Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:09:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Procesor radi sa 100%  (Pročitano 10964 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe
O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\system32\msdxm.ocx
kick

This is the session manager subsystem, which is responsible for starting the user session. This process is initiated by the system thread and is responsible for various activities, including launching the Winlogon and Win32 (Csrss.exe) processes and setting system variables. After it has launched these processes, it waits for either Winlogon or Csrss to end. If this happens "normally," the system shuts down; if it happens unexpectedly, Smss.exe causes the system to stop responding (hang).

Note: The smss.exe file is located in the folder C:\Windows\System32. In other cases, smss.exe is a virus, spyware, trojan or worm!


 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Pogresio covek..Verovatno je mislio na ovo

Kod:
O4 - HKCU\..\Run: [Tok-Cirrhatus] "C:\Documents and Settings\Marko\Local Settings\Application Data\smss.exe

Posto ja mislim i da hoce ne moze Session Mngr-a da ubije...

Jos jedno pitanje: Sta povezuje C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe[koji je takodje legalan fajl] sa zarazom Smile
« Poslednja izmena: 12. Avg 2008, 01:26:07 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 414
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Mislim da i ja imam nesto slicno u task menadzeru,mogu li da postavim ovde da neko pogleda sta je?
Samo treba mi pomoc,ovo sa 03,04... ne znam gde da nadjem i postavim...
IP sačuvana
social share
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone 12, S21
moze da ga ugasi, ali ce se ponovo dici sa sistemom pri prvom restartu, ali gasenjem njega iskljucuje opciju da i on pravi neki dernek po racunaru. pretpostavljam da je C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe stavio da bi onemogucio automatic update, sto samo po sebi i nije lose da ne bi skinuo WGA, a to sto je preskocio C:\Documents and Settings\Marko\Local Settings\Application Data\smss.exe je znak da je ostavio lufta da drugi pomognu...ajde, ajde...ovo je tema za pomoc maCvele-u a ne komentari belgradeovog posta...dok se maCvele ne javi sa rezultatima, dzaba ste krecili...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Alcatel Idol 2
Čini mi se da sam uspeo da sredim, ali sam onda i zeznuo stvar sa USB-om, kad sam ga vadio otvori mi se My Documents. Onda sam se smorio, pa ću danas ponovo i javljam se sutra jer nemam net kod kuće.
U međuvremenu, pitanje. U Exploreru u tools meniju nemam opciju Folder options i sa leve strane nemam System tasks, Details i šta već bude tamo. Kako to da vratim?

Hvala gospodo. Još ću nešto i naučiti.

Zaboravih da kažem, Nod i antimalware nisu ništa našli a virus sam zakačio sigurno pre pola godine.
« Poslednja izmena: 12. Avg 2008, 08:24:29 od maCvele »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Jesam lepo rekao da se ne igras sa USB-om  Smile

Ovo ti je za folder options

Skini fajl dvoklik pa onda Yes pa restartuj komp i onda vidi jel se pojavilo
ALi ovo primeni tek kad ocistis komp od zaraze...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

« Poslednja izmena: 12. Avg 2008, 15:51:37 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe
O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\system32\msdxm.ocx
kick

This is the session manager subsystem, which is responsible for starting the user session. This process is initiated by the system thread and is responsible for various activities, including launching the Winlogon and Win32 (Csrss.exe) processes and setting system variables. After it has launched these processes, it waits for either Winlogon or Csrss to end. If this happens "normally," the system shuts down; if it happens unexpectedly, Smss.exe causes the system to stop responding (hang).

Note: The smss.exe file is located in the folder C:\Windows\System32. In other cases, smss.exe is a virus, spyware, trojan or worm!


 Smile Smile

win ce ga vratiti nazad prilikom reboot-a u svakom slucaju Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Čini mi se da sam uspeo da sredim, ali sam onda i zeznuo stvar sa USB-om, kad sam ga vadio otvori mi se My Documents. Onda sam se smorio, pa ću danas ponovo i javljam se sutra jer nemam net kod kuće.
U međuvremenu, pitanje. U Exploreru u tools meniju nemam opciju Folder options i sa leve strane nemam System tasks, Details i šta već bude tamo. Kako to da vratim?

