Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 10:22:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Startup disketa :(  (Pročitano 3592 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Izvinjavam se sto ponovo otvaram temu... Moderatori su proslu zatvorili


Mozete li spojiti mi te dvije teme... onu prvu sa ovom??

Sve sam uradio kako ste mi rekli, instalirao sam operativni sistem kod rodjaka, vratio sam svoj hd na svoj computer i kad pokrecem ga pise mi " a disk read error occurred" ... i trazi restart i tako neprestano..
Unaprijed hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
jos nista ha? samo da kazem da mi je prosli put bio NTFS tip hd-a. rekao sam sebi, ..  : haj ponovno cu dignuti taj sistem... ubacio sam startup disketu od 98, upisao format c: ; i ispisalo mi je sljedeće: ->  Format not supported on drive c:   format terminated ::: Boze ... Smile  , a kad  kucam setup , za  98 .. izbaci mi text, kao; ... uglavnom, da  trebam napraviti particiju u ms-dosu, i... a da drukcije ne mogu jer mi je disk NTFS. Bios mi je zastario, (predpostavljam), tako da ne radi butanje CDa.


nakon svega, dodje mi da  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
Skini za NTFS file sistem dos butabilne fajlove,nalaze se na linku koji ti je Zoran vec postavio.Takodje skini i FDisk za HDD-ove koji su veci od 64GB(isti link),i na kraju skini podrsku za NTFS pravljenje particija(mali dodatak za FDisk ..sa istog linka).
Posle butovanja opredeli se za sta ces (NTFS ili FAT32) odradi format i pokreni instalaciju OS-a.E sad ako menjas FS ,onda prvo konvertuj u koji hoces ,pa tek onda pici na formatiranja.

Aj uzdravlje
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imate li program za flashovanje BIOSA; PhoenixBIOS 4.06 ... sve sam pokušao, .. i kad sagledaš  mogućnosti .. bios mi sve zafrkava. Nemojte  mi govoriti; "izvadi baterijcu" ili tako nešto..., jer sam to pokušao među prvim experimentima.

Trenutno, na mom HD je Windows XP Professional, tip HDa je FAT32 ... mislio sam da sam nesto zafrknuo u BIOSu i da ne prepoznaje NTFS ... pa sam prebacio sa od kolege racunara na FAT32.. i konto da ce mi omoguciti startanje... no uzalud,... samo mi prikaziva da nikako nemam OS.  Smile ...

ovako od sa prijateljovih racunara i ne ide bas da guglam po par  sati da trazim BIOS flash Smile  ... molim Vas, ... jos samo to:::


program za flashovanje biosa, tip: PhoenicxBIOS 4.06 .. naravno, to sve bih radio u DOSu.

Unaprijed hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Vec sam ti objasnio.

[Locked]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 10:22:36
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.17 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.