Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:41:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa virusima  (Pročitano 5305 puta)
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
a inace koristim NOD i uopste nemam problema sa virusima

Eset Nod32 Smart Security      ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol
Poruke 248
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
SonyEricsson K800i
Nisi dobro razumeo Smile Na ovom kompu imam Aviru, a na drugom (koji je trenutno na servisu) Eset Nod 32 Antivirus 4.2. Probala sam dosta AV (I Aviru i Avast i AVG i Kaspersky jedino sam NOD-om zadovoljna). Jedno vreme sam koristila i na ovom kompu NOD, ali ova najnovija verzija dosta usporava ovaj komp, pa sam presla na neko drugi, konkretno u ovom slucaju Aviru...Uradila sam ovako, mada moram opet da ga instaliram, za dosta stvari treba Flash Smile Nadam se da mi nece vise praviti probleme
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
Nisi dobro razumeo Smile Na ovom kompu imam Aviru, a na drugom (koji je trenutno na servisu) Eset Nod 32 Antivirus 4.2. Probala sam dosta AV (I Aviru i Avast i AVG i Kaspersky jedino sam NOD-om zadovoljna). Jedno vreme sam koristila i na ovom kompu NOD, ali ova najnovija verzija dosta usporava ovaj komp, pa sam presla na neko drugi, konkretno u ovom slucaju Aviru...Uradila sam ovako, mada moram opet da ga instaliram, za dosta stvari treba Flash Smile Nadam se da mi nece vise praviti probleme
Tebi treba prvo neko da sedne za komp i da ti sve sredi, onda da sedne i da ti objasni neke osnovne stvari o racunarima... pocevsi od virusa, antivirusa pa do uklanjanja i instaliranja programa...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol
Poruke 248
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
SonyEricsson K800i
Dragi moj, ja studiram informatiku i dosta toga znam, a ako si se nasao uvredjen (ili patis od kompleksa nekog), tvoj problem Smile Flash player treba za gledanje klipova na YT i za mnoge druge stvari (kad udjes sam te obavesti da ga instaliras da bi to funcionisalo),ali je problem sto ja o tome ne mogu da te ucim sad... Najvise mrzim ljude koji se prave pametn i podcenjuju te...Sta da se sutra pojavi neko ko ne zna sve ove termine, isto bi ga tako zajebavao? Sram te bilo! I uopste mi nije jasno iz cega si ti izvukao zakljucak da ja nemam pojma...REkog da sam probala za svojih osam godina koliko koristim komp sve AV, tj imala sam prilike da se susretnem sa svakim, ali sam Eset Nod32 Antivirusom zadovoljna, jer od kako njega koristim, nemam problema...A evo, Avira nije prijavila ove viruse, na primer... Prosli put sam imala slicnih problema i od kako sam obrisala najnoviji NOD, racunar vise nije kocio... Ivica mi je bas davao savete, secam se!

Sto se tice dva Antivirusa, naravno da ne idu jedan sa drugim, to sam znala i pre nego sto sam pocela da studiram za racunare...Uostalom, necu da se raspravljam sa vama, samo sam pitala da mi pomognete ili date savet ukoliko je neko imao slicnih problema (a po raznim forumima vidim da nisam jedini slucaj)... Da radim sa Comfobixom i tim nacinom ciscenja jos ne znam, ali ne znaci da necu nauciti... Posto vidim da od vas nema pomoci, a oni koji zaista hoce da pomognu nisu trenutno na forumu, problem cu izneti na drugom forumu, a mozda cu i ga i sama resiti...Uostalom nije mi prvi put

Ostalima koji su mi dali savet i pokusali da pomognu, hvala, i izvinite na uznemiravanju...
« Poslednja izmena: 07. Feb 2011, 13:29:28 od poz swima »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple iPhone 12, S21
Tebi treba prvo neko da sedne za komp i da ti sve sredi, onda da sedne i da ti objasni neke osnovne stvari o racunarima... pocevsi od virusa, antivirusa pa do uklanjanja i instaliranja programa...  Smile

@bazuka... opet opaljujes pre vremana i bez razmisljanja, c,c,c...  Smile

@poz swima Bazuka nije ovim komentarom nista lose mislio, i nije maliciozan, ponekad samo deluje tako... Hteo je da ti ponudi svoje instruktorske sposobnosti i nauci te za sitne pare svemu  Smile Smile

Elem, bilo bi dobro da nam tacno kazes koji je to MSN koji si instalirala. Ako je neki od zvanicnih ne bi trebao da pravi takve probleme, ako je instaliran na normalan sistem.
Ukoliko je neki nadrndani MSN ili neka budz varijanta win-a...onda tu slabo pomoci ima. Cak znaju i teme i transformation pack-ovi da prave probleme.

Malo vise informacija bi bilo dobrodoslo...

Sto se tice SW flash plejera u chrome-u... to nije do tebe, jednostavno postoji neki bug ili u browseru ili u flash-u koji vec duze nije resen...
privremeno predji na Mozilu ili Operu dok developeri u Chrome-u ne rese taj problem.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol
Poruke 248
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
SonyEricsson K800i
Msm oduvek su me nervirali takvi komentari, a posebno sto se i ja bavim racunarima i sto je to moja buduca profesija i upravo sam na ovim forumima iz tog razloga, da naucim sto vise...A naravno da necu nauciti, ako ne pitam  Smile Ali dobro, necu da se raspravljam vise... O virusima i antivirusima dosta znam, dosta o tome ucimo na fakultetu... I sad dodje mi neko i kaze kako treba da me uci osnovnim stvarima...MSm ne mogu da precutim... Prosto se nekad osecam grozno i biram reci kako cu da vas pitam sta, plaseci se da cete me pogresno razumeti (a i nije mi prvi put da me pogresno razumete ovde)...Ili je mozda jednostavno do mene, ne umem da se izrazim lepo  Smile

Instalirala sam konretno ovaj (imala sam na nekom CD instalaciju, mrzelo me da skidam noviju verzije) Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050)

Sto se Chrome-a tice, problem mi se pojavio tek od juce, a inace, taj browser koristim sigurno dva meseca i najbolji mi je...Mislim da je bug u flash playeru, to mi je prvo palo na pamet, u ovoj novoj verziji... Uzdamo se u strucnjake da ce brzo resiti problem Smile

Mozila je, sa ovim beta verzijama dosta usporila i sama od sebe se gasi, a IE ne koristim... Mada, defitinitivno cu se vratiti na Mozilu Smile Opera mi je komplikovana Smile
« Poslednja izmena: 07. Feb 2011, 13:45:17 od poz swima »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Juzna pruga,Stara skola...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1532
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
Samsung J6
predji na linux i imat cesh daleko manje problema za virusima... Smile
IP sačuvana
social share
ride till your legs go numb...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol
Poruke 248
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
SonyEricsson K800i
predji na linux i imat cesh daleko manje problema za virusima... Smile

Sa virusima imam problema ocito samo kad dodjem na stari komp hahahaha  Smile Deluje smesno, ali je zaista tako...Na novom kompu (gde koristim NOD), nemam problema i sve je u najboljem redu...

Razmisljala sam da predjem na Linux, ali posto slabije koristim ovaj komp, nema potrebe...Na novom sam kompu jedno vreme koristila Linux