Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 07:53:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa zapucavanjem laptopa  (Pročitano 9059 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
odstikliraj office 2010,fancy start deamon,installshield
spmng u drugom ....

skini malwarebytes i malo skeniraj komp sa njim na viruse  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
evo uradio sam,malwarebytes vec imam,skenirao sam i nema nista,sad cu videti sta ce biti pa javljam.. hvala na pomoci   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
i dalje isto Smile tj par dana od kad sam se javio radilo je normalno,danas instaliram Adobe Reader i evo sad zapuca,nzm sta da radim ... Smile eh da primetio sam da kada zapuca ona lampica za hard svetli stalno a hard se NE cuje (ono krckanje) i onda "prokrcka" i nastavi sve normalno :S
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Isti sam imao slucaj na MSI laptop koji sam kupio pre u septembru 2010 i koji vratio 3 meseca kasnije.  Smile Doduse meni to nije jedini problem bio ali je bio jedan od problema.Na primer desavalo mi se prilikom instalacije programa da lampica harda krene da svetli i da tokom toga ne mogu nista da otvorim.Onda ostavim sve i pustim ga i odjednom odmrzne i krene sve da radi OK.To mi se desavalo pri bilo kojoj ozbiljnoj operaciji koju hard obavlja.Naravno ja sam odma posumljao na hard i bacio ga na HDD regenerator medjutim on nije nasao nista.Mom MSI nije bilo pomoci posto je od starta bio sjeban.Ti nemas tu nesrecu tako da verovatno ima leka.Mislim da ne moras vise da sumljas na softver.Cim ti druze stavis nov sistem i isti problemi se nastavljaju nema sta.Softver nije 100%,Po meni skini hiren boot CD 10.0 i u HDD tools nadji HDD regenerator i tamo pusti hard kroz opciju 2(scan but not repair) i skeniraj ceo hard.Taj tvoj problem deluje na los hard.Takve stvari su pojave bad sectora.Mada ne mora da znaci.U svakom slucaju dobro je da odradis to sto sam ti rekao.Takodje mozes skinuti i wd diagnostic tools koji ti odma u startu kaze dal ti je SMART status OK a imas opcije skeniranja celog harda.Ako se pokaze da je hard pun bad sectora onda odma uradi back up svih podataka i kupovina drugog.A jedini lek mozes da probas da odradis low level format harda medjutim to pitanje dal ce uspeti.U svakom slucaju proveri hard pa ako nije onda je problem delikatniji nego sto sam mislio.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
primljeno k znanju,sad cu da skinem i probam,i ja sad sumnjam na hard jer se desi to kao da on prestane da radi pa sve zapuca dok se on ne dogovori sam sa sobom sta ce..nego sreca laptop je jos pod garancijom tako da cim vidim da ima bad sektora,zovem servis(jedina mana sto sam uzeo u BG-u pa cu cekti duze ne bitno),javljam sta sam uradio,pozz Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Onda te boli k... ako imas garanciju.Ti si uradio sve sto je u tvojoj moci tako da nema sta da brines.Logika kaze da je HDD medjutim da li je to je sve pitanje.Mada kad bolje razmislim i ja kad svoj MSI dao na servis 2 put zbog problema koje sam opisao oni su rekli da je problem bio WD HDD i neki problem lose serije.Mada posto ja njima nista ne verujem posto su to lazovi pitanje sta su odradili ali uglavnom taj problem je nestao.I ja sam HDD stavio na regenerator i rekao je da ima 0 bad sectora.U svakom slucaju takav problem bezveznog zakucavanja i paljenje lampice je 90% los HDD.I jos jedna stvar.Vidi kod WD diagnostic tools kad install program i pokrenes dal ce ti odma dati SMART status OK.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Nisam uspeo da nadjem HDD tools a ni HDDregenerator  nzm kako :S odnosno u listi ga ima,ali kad udjem u taj program kao nema ga :S a WD diagnostic sam skinuo i u SMART status pise : Not Availble :/ ... imam HD Tune Pro,to sam sknuo pre neki dan i skenirao i u programu ima opcija za Error scan i tu ima kao puno malih kvadratica koji se skeniraju i ako je kvadratic zeleni dobro je.ja sam od tih nzm "1000" (lupam) imao samo 1 crveni..sad cu ponovo skenirati pa postaviti slike.. Uglavnom vervatno cu ja jos malo zvati servis,samo da ustanovim da je hard da mogu da im kazem da obrate paznju :/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Kako nisi?  Smile Imas gde oces da skines.Evo ti link:


http://www.megaupload.com/?d=25EKSG7D


Mislim da nije problem da okacim jer je hiren free.Kad skines ovo ubaci prazan CD u DVD rezac i otvori nero burning rome.Nakon toga ugasi onaj prozor na X i u gornjem levom uglu nadji file - open.Tu nadji iso file koji si prethodno otpakovao iz rar.Kad narezes udji u BIOS i namesti da ti boot from CD.Nakon toga ce ti izbaciti opciju boot CD.Tu nadji u hard disk tools - HDD regenerator i pusti pod 2 da ti skenira ali ne popravlja.A WD diagnostic tools imas na sajtu WD-a.Sve ima samo treba koristiti google.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
 Joj bio sam pogrsio,okreta sam program iz windowsa,nisam isao da boot sa CD .. Smile dobro uspeo sam,nasao sam sve,e ovako HD tools tj HD regenator mi kaze da je nasao "0" bad sektora ,a WD diagnostic kada skreniram dublje pise da ima gresaka i tu imam opciju kao da "popravim" ali moguce je da obrise podatke  Smile hm,sad ovo pokaze da nema,a ovo da ima  Smile .. jedino mi ostaje da sutra zovem servis da pitam njih,dali im je poznato nesto slicno Smile al zanimljivo je evo sad sve radi normalno i kada instaliram nesto od Adobe proizvoda ono pocne da zeza,sad radi sasvim normalno ali ne smem da instaliram ni Adobr reader Smile u k..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Pa zato sto regenerator je samo za bad sectore.Vrlo tesko da ti hard ima bad sectore iz razloga sto je nov.Mada moze da ima i bad sectore posle 1 minuta ali je to tesko.Ovaj WD diagnostic tools ako ti je nasao da je hard los onda je los.Ja bi to nosio u servis bez razmisljanja.Nemoj nista da popravljas.Odradi back up podataka i reci u servisu da sumljas na los HDD i da si odradio sa WD diagnostic tools i da je los.Dalje nek se oni zajebavaju.Za to su placeni.Nije to toliki problem.Po meni najbolje kad na novom lapu rikne HDD ili rezac ili memorija.To je nikakav kvar.Bolje to nego kao meni  sa MSI da ti menjaju plocu posle 3 dana.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Feb 2011, 21:34:41 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 07:53:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.