Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:01:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa zapucavanjem laptopa  (Pročitano 9064 puta)
11. Jan 2011, 22:57:30
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b8
Pozdrav,
ovako da pocnem od pocetka,pre mesec dana kupio sam novi laptop ( Asus K50id sx168 ),uglavnom sve radi super,e sad imam problem sa zapucavanjem (zamrzne),koje se desava kada sam u nekom pretrazivacu i u trenutku kada kliknem na neku novu stranicu ili slicno.. U trenutku kada zapuca ne mogu nista da radim,nisam nikad gasio laptop u tom trenutku kada zapuca,nego sacekam nekih 15-20 sekundi (nekad i vise) i laptop nastavi normalno da radi..sve to se desava dok sam u nekom pretrazivacu,inace nikad ne zapuca dok igram igricu (npr. pes11 na visokoj rezoluciji igram normalno,itd.) ..e sad jos citao sam po netu,jako puno guglao ali nisam nasao slican problem.( mozda nisam guglao dovoljno Smile ali nadam se vasoj pomoci Smiley )... takodje sto se jos desava jeste da lampica za HDD,za vreme dok je laptop zamrznut,svetli bez prestanka,i  kada otpuca procesor spada sa 100% na nize tj na 3-4 % a lampica prestaje da svetli i lap natavlja normalno da radi.. temperature su normalne (pratio sam sa everestom) i jos imam postolje sa dodatnim hladjenjem) .. e da negde sam citao za slican problem da su driveri za graficku,ja sam skinuo nove drivere sa Asusovog sajta i dalje isto..((nema odredjeno vreme kada zapuca,jednom sam namerno otvorio preko 30 razlicitih kartica u pretrazivacu i radilo je sve normalno). i to bi bilo to.
Unapred veliko Hvala. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Hm....  Smile Probaj da nisi popasao neki virus ili spywere.Skini Malwarebytes' Anti-Malware i neki antivirus npr nod32 smart security ili avira premium, KIS i....Odradi update za antimalwere i antivirus i skeniraj full ceo hard disk.To zapucavanje bi moglo biti mozda i do grafike ali kazes skinuo i najnovije drivere tako da ne bi trebalo da bude problem driver.Btw imas i na nvidia sajtu da skines driver za tvoju graficku...Ti na ASUS sajtu ne moraju biti najnoviji.Ja VGA drivere iskljucivo skidam sa nvidia ili ati sajta osim ako graficka nije specificna da je ima samo na sajtu proizvodjaca.Tako da po meni probaj da skeniras sa ta 2 programa i stavi drivere sa nvidia sajta pa javi dal ima poboljsanja.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Hvala na odgovoru Smiley  sinoc sam uradio reinstlaciju sistema i jutros opet zaledi na kratko,tako da ne verujem da je od nekog virusa ili spywerea(pre ego sto sam reinstalirao imo sam eset nod32 4,sad cu ponovo da stavim pa da precesljam stare fajlove pre nego sto ih pokrenem),e sad ovo sto si mi rekao,skidam drajvere sa nvidia sajta i vidim da su ovi sa asusovog bas stari (na asusovom sajtu ima samo jedna verzija),ne bih se ni setio da pogledam na nvidia,sad skidam drajver pa cemo videti,pa javljam dali sam resio problem;)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
hm,ovako -reinstal sistem,ubacio eset skrenirao i nista,stavio Malwarebytes skrenirao nasao nesto obrisao sta je imao,ponovo skenirao sve dobro,stavio fix-it untilitis tako nesto,skenirao popravio sve sto je imalo,registar,sistem,defrag itd itd.. i sad mi opet zakuca ... nzm sta jos da radim.. da,nove drajvere za grafiku sam stavio,sta jos da radim ?  Smile   Smile  Smile da menjam ff da stavim chrome,pre mi je i tako zapucavao :/ ( taman 2 dana je normalno radio i opet Smile ) probacu chrome pa cu videti.... ako neko ima ideju sta se desava neka pomogne Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
i dalje isto sve,nzm sta da radim Smile(
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
instaliraj neku drugu sedmicu ili xp da vidis jel se problem ponavlja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
e ovako,instalirao drugu sedmicu i radi normalno..e sad izgleda da sam nasao sta je problem..posto u skoli radimo C jezk programiranje,nabavio sam Visual Studio 2010 Ultimate..pre nego sto sam ga instalirao (3 dana od instalacije novog win) sve je radilo oke,i juce instaliram VS2010 i eto problema,prvo kada upalim laptop iskoci prozorcic Microsoft(C) server has stoped working (tako nesto) i tu imam close program itd,e posle toga ubrzo pocelo da se desava da se zamrzne laptop sto mi sve ukazuje da VS2010 nesto zeza.. pored toda instalirao sam i programe za web dizajn (macromedia flas,dreamweaver,CS5 flash,dreamweaver,ilustrator i jos neke programe koji su u web paketu) ne verujem da je do njih jer mi je ovaj error na pocetku "Microsoft(C) server has stoped working" povezan sa VS2010,pa verovatno on i opterecuje ram i procesor (neki proces u pozadini) pa je dolazilo do toga.. hvala svima na pomoci,ako nesto bude opet ja se javljam..
Pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
i dalje isto .. Smile hm mozda ima neki proces koji mi to opterecuje,sad cu postaviti slike,posto se ne razumem bas najbolje uto.. pa ako neko moze da analizira v Smile  Smile  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Processes.jpg
(236.99 KB, 1366x768)
Services1.jpg
(238.1 KB, 1366x768)
Services2.jpg
(283.02 KB, 1366x768)
Services3.jpg
(231.8 KB, 1366x768)
Services4.jpg
(242.54 KB, 1366x768)
Services5.jpg
(229.22 KB, 1366x768)
Services6.jpg
(234.61 KB, 1366x768)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
kucaj u run (msconfig) pa postavi screenshot startup tab-a  i service tab-a (samo stikliraj u service tabu hide all microsoft services )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
evo ga.. u tabu startup na kraju je Realtek HD Audio Menager..

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Startup.jpg
(103.95 KB, 585x391)
Services.jpg
(90.38 KB, 585x391)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:01:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.31 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.