Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:29:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa zapucavanjem laptopa  (Pročitano 9065 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
Meni je HDD Regenerator pre dve nedelje našao 77 loših sektora na WD-ovom hardu kupljenom pre manje od godinu dana. Odjednom, problemi sa "zakucavanjem" su se pojavili i postajali sve češći, ni WD-ov dijagnostički program nije mogao da pročita pre toga ništa dalje od početka. Za sada je OK, pitanje dokle će.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
a da probas da odradis Low-Level Format???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
Ja? Ili markom93? Smiley
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
HDD regenerator je meni najbolji program za proveru hard diskova.Mislim na bad sectore.Svaki put kad sam imao problem sa bad sectorima na HDD-u regenerator mi je u prvim procentima rekao da je hard sjeban.Iz iskustva kad nisam siguran dal su virusi ili bad sectori ja odma probam regenerator i on mi otkloni dilemu.Takodje kad sistem jebava onda ne treba ni skenirati ceo hard nego je dovoljno skenirati 10 gb da vidis dal je do harda.Takodje ako hard ima bad secotra po meni pod hitno istog trenutka kad se otkrije to treba odraditi back up podataka i hard baciti u smece i uzeti drugi.Jedino mozda probati low level format medjutim ja bi iz sigurnosti ipak uzeo nov hard.Sto se tice wd diagnostic tools on mi nije bas tako jak kao regenerator medjutim stavljam ga u vrh programa za proveru hardova.Cudi me bas da on kaze da nema nista lose a regenerator kaze da ima.To je redak slucaj zaista  Smile To samo pokazuje da je regenerator pouzdaniji od wd diagnostic tools.Medjutim posto decko ima garanciju ja uopste ne bi lupao glavu.Nek se oni cimaju sa time.Sto bi on lupao glavu sta je i kako da resi.Oni su placeni za to i oni su duzni da u slucaju kvara oklone kvar a ne kupac.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b12pre
mob
Nokia C5-00
Meni je HDD Regenerator pre dve nedelje našao 77 loših sektora na WD-ovom hardu kupljenom pre manje od godinu dana. Odjednom, problemi sa "zakucavanjem" su se pojavili i postajali sve češći, ni WD-ov dijagnostički program nije mogao da pročita pre toga ništa dalje od početka. Za sada je OK, pitanje dokle će.

Зет је имао много бед сектора...
Један друг му ради у сервису.. са неким алатима му је рађено нешто неколико дана на компу.. непрестано...
ЈА сам први пут чуо за то... Алат издвоја све кластере који имају бед секторе, и пакује их на страну.. кад издвоји апсолутно сваки бед сектор на хард диску, онда направи партицију која садржи само те бед секторе, и њу не можеш да користиш (види се, али неће ништа да се инсталира, нисам ни линукс успео да инсатлирам на њу..) али остатак харда ти је безбедан, и користиш нормално...

Е сад, ја никад нисам користио те алате, па не знам дал то сваки програм има, али принцип је одличан...  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung SGH-E630
Low-level valjda ubacuje u upotrebu sektore iz rezerve umesto tih loših, ali ako su se već pojavili loši na nekom mestu mogu i na nekom drugom kasnije, tako da ni low-level nije dugoročno rešenje.
Ono sam napisao samo kao primer da i nov HDD može da pravi probleme.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
@gagijk
 kako se zove taj alat koji izdvaja bed sektore i pravi particiju od njih?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b12pre
mob
Nokia C5-00
@gagijk
 kako se zove taj alat koji izdvaja bed sektore i pravi particiju od njih?

Не знам, али кад се будем видео са зетом, рећићу му да назове друга на моб, па да пита за имена алата, па ћу вам јавити  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Drevitalize probaj sa njim da "popravis " bed sektore inace mora da se radi remapiranje hdd-a to se radi preko hd tune i posle moras odokativno (tako rade ljudi ja nisam to radio) na kom delu harda se nalazi bad sektor i tu pravis "novu'" particiju koju ne koristis xD
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
A sta cete ako se bad sectori nastave siriti?Vi ih izdvojite i sve OK i posle nekog vremena oni se opet pocnu siriti.Moj stav oko harda sa bad sectorima je back up svih vaznih podata i zamena HDD-a.To je najsigurnije resenje.Sve ostalo je drzi vodu dok majstori odu.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:29:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.