Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:22:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem : Security Central  (Pročitano 1274 puta)
28. Jan 2010, 12:18:03
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
surfovao sam mozilom,trazio neki film po piratskim sajtovima.. i odjenom mozila se ugasi, i na desktopu pojavi mi se neki shortcut za sekjuriti central..-ja ga ubrisem..

pokusam da pokrenem mozilu,nece,odmah se ugasi..
otvorim bilo koji folder,nece odmah se zatvori..
ctrlaltdel-task manager-zatvori se..

ja ga restartujem,par sekundi po paljenju uspem da odem u control panel-da probam da obisem mozilu,nece da je obrise..zatim pokusam da otvorim NOD da skeniram komp..nece
kliknem desnim na neki folder na dekstopu..da ga skenira,cisto da li radi..ono nece..

i ponovo pokusavam da otvorim bilo sta odmah mi se zatvori,osim nekim cudom ovog ekplorera dok sada kucam..moze li mi neko pomoci..u cemu je stos..

e da,pokusao sam na system restore-nece da mi otvori..

Ljudi hvala svakom na razumevanju,i na vremenu da procita ovo..ako sam malo nepismeno ispisao ovo-u afektu sam:)

pise FireWall warning : hidden file transfer to remote host has been detected Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
skini malwarebytes  ====>  http://www.malwarebytes.org/mbam.php

instaliraj, odradi update i idi na quick scan. sve sto pronadje brisi i log koji ti na kraju izbaci postavi ovde da vidimo sta je nasao...

ako ne budes mogao da skines iz mozile probaj iz nekog drugog browsera, a ako nikako ne budes mogao idi u safe mod i u njemu skeniraj sa NOD-om...

posle se javi da vidimo ima li pomaka...
« Poslednja izmena: 28. Jan 2010, 12:25:56 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e hvala na odgovoru..

skinuo sam program sa tog linka,pomocu ekplorera-mozila nece da se otvori..

i instalacija mi je uspesno skinuta,na desktopu sve.. medjutim,kad pokusam da pokrenem..
nista se ne desava..kliknem run.. ne odgovara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC 
Ajde skini ovaj program http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/dds.scr
Pokreni ga i sacekaj malo, kad ti izbaci logove na desktop, oskopiraj mi DDS.txt log (prvi veliki log koji se otvori)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
uspeo sam u sejf modu da uradim nesto,uz pomoc ovog jednog drugara.. i cini se da je problem resen . za sada
sljaka dobro..

sad sam skinuo nod, pa cu da pokusam scan..da se uverim da je ok..

hvala vam obojici.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:22:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.