Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:43:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemi sa cimerkom :help:  (Pročitano 5662 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa,mozes pokusati razgovarati s njom,fer je igrati otvorenih karata i reci sta ti smeta-nije ona kriva sto niste u istom fazonu,nije u redu ni sto ti cutis i trpis i pretpostavljas da bi ona sama trebala da zna da odredjeno ponasanje nije u redu i da tebi to tako ne odgovara.A,ako ne ide,angazuj svoju mamu(teta gazdarice obicno vole kad roditelji stoje iza svoje dece),pa skupa razgovarajte sa gazdaricom da promenis cimerku,koju ces verovatno ti trebati traziti...
U svakom slucaju,nesto treba preduzeti,samo cutati i cekati nece doneti rezultate promene nabolje....
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
Samsung c100
Ma ne kazem ja da sam bas 100% ispravna u svemu tome...
Kazem pretpostavljam da i ja radim neke stvari koje njoj smetaju...
Ne tvrdim da sam savrsena ni cimerka ni osoba...sta vise nisam ni sa kim zivela do sad osim sa svojim bratom... a i to je bio izazov pa smo se snasli Smiley
U svakom slucaju.... ja kazem da nije problem samo u nekim karakternim razlikama, navikama, vaspitanju, vec jednostavno imam osecaj da nikad ne znam sta mi misli i kad ce da mi smesti nesto.... Mislim niste slusali vi njene price o tome kako je njena drugarica hladno napala devojku u wcu samo zato sto je gledala u nju u diskoteci.. Mislim, cini mi se da ima poremeceno glediste na svet i na drustveni zivot uopste...
Tesko je to objasniti... Morate mi verovati na rec...
Sve je jasno kada je upoznate... Stalno se oseca ugrozenom i nesrecnom, ko god da mi dodje... Ne mora da bude decko...
Kada mi dodje tetka u goste, koja je sva blesava i zasmejava me do suza, ona se nabije u sobu i ne izlazi dok ova ne ode...
Mislim cemu takvo ponasanje?
To sto me tuzaka kod gazdarice...to je vec problem...po meni strasan...posto znam da ja nikada to nikome ne bih priredila...
No dobro...
Da ne bude da svet treba da bude onakav kakvim ga ja vidim...
U svakom slucaju...
Za pocetak kuliram...
Ali sam rekla..uvodim novu politiku... polako pocinjem da iznosim svoja misljenja i da se bunim kad mi nesto zasmeta toliko da ne mogu da zaboravim na to....tj kada nije  u pitanju neka glupost.... Pa cu valjda doci i do tog famoznog razgovora...
To sto joj ja ne pricam sta mi smeta i sto trpim....ne radim da bi se ja nadurila pa da ona pogadja sta treba da se uradi...Ne, ja to radim da bih kao bila tolerantna i sklona kompromisu...ali ona to maximalno zloupotrebljava i dovodime do ivice nerava, dok je sama u stanju da radi bas to...da cuti, duri se, ne prica sa mnom i ostavlja mi da nagadjam sta trebam da uradim.... Na moja pitanja odgovara laznim izgovorima..mislim...mesec dana je trebala da dobije....zato je bila nervozna...da sam musko pa da me folira nego nema veze....
U svakom slucaju ne igra fer...
Pa vise necu ni ja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Koliko sam ja cimerki izmenjala kad se setim... i svaka na svoju ruku. Ni jedna mi nije valjala, e sad mozda je i do mene problem bio, sto kaze sesircic, mozda nisam za zivot u zajednici. Mislim ipak da je generalno problem u takvim situacijama, narocito na pocetku studiranja sto svi od kuce ponesemo odredjene navike i ocekujemo da ce svi da nas trpe kao sto su roditelji. Medjutim to nije realno ocekivati. Eto, na primer prva ti dovela si momka u stan a da pri tom nisi nju pitala za eventualnu dozvolu, jer, ipak i ona zivi tu i ako ima nesto protiv toga da joj se useli nepoznati muskarac u kucu, ti bi trebalo to da prihvatis. U svakom slucaju, mora postojati neki dogovor, neka pravila, a ako niste bas 'soulmates' onda bez preteranog intimiziranja i druzenja, znaci samo povrsno. Sto se tice menjanja cimerke, to ti nece mnogo pomoci. otkud znas da ti nece opet doci neka slicna, ako ne i gora ovoj prethodnoj. Jako su male sanse da pronadjes nekog ko ti odgovara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Eh, zene, pa jos i cimerke... Sta reci ??? Smile

No, salu na stranu, treba otvoreno porazgovarati, ako ne upali razilazite se, ovako agonija se produzava.
Studentski zivot je zakon, sto bi tracila vreme na glupe rasprave oko gluposti... nadji drugu gajbu i uzivaj...
IP sačuvana
social share
O DA.. tako malo hrabrosti treba .. a neki ni toliko nemaju..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
BlackBerry 
Izbaci isfrustiranog stvora.... Ili je zakolji na spavanju...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia neka tamo
 Smile
zadnji post je bas sirov Smiley
no ...vidi pokusaj otvorenih karata s njom pa ako to neupali ...izvini sestro al trazi sebi drugu gajbu ...i svi srecni svi zadovoljni
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Gde čeljad nije besna, tu kuća nije tesna.  Smile Ja imam 2 docimerke i docimera, niko nikome ne smeta  Smile Prilagodjavanje, dogovor i ravnodušnost = mir u stanu  Smile
Promeni cimerku, ako nisi za život u zajednici - nadji neku garsonjericu ili sobicu pa životari sama.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
nadji neki stan ili sobu i budi sama  Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


905. члан форума по реду!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Bresno Polje, Trstenik, Rasinski okrug, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One M9
Moj odgovor je jednostavan ako ne mozes sa njom izbaci je, sto bi ti morala da se menejs zbog nje? I ja studiram u Bg-u ali kada sam trebao da trazim cimera (cimerku) ja sam se odlucio da stanujem sam, i ovo me vec druga godina i nista mi ne fali, odlucio sam se na to bas jer sam razmisljao da ce ponasanje mog cimera i dovodjenje drustva i sl. da utice na moje studije pa sam zato odlucio da stanijem sam. U slucaju da ne mozes da stanijes sama nadji deveojku ili muskarca sa kojima mozes lepo da se dogovoris o svemu i da ce oni to postovati i sve ce biti OK.
IP sačuvana
social share

"Potreban nam je novi socijalni konsenzus, odlaganje svih sporova i sukoba, zavrtanje rukava, uvođenje reda" Dr. Zoran Djindjic
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
Samsung c100
Hvala svima na savetima...potrudicu se da poslusam vecinu njih i da resim svoj problem....
Mislim da nema smisla da ova moja temica zauzima vise mesta na forumu, mislim da je sve receno....
Resicu ja i to....kao i sve do sada u zivotu.... Suprotstavicu se svom strahu od nelagodnosti i visecasovne rasprave i glasno reci sta zelim...
Dosta mi je vise razmisljanja gde ja gresim...
Znam gde gresi ona pa cu joj to i reci...
U svakom slucaju hvala vam svima...
Pozdrav
                       Emily.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:43:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.