Hvala gospodo. Još ću nešto i naučiti.

Zaboravih da kažem, Nod i antimalware nisu ništa našli a virus sam zakačio sigurno pre pola godine.
Ne znam koji nod imas ali ja sam imao isti problem kod druga i nod32 je sve lepo probrisao....Ajde uzmi i lepo odi u nod32 - computer scan - custom scan - stikliraj sta zelis od particija da skenira i idi na scan ....E pa onda kazi da li je nasao nesto...
To ti predlazem da uradis za sve druge particije osim za C...
Da bi skenirao C,najbolje je da odes u safe mode pa nadjes gde je instaliran nod32 i pokrenes ga odatle..(tamno-plava ikonica)..Tako da znas...Pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Alcatel Idol 2
Ne znam koji nod imas ali ja sam imao isti problem kod druga i nod32 je sve lepo probrisao....

ESET Smart Security 3.0.667.0

Da bi skenirao C,najbolje je da odes u safe mode pa nadjes gde je instaliran nod32 i pokrenes ga odatle..(tamno-plava ikonica)..Tako da znas...Pozzz

E nisam ga odatle pokrenuo, ali uradiću i tako. Opet ništa nije našao.

Jesam lepo rekao da se ne igras sa USB-om  Smile

Da si mi samo ranije rekao, sad vas ne bih mučio.  Smile
Sredio sam za Folder Options, ali mi dođe da  Smile što nemam u exploreru sa leve strane System tasks, Details i šta već bude tamo.

Nego, evo novi log, a komp mi i dalje usporen.

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 12:59:32 AM, on 8/13/2008
Platform: Windows XP SP2, v.2096 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2096)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ekrn.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE
C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe
C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveMonitor.exe
C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\MSI\Core Center\CoreCenter.exe
C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe
C:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 5.0\Reader\ActiveX\AcroIEHelper.ocx
O2 - BHO: Groove GFS Browser Helper - {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\GRA8E1~1.DLL
O4 - HKLM\..\Run: [SoundMan] SOUNDMAN.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [ATIPTA] C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
O4 - HKLM\..\Run: [RemoteControl] "C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [GrooveMonitor] "C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveMonitor.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [egui] "C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe" /hide /waitservice
O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')
O4 - Global Startup: CoreCenter.lnk = C:\Program Files\MSI\Core Center\CoreCenter.exe
O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\EXCEL.EXE/3000
O9 - Extra button: Send to OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\ONBttnIE.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: S&end to OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\ONBttnIE.dll
O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\REFIEBAR.DLL
O9 - Extra button: Related - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Show &Related Links - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O12 - Plugin for .spop: C:\Program Files\Internet Explorer\Plugins\NPDocBox.dll
O18 - Protocol: grooveLocalGWS - {88FED34C-F0CA-4636-A375-3CB6248B04CD} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\GR99D3~1.DLL
O23 - Service: Ati HotKey Poller - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exe
O23 - Service: Autodesk Licensing Service - Autodesk - C:\Program Files\Common Files\Autodesk Shared\Service\AdskScSrv.exe
O23 - Service: Eset HTTP Server (EhttpSrv) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\EHttpSrv.exe
O23 - Service: Eset Service (ekrn) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ekrn.exe
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Ajde pokusaj ovako...Ovo je da bi ti se pojavilo sa leve strane to sto ti fali...Idi desnni klik na My computer pa properties,klikni na karticu advanced...Pod performances klikni settings(to je prvi settings odozgo) Smile...
Stikliraj opciju Use Common task in folders,ako vec nije stiklirana...Nadam se da ce da pomogne!!!

I uradi jedan scan sa ovim programom ako vec nisi...Pozz
« Poslednja izmena: 13. Avg 2008, 14:37:31 od goran988 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:09:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.