Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prodaja Kupovina Trgovina Razmena Yu gi oh Beograd Srbija  (Pročitano 2985 puta)
09. Okt 2010, 23:47:19
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Prvo procitajte stavke pa onda postujte u topicu....

-1. bez reklamiranja u mom topicu.

0. u dobrim ste rukama, profesionalno se bavim igrom i jako sam poznat i zasluzan igrac.
moji zahtevi ispod su jako razumni i trazim da se oni isprate radi sto bolje saradnje.
imam dosta stalne klijentele, i mnogo zadovoljnih musterija koji sa spilovima kupljenim od mene imaju zapazene rezultate na velikim turnirima...

1. najbitnije: trgovina samo originalima. ako kupujem od vas ili ako vrsimo razmenu poslacete sliku/slike radi potvrde autenticnosti

2. ako trgujemo, ja saljem postexpressom svoj deo nakon dobijanja svog dela (karte/novac/stagod da je u pitanju)
ovo pravilo vazi ako vi niste iz beograda, a ako jeste, nalazenje uzivo u klubu.
proviziju za slanje novca preko postneta i postarinu za slanje postexpressom snosite vi

3. komunikacija preko foruma je nepregledna, bumpujte mi topic sa pitanjima ili kako god zelite, a da ima smisla i sklada sa forumskim pravilima, jer to jelte nije losa ideja... dakle pozeljno je slati mi e-mailove

moj email je syndrome011@yahoo.com
ako saljete e-mail, budite precizni oko toga sta zelite od mene

4. nemam elementalne heroje i nemam jadenov spil. predlazem da ne bacate pare na to i da uzmete nesto sto zapravo ima funkciju i sto moze da ostvari pobedu.

5. bez telefona do trenutka uplate/nalazenja.



trenutno u ponudi imam: (cene su FIKSNE)

Batterymen OTK spil, zabavan, efikasan, jeftin... ---> 70e
First Turn Kill (FTK) spil koji ubija u prvom potezu, vrlo cesto ne davajuci protivniku ni sansu da uzvrati ---> 170e , popust sa 200e
Morphtronic spil, zabavan spil s malim spravicama ---> 110e, popust sa 130e
Monarch spil, uvek legendaran, uvek aktuelan, vec 5 godina ---> 150eur, popust sa 210eur... moguce ga je nadograditi uz dodatnu investiciju od 30-50 eur...
Gadget spil - - - videti uzivo, jako je fleksibilan sa cenom, od 100 do 200 eur, u zavisnosti od toga koliko jak zelite da bude...

cene nisu izmisljeno velike, cene su vise nego realne, i nepovoljne po mene, ako cemo stvarno da gledamo.


uzivajte!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
u ovoj temi sam nesto rekao. Ispostujte.

Lock
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.