Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:17:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemi sa starijim "deckom"  (Pročitano 13492 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Sustina je da se ljudi uzimaju kada misle da su se stvorili svi potrebni uslovi za to...
Od ljubavi se ne zivi, ali se ne zivi ni samo od para...
Ne znam bas puno primera koji bi bili spremni da zbog novca trpe los brak ili da zbog nedostatka istog izgube nekog za koga misle da je pravi izbor...
Samostalnost je teska, ali je udvoje i ona laksa Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung S7
Citat
Meni ne treba savet da ga smuvam...Ja bas naprotiv,zelim da ga zavedem,ali necu nista da imam sa njim. Hocu da ga zavlacim,da ga nerviram sad kad znam sta mu je u planu,a kad pomisli da ce da dobije to sto zeli...dokazacu mu da se presao..ali na finjaka...

Dete, bez ljutnje ali ti si najobicniji balavander u tinejdzerskim godinama  Smile   Secam se nekih mojih drugarica u vreme kad sam ja imao toliko godina kako su prolazile ......mada i to te necemu nauci.Apsolutno nema potrebe da zavlacis starijeg momka(Posebno ako ima iskustva pa to otkrije na vreme...moze svasta da ti se desi) prosto begaj od njega ....... Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
pojasni joj Herrose slobodno.
znaci samari pa ... dozivotne traume, a mozda pozove i ekipu u pomoc.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
svako ce prilikom udaje/zenidbe teziti da se "sto bolje" situira. Kad neko kaze da se vencao iskljucivo iz ljubavi, 100% ne govori istinu... U ljudskoj prirodi je da teze za boljem, vecem, lagodnijem.
Ljubav je samo rec, privrzenost, pripadnost i povezanost su vec druga stvar.
Ovo je tacno u smislu da nece neko ko je fakultetski obrazovan i ambiciozan ostati s ljenstinom koja ne moze da ocisti prvu godinu jer joj se moze. Mislim, ostace jedino ako je lud ili mazohista.
Ako si 'normalan', onda i tezis da se normalno i situiras s nekim ko ti je i po poslovnim i materijalnim ambicijama blizak.



Klasican materijalisticki, da ne kazem poslovan pristup ljubavi. A pominjes i krajnosti, lenstinu i sto bolju situiranost.
Nije materijalisticki ni klasicni nego normalan.


Kako za koga. Teziti da upoznas osobu sa slicnim interesovanjima, zeljom za kvalitetnim zivotom i napretkom u istom je jednom, ali teziti "da se normalno i situiras s nekim ko ti je i po poslovnim i materijalnim ambicijama blizak" je nesto sasvim drugo i meni licno zvuci kao neki poslovni aranzman.

I opet, covek treba da se situiram sam, ne treba drugi da ga situira. A kada se situiras manje ces razmisljati da li ces se "usituirati" sa "voljenom" osobom, zvuci kao merging dve kompanije, umrezavanje kapitala. Smile
« Poslednja izmena: 03. Maj 2009, 03:57:20 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10

. Teziti da upoznas osobu sa slicnim interesovanjima, zeljom za kvalitetnim zivotom i napretkom u istom je jednom, ali teziti "da se normalno i situiras s nekim ko ti je i po poslovnim i materijalnim ambicijama blizak" je nesto sasvim drugo i meni licno zvuci kao neki poslovni aranzman.:

 mislim da se to zove prostitucija preciznije recheno ....  Smile  ali novac je bozanstvo "savremenog"  Smiley 1 sveta ,a svi bogovi traze zrtve ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Teziti da upoznas osobu sa slicnim interesovanjima, zeljom za kvalitetnim zivotom i napretkom u istom je jednom, ali teziti "da se normalno i situiras s nekim ko ti je i po poslovnim i materijalnim ambicijama blizak" je nesto sasvim drugo

Nije drugo ,to je sasvim isto.Normalno je da svaka osoba pored sebe zeli nekoga ko joj joj je intelektualno dorastao i ko moze da je isprati.Ja recimo zelim pametnijeg od sebe,a to znaci i uspesnijeg.Nekoga ko je otisao ispred mene .To nije prostitiucija ,to je jednostavno potreba za sigurnoscu.Ja sam svesna da nisam jaka u kriznim momentima i zaista mi treba neko jaci ,neko ko je stabilan(a stabilan se postaje finansijskom nezavisnoscu).Ako je zena ambiciozna ,njen partner treba biti jos ambiciozniji.Ako nije mislim da tu nastaje problem.

Citat
Samostalnost je teska, ali je udvoje i ona laksa




Lepo receno.Nije isto nositi brige sam i podeliti na dvoja ledja.


Citat
I opet, covek treba da se situiram sam, ne treba drugi da ga situira. A kada se situiras manje ces razmisljati da li ces se "usituirati" sa "voljenom" osobom,

Slazem se .
« Poslednja izmena: 03. Maj 2009, 09:26:42 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Ko kaze da se stabilan postaje finansijskom sigurnoscu? Ima toliko ljudi koji su se osigurali finansijski pa su i dalje labilne prsotine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
svako ce prilikom udaje/zenidbe teziti da se "sto bolje" situira. Kad neko kaze da se vencao iskljucivo iz ljubavi, 100% ne govori istinu... U ljudskoj prirodi je da teze za boljem, vecem, lagodnijem.
Ljubav je samo rec, privrzenost, pripadnost i povezanost su vec druga stvar.
Ovo je tacno u smislu da nece neko ko je fakultetski obrazovan i ambiciozan ostati s ljenstinom koja ne moze da ocisti prvu godinu jer joj se moze. Mislim, ostace jedino ako je lud ili mazohista.
Ako si 'normalan', onda i tezis da se normalno i situiras s nekim ko ti je i po poslovnim i materijalnim ambicijama blizak.



Klasican materijalisticki, da ne kazem poslovan pristup ljubavi. A pominjes i krajnosti, lenstinu i sto bolju situiranost.
Nije materijalisticki ni klasicni nego normalan.


Kako za koga. Teziti da upoznas osobu sa slicnim interesovanjima, zeljom za kvalitetnim zivotom i napretkom u istom je jednom, ali teziti "da se normalno i situiras s nekim ko ti je i po poslovnim i materijalnim ambicijama blizak" je nesto sasvim drugo i meni licno zvuci kao neki poslovni aranzman.

I opet, covek treba da se situiram sam, ne treba drugi da ga situira. A kada se situiras manje ces razmisljati da li ces se "usituirati" sa "voljenom" osobom, zvuci kao merging dve kompanije, umrezavanje kapitala. Smile

Mda, obozavam kad me neko fata za rijeci i izraze da bi zvucao pametnije.
Prvo, rekao si isto sto i ja, al si koristio ljubavniji registar ( kako li tek sad ovo zvuci poslovno  Smile ).
Situirati se s nekim u prevodu skrasiti se s nekim. Izvinjavam se ako su neki od toga napravili merging of enterprises, posto vidim da jesu.

Drugo, ako se vec sam situiras, onda i tvoj partner ( ili ljubica, da ne bi pojedini pomislili da mislim na poslovnog partnera ) treba sam da se situira, a ne da ga ti vucaras za sobom ako je on vucibatina po zanimanju.

Ako je to materijalisticki pogled na ljubav, onda sam ja potomak bijelih medvjeda.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Hipoteticki, upoznas momka/devojku koji su inteligentni, obrazovani itd. ali u ovoj zemlji kakava je ne mogu da se situiraju... prosto nema posla, na svakom koraku ces upoznati obrazovane ljude koji ne mogu da nadju posao iako su odlicni u struci... i sta onda? Taj je manje vredan, lenstina, odbacices emocije i reci "idem ja dalje, naici ce neko situiran a takodje srcu drag"?

Meni je dovoljno da mi osoba psihicki odgovara i da znam da ima zelju da ide nabolje... a to da li je hirurg ili zavrsio za hirurga a posto nema posla radi u trafici i ne moze se situirati govori da nije lenstina vec radi ono sto mora.

A situiranje razlicito dozivljavamo, za mene biti situiran znaci imati svoj stan, kola, redovna dobra mesecna primanja i tako dalje. U sustini to i jeste situiranost kako se dozivljava van granica ovog podrucja, a to sto smo nesrecna zemlja i smatras se situiranim ako imas mesecno 300-400 evra u dzepu, to vec nije moj problem niti stvar sagledavanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja pricam o vucibatinama i ljenstinama, nije valjda da imas drugaciju definiciju i za to pa da se ne razumijemo?

Citat
Hipoteticki, upoznas momka/devojku koji su inteligentni, obrazovani itd. ali u ovoj zemlji kakava je ne mogu da se situiraju... prosto nema posla, na svakom koraku ces upoznati obrazovane ljude koji ne mogu da nadju posao iako su odlicni u struci... i sta onda? Taj je manje vredan, lenstina, odbacices emocije i reci "idem ja dalje, naici ce neko situiran a takodje srcu drag"?
Ne, taj nije manje vrijedan i nije ljenstina.
Onaj ko je lijen zivi na tudjoj grbaci zato jer mu se moze.
Ja o takvim ljudima pricam i s takvim ljudima ne bih mogla dijeliti dublje emocije na duze staze pa makar nikad nikog ne nasla.
A ti pricas o svakom drugom covjeku u zemlji.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:17:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.