 od dax_pfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.