Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prodaja diploma u zrenjaninu!  (Pročitano 7272 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Apple iPhone SE 2020
Na moju veliku srecu i radost, nisam.. Wink

I ne pisi poruke za redom... postoji opcija Izmeni Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Rasturio sam tolike brakove, pa mogu i korupciju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry 
Eto posle duzeg razmisljanja, nasao sam nacin da ne prekrsim pravila foruma a da dodjete do sajta koji pokusavam da vam dam. Sajt mozete videti u mom profilu! Nadam se da sada nisam uradio nista lose, u napred hvala sharmantnoj moderatorki! Smile
IP sačuvana
social share
[size=10pt][/size]
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung 
Da je samo Kragujevac i Zrenjanin pa da se nekako i pomirimo sa tim, nego to gotovo da nema faksa u našoj lepoj Srbiji koji nije bar po jednom primeru ili ti profesoru poznat a koji prodaje ispite za lovu.

Ono što zovu Viša škola u Blacu i Leskovcu, pričao mi jedan moj profesor iz srednje škole koji kaže da mu ćerka studira u leskovcu višu ekonomsku školu i kako ih pojedini profesori okupe u svom kabinetu i onda ide klasična priča daj lovu i indeks i onda sledi upisivanje ocena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61234
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ako neko nesto zna u vezi Zrenjanina trebalo bi obavestiti nadlezne.
Zbog afere u Kragujevcu ostavili su mogusnost da mozete na tel. broj ostaviti anonimnu poruku ili poslati E-mail,
mislim da obavestenja postoje na sajtu ministarstva prosvete.
Svako resavanje ovog problema je na dobrobit cele nacije.
Koliko sam cuo taj Carisa predaje u Beogradu na visoj zeleznickoj skoli tako da treba alarmirati nadlezne u toj organizaziji,
jer postoji velika verovatnoca da se zbog njega i tamo desavaju mahinacije. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisam video da je pokrenuta istraga ili da je neko uhapsen,ali su protiv djenke podnete dve krivicne prijave.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61234
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Znaci ova mafija je toliko jaka da nepreza uopste od bilo cega Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pratio sam sve djenkine diskusije na ovu temu  i  imam utisak da je iz nekog razloga ljut na Zrenjaninski Fakultet(verovatno je izbacen).Njegova prica je zanimljiva-aktuelna i verovatno izmisljena.
Zasto je odustao ako je tako lako,cak ni skolarina nije tolika(sajt fakulteta)
kutak namenjen djenki!
Kada si napravio sajt da li si imao u vidu da je kleveta krivicno delo,jer se ovde ocigledno radi o tome.Posto prica nije potkrepljena dokazima(rekla-kazala)Odredbe clana17,171-stav-2,222,224 zakona o krivicnom postupku;odredbe zakona zastite autorskih prava u elektronskim medijima,po kome se objavljivanje bilo cijeg imena u bilo kom kontekstu,lepom ili ruznom,bez njegove dozvole smatra krivicnim delom.Takodje,i odredbe clana 439ZKP-a clana 13 zakona o ratifikaciji Evropske konvencije o ljudskim pravima.
Ukoliko nije pokrenut postupak(cisto sumnjam)savetujem ti da sklonis pomenuti sajt ili nadjes mnogo dobrog advokata,jer novoosnovano odeljenje za visoko-tehnoloski kriminal uveliko radi na slicnim slucajevima.
                                                                                         student prava Milan Simic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
djenka, djenka...
postavio si svoj user i pass na svom sajtu...
nije lepo javljati se sa dva naloga... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.