Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:57:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemi sa USB  (Pročitano 993 puta)
06. Maj 2010, 18:15:33
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Ko sto naziv kaze. Al da krenem od pocetka. Imam usb ventilator koji koristim vec duze vreme i sljakao je odlicno inace brat mi ga e uzeo u Becu. Pre neki dan utakao sam ventilator i probao da ga ukljucim ali on je samo cutao nakon toga sam ga izvukao i utakao fles ali od jednom je i on cutao. Probao sam i drugi port ( imam MacBook ) ali ista stvar. Odjednom su oba porta ucutala. Posto imam jedan usb kabl koji koristim nekad za ovakve stvari izmerio sam napon na prvom portu na onom na kom sam drzao ventilator i pokazivao je samo 1,8 v umesto standardnih 5-5,5v a drugi pokazuje normalno 5,3 v ali ne vidi ni jedan usb uredjaj osim misa. Sad me interesuje da li je moguce da sam spalio portove nekako? Svako vase misljenje je dobrodoslo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
A miš radi samo na drugom, na prvom ne? Ako si dobro izmerio napon i stvarno je 1.8V a ne 5V sa tolerancijom 5% onda nešto nije u redu...osim ako i tu ne postoji neka nova napredna tehnologija  Smile


Citat
Sad me interesuje da li je moguce da sam spalio portove nekako? Svako vase misljenje je dobrodoslo.
Svašta je moguće  Smile
« Poslednja izmena: 06. Maj 2010, 19:15:09 od enaB »
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Da upravo tako na jednom portu tj. ovom na koji sam prikacio ventilator nema nicega ne sljaka nista ni mis a na ovom drugom sljaka sljaka samo mis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Probaj sa još nečim taj drugi, čudno je da samo miš radi
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Probao fles, hab ali nista potpuno su mrtvi a sada sam izvalio i jos jedan problem. Mis sljaka samo na ovom drugom portu ali kada sklopim lap top tj bacim ga u sleep mod nakon ponovnog ukljucenja nece vise ni mis nego moram da restartujem komp da bi proradio. Ovde mi je nesto mnogo cudno  Smile  Smile .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung SGH-E630
Jel kaže Device Manager nešto neobično?
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Jok nista. Device is working normaly. Ali problem i dalje stoji. E sad pitao sam neke kolege na faksu posto studiram visoku skolu elektrotehnike i racunarstva i rekose mi da na osnovu onog sto sam im ispricao postoji vrlo realna mogucnost da je spaljen usb kontroler a to ce malo teze da se promeni ( citaj nikad ). I sta da ja radim bez usb porta pitam ja vas???  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung SGH-E630
E sad pitao sam neke kolege na faksu posto studiram visoku skolu elektrotehnike i racunarstva
Kolega znači Smile


Moguće...kad ne ugrađuju osigurače Smiley Eto kakvih problema napravi ventilator  Smile
Meni je pre par godina "crkao" USB na masci kućišta kad sam slučajno napravio kratak spoj, ali ispostavilo se da je samo izgoreo jedan tanak vod na pločici na kojoj su bila montirana ta dva USB priključka i posle prespajanja tog dela voda radilo je sve normalno. Ne znam šta da kažem za tvoj slučaj, možda ako neki servis hoće da se pozabavi sa tim. Ima servisa matičnih ploča samo ne znam da li se i sa tim bave Smile Jedni na sajtu kažu


Citat
Medju kvarovima koje mozemo otkloniti spada zamena svih mogucih komponenti (ITE kontrolera, PWM cipova, FET-ova...) na ploci, osim cipseta, podnozja za procesor i slotova.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Hehe ko sto sam se i bojao pozovem apple-ov servis ovde u beogradu i oni mi rekose da mogu samo da zamene maticnu a ti bi bilo 390 e  Smile . I rekao sam nema teorije nego ako imats nekog dobrog elektronicara ili servis za opravku meticnih ploca molim te reci. tj. napisi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung SGH-E630
Poslao na PP
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:57:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.