Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Procesor AMD Atlon 64x2 5000+ i grafička GT430 ?  (Pročitano 719 puta)
31. Dec 2013, 18:21:51
Ucesnik diskusija


Помоз Бог браћо Срби !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 114
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung 
[b][/b]Pozdrav !!! Smile
Intersuje me jedna stvar u vezi kombinacije procesora i grafičke ? Da li bi sa boljim procesorom grafička bole radila ili ne  ???
Procesor :
AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.6GHz Box 2MB 65nm AM2
 Grafička :
Geforce GT 430
1 GB DDR3

Operativni Windows 7, 32 bit
DDR2 4GB
pločaASRock UCC n68c-s
U zadnje vreme imam problem sa nekim igrama ( pada mi fps na 10- 15 ), pa sam počeo da istražujem dal se može kako rešiti ta neprijatnost !!! Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung SGH-E630
Grafička radi kako radi, nema veze sa procesorom, a performanse bi bile bolje ako je procesor "usko grlo" u celoj priči
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
i na tu konfiguraciju obavezno 64bit win
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Помоз Бог браћо Срби !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung 
Па незнам , однекле морам да кренем .
Знам да графичка није нешто посебно , ал није ни толико лоша . Чини ми се да је ту процесор најсумњивији . Па сам хтео да видим шта неко ко се познаје проблематику мисли . Ја рачунаре знам онако површно (око система и неких ситнијих интервенција , углавном одржавање ) , ништа посебно , да би сад могао нешто да сам истражујем . У сваком случају од нечега се мора кренути !!!
Е хвала друже за савет , кренућу од система , па да видимо какко ће се развијати ситуација. Ових дана ћу да подигнем 64 битни , па се јављам !!!
« Poslednja izmena: 31. Dec 2013, 19:39:12 od cb 34 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.4.0
mob
HTC Sensation
Da li postoji neki poseban razlog zbog kojeg mislis da ta graficka nije losa?
Ja bih rekao da je ona krs i da je problem u njoj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Sto se mene tice imam isti procesor i nemam nikakvu primedbu.. meni taj procesor sluzi kao server u kuci i pokrece 5 masina i ceo net i cetiri harda od po 1.5TB su u toj masini... tako da ti je tu CPU odlican


a sa savageom bih se slozio da je grafika les




[Edit by chelavi1: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 31. Dec 2013, 19:46:31 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Помоз Бог браћо Срби !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung 
Јел то у преводу значи да је графичка проблем .
Па вероватно јесте крш ако се упоређује са графичким картицама од 100 - 200 еврића . Реците ми дали су оне од 50 - 70 еврића боље (GeForce GT 630 2GB GDDR3 , Radeon HD 6570 2GB GDDR3 ) , ил тако нешто отприлике !!!
Да ли би се исплатила промена ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.4.0
mob
HTC Sensation
Niska klasa je niska klasa, bez obzira na generaciju. Jednostavno nije namenjena igranju.
Evo ti misljenje nekoga ko se zaista bavi hardverom i specijalizovao se bio na graficke jedno vreme:
« Poslednja izmena: 31. Dec 2013, 21:22:58 od savage »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Помоз Бог браћо Срби !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung 
Срећна нова година  !!!
Што се тиче графичке ГТ 430 је просек за нискобуџетне . Овај чова пореди графичке из различитих димензија тј. пореди графичку која кошта 60 еврића и графичку која кошта 130 еврића . И моју бабу да питате која је боља, она од 60 или она од 130 , добили би сте исти одговор као код овог чове са клипа !!!
Него да се вратим фпс- у !!!
Успео сам да навучем једно 20 -30 фпс-а више , користећи програмчић Изитул , који колко сам разумео распоређује оптерећење процесора , тако да оба језгра раде подједнако . За сад то функционише тако ,па ке видим.
Како се то десило , ако је графичка проблем ??? нешто се ту неслаже !!!
Једно је сигурно куповање неке такозване високобуџетне графичке , повукло би и набавку нове плоче , вероватно и напајња и ко зна чега још ... ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Pa pazi sad... ti mozes da menjas u plocu i grafiku, ali ti tu ide i memorija... imas one ploce sa AM3 socket-om sto mozes da stavis am2+ koji je i tvoj cpu, i tu tije ddr3 ram.. e sad sve zavisi koje ti napajanje imas... i uzmes neku skuplju grafu
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.