Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:49:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa virusom!?  (Pročitano 2340 puta)
19. Mar 2009, 10:29:46
Hronicar svakodnevice


Terorizam je bolest pozovite doktora!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 729
Zastava Sabac-centar sveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N96c
Imam porblem  sa virusom koji nemoze da otkrije ni jedan anitvirus program, a o opet mi prijavljuje da postoji, on otvara poseban direktorijum u c://win i otvara mi DOS prozore po sto u sekundi, pravi neke foldere od 539Kb... Koje naravno nemogu da izbrise i kad ih skeniram neotkriva nista. Sta da radim?

Unapred hvala na pomoci.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

problemVirus.JPG
(50.26 KB, 644x474)
« Poslednja izmena: 19. Mar 2009, 10:34:45 od kasper_dobri »
IP sačuvana
social share
Војници!
Јунаци!
Врховна команда избрисала је наш пук из свог бројног стања!
Наш пук је жртвован за част београда и отаџбине!
Ви немате дакле да бринете за животе ваше-они више не постоје!
Зато,напред у славу!
За краља и отаџбину! живео краљ!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
SonyEricsson p910i
probaj da obrises fajl iz safe moda. Ako ne, iskopaj negdje floppy pa probaj iz dosa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Pokusaj sa http://www.scanspyware.net/info/Autoit.F.htm ,a ako to nece,pousaj i sa http://www.malwarebytes.org/ meni je barem owaj dr pomogao pre Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6120
Prilikom pojavljivanja doticnih problema kao preliminarno resenje preporucujemo vam da skenirate vas racunar sa azuriranim Anti-Virus i Anti-Spyware programima. Posetite ovu temu za vise informacija, kao i ovu temu za spisak i test najboljih Anti-Virus programa.
Ukoliko se Vas problem i dalje pojavljuje, preporucujemo Vam da skenirate Vas racunar sa HiJackThis software-om koji je besplatan i mozete ga download-ovati na ovoj adresi, nakon cega zakacite ovde Vas tekstualni HiJackThis log.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6630, valjda
Ovo moze da se reshi ruchnim brisanjem, osim ako nije zakljuchao registri bazu pa ne mozesh da ukljuchish show hidden files and folders (sigurno sam omashio spelovanje). Mene je lichno uvek mrzilo da sredjujem registri tako da uvek lepo clean install, samo pre toga proveri usb-ove i tako to. Nisam primetio da ovaj virus/trojanac ili shta je vec radi na kompu osim shto je uzasno dosadan.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Terorizam je bolest pozovite doktora!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 729
Zastava Sabac-centar sveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N96c
Nista nemoze da ga pronadje ja ga izbrisem ali po restartovanju kompa on se ponovo pojavi... I napravi sam diektorijum win gde se cuva taj glavni folder Lessas.exe i svakom folderu dodaje exe .Ali primetio sam da napada tj da se aktivira samo kad se prikljuci USB, ili ubaci Memorska kartica.
IP sačuvana
social share
Војници!
Јунаци!
Врховна команда избрисала је наш пук из свог бројног стања!
Наш пук је жртвован за част београда и отаџбине!
Ви немате дакле да бринете за животе ваше-они више не постоје!
Зато,напред у славу!
За краља и отаџбину! живео краљ!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.5.2
Nista nemoze da ga pronadje ja ga izbrisem ali po restartovanju kompa on se ponovo pojavi... I napravi sam diektorijum win gde se cuva taj glavni folder Lessas.exe i svakom folderu dodaje exe .Ali primetio sam da napada tj da se aktivira samo kad se prikljuci USB, ili ubaci Memorska kartica.

Okaci HJT.. vec ti je dao Filip uputstvo...
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Nista nemoze da ga pronadje ja ga izbrisem ali po restartovanju kompa on se ponovo pojavi... I napravi sam diektorijum win gde se cuva taj glavni folder Lessas.exe i svakom folderu dodaje exe .Ali primetio sam da napada tj da se aktivira samo kad se prikljuci USB, ili ubaci Memorska kartica.

Pa imash ga na fleshu... Skini windows miniPE, narezi na disk bootuj ga. Pronadji na particijama autorun.ini i obrishi... e sad taj virus menja ime, mozesh da provalish kako se zove i gde se nalazi tako shto cesh da prochitash u autorun.ini putanju gde se on nalazi... obrishesh ga i restart kompa. Onda skini sa neta neki AV i instaliraj (pre toga skini taj koji sad imash da se ne bi pobili medju sobom. Kad updejtujesh onda nabodi flesh i skeniraj. Kad sve flesheve iskenirash. Onda ti je moj savet da preinstalirash sistem. Taj mali je mnooooooooogoooooooo dosadan i ako ga ne primetish na vreme teshko cesh da ga istrebish. Mozda kolega Chelavi1 ima neku pametniju ideju. Primetih da chovek zna dosta stvari.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Nista nemoze da ga pronadje ja ga izbrisem ali po restartovanju kompa on se ponovo pojavi... I napravi sam diektorijum win gde se cuva taj glavni folder Lessas.exe i svakom folderu dodaje exe .Ali primetio sam da napada tj da se aktivira samo kad se prikljuci USB, ili ubaci Memorska kartica.

Pa imash ga na fleshu... Skini windows miniPE, narezi na disk bootuj ga. Pronadji na particijama autorun.ini i obrishi... e sad taj virus menja ime, mozesh da provalish kako se zove i gde se nalazi tako shto cesh da prochitash u autorun.ini putanju gde se on nalazi... obrishesh ga i restart kompa. Onda skini sa neta neki AV i instaliraj (pre toga skini taj koji sad imash da se ne bi pobili medju sobom. Kad updejtujesh onda nabodi flesh i skeniraj. Kad sve flesheve iskenirash. Onda ti je moj savet da preinstalirash sistem. Taj mali je mnooooooooogoooooooo dosadan i ako ga ne primetish na vreme teshko cesh da ga istrebish. Mozda kolega Chelavi1 ima neku pametniju ideju. Primetih da chovek zna dosta stvari.

Da sve to uradi i onda da preinstalira sistem  Smile Smile Smile
Gde je tu logika  Smile

I nije auroun.ini nego autorun.inf

Imam ja ideju al nema Kaspera  Smile
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Pa logika je u tome shto tako nece uspeti da ga protera iz sistema ali ce uspeti da ochisti fleshove i lepo prekopira podatke. A za autorun.... umor je chudo Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:49:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.