Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:43:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa zvukom  (Pročitano 6807 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


koncentrat 100%

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 546
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
nije!!!!!!!!!!!! vidis gorane na onoj slici tebi pise Realtek 97 Audio a meni pise No Ausdio Devices i ceo taj ogradak je zamro i nista na njemu ne moze da se pritisne od kad sam isao u sejf mod,probo sam 3-4 drajvera ne moze,kad hocu da updatujem novi drajver on mi izbacije stari drajver,ali ni stari drajver sad ne mogu da updatujem da se vidi pored zvucnika u ogradku?
« Poslednja izmena: 17. Maj 2008, 21:42:18 od Serbmen*_* »
IP sačuvana
social share
Siberia/Serbia,Sibe/Srbi,Siberian/Serbian,stara i zaboravljena sirbska postojbina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
HTC Diamond
Znaci pogledao si u bios-u..OK!
Aj onda odi do run kucaj services.msc i kada se otvori nadji Windows Audio,klikni 2 puta i onda namesti na Automatic i startuj taj service ako nije startovan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
filipe aj mi reci kako da nakacim novi drajver u Sound and Audio Devices Smile

ja skinem drajver sa neta,instaliram ga,restartujem kompjuter..odem na kontrol panel,Saund i Audio Devices i tamo pise..........No Audio Devices? Smile
Zalepi skrin divajs menadzera.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


koncentrat 100%

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 546
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
Znaci pogledao si u bios-u..OK!
Aj onda odi do run kucaj services.msc i kada se otvori nadji Windows Audio,klikni 2 puta i onda namesti na Automatic i startuj taj service ako nije startovan

otiso sam,video pored programa pise started,znaci da je startovan Smile
Citat
filipe aj mi reci kako da nakacim novi drajver u Sound and Audio Devices Smile

ja skinem drajver sa neta,instaliram ga,restartujem kompjuter..odem na kontrol panel,Saund i Audio Devices i tamo pise..........No Audio Devices? Smile
Zalepi skrin divajs menadzera.



videcu da probam i to Smile
IP sačuvana
social share
Siberia/Serbia,Sibe/Srbi,Siberian/Serbian,stara i zaboravljena sirbska postojbina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ako si cackao bios ili reinstalirao sistem moze da se desi da se podesavanje u biosu vratilo na default (desava se sa creative zvucnom iz licnog iskustva) pa pogledaj dakle u biosu, pod integrated peripherals nadji on-board audio i izaberi disable ... onda lepo digni sistem u safe modu, idi na device menager, pa deinstaliraj zvucnu. Onda podigni sistem regularno, skini ove drajvere :

link

Pokreni instalaciju i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


koncentrat 100%

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 546
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
 pa pogledaj dakle u biosu, pod integrated peripherals nadji on-board audio i izaberi disable ..

ja u biosu imam peripheral configuration a ne integrated peripherals,zar to nije isto?
gledao sam uopste nema on board audio?

peripheral configuration=

serial 1 (auto)
serial 2 (auto)
parallel (auto)
parallel mode (bidirection)

diskete controler (enabled)

hard disc controler (primary and secundaru)

mouse controler (auto detect)

znasl li jos neko komponentu u biosu povezanu sa zvukom,odnosno audiom?prilicno sam siguran da u skorije vreme nisam nista dirao u biosu Smile

jel te ima? odgovori brze ocu da idem negde,ne mogu jos da cekam dugo,znas li jos neke komponente u biosu vezane za karticu? Smile
« Poslednja izmena: 18. Maj 2008, 00:56:53 od Serbmen*_* »
IP sačuvana
social share
Siberia/Serbia,Sibe/Srbi,Siberian/Serbian,stara i zaboravljena sirbska postojbina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


koncentrat 100%

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 546
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
MunkaZe ne moze,ne mozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Smile Smile Smile skinuo sam taj drajver i pritisnuo da ga instaliram i kaze da setup nije detektovao nikakav drajver i kaze da pogledam da li sam ga instalirao kako treba?

da ti objasnim malo vise

skinuo sam taj drajver, i kad se zavrsilo download pojavila se aplikacija drajvera na desktopu ok!

pritisne ja na njega da ga instaliram i on krene................i

ispadne X-error i pise

Setup could detect any Sound Blaster Audio Card on your system.

Please ensure that your Sound Blaster hardware is properly installed before running this Setup program

Setup will now exit
« Poslednja izmena: 26. Maj 2008, 17:16:46 od Serbmen*_* »
IP sačuvana
social share
Siberia/Serbia,Sibe/Srbi,Siberian/Serbian,stara i zaboravljena sirbska postojbina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
HTC Diamond
Ajde daj ss onoga sto ti je @okno trazio nekoliko posta iznad???


Inace,evo sta sam nasao na jednom forumu...Slicno kao kod tebe pa pokusaj!!!
"Pozdrav,
problem je sledeci: posle deinstalacije i instalacije svezeg windowsa, soundblaster audigy vise nije detektovan. Kada pokusam instalaciju driver-a sa cd-a, prijavljuje se greska: "Setup could not detect any Sound Blaster Audio card on your system". Pre toga je sve besprekorno radilo oko dve godine. Nisam instalirao nijedan novi uredjaj. Ploca je Asus P4P800SE sa procesorom Intel PIV 2.6GH. Menjao sam slotove, vadio sve druge kartice sem Audigy-ja, nista. Neznam sta bih jos probao. Ako neko ima neki predlog neka javi!"
A evo kako je resio problem:
"Problem sam resio instalacijom KX driver-a. Oni se instaliraju bez problema i kazu ljudi koji su ih koristili da su mnogo bolji od oficijelnih Creative driver-a. Cak i oni koji nemaju problema sa karticom sada koriste KX driver-e jer je zvuk mnogo bolji. Koliko sam ja uspeo da primetim zvuk je stvarno puniji i lepsi pa ko hoce da proba ja bi ih preporucio. Pozdrav."
« Poslednja izmena: 26. Maj 2008, 19:52:32 od goran988 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


koncentrat 100%

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 546
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
i meni sve pise isto samo kod ikonice kompjutera ne pise mi OZON i oni brojevi Smile



gorane je si li tu hvala bogu,evo rece mi jedan drugar danas o nekim cipovima,da li znas o cemu se radi?

moja kartica ili drajver je Creative Sound Blaster PCI (ES 1371),(es 1373)

creative nema drajvere za ove brojeve,i zato ni jedan drajver ne moze da se instalira,reko mi je da idem na getawej,da li zns za to,mozes li mi pomoci? Smile


[Edit by filip93: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 27. Maj 2008, 13:45:54 od filip93 »
IP sačuvana
social share
Siberia/Serbia,Sibe/Srbi,Siberian/Serbian,stara i zaboravljena sirbska postojbina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:43:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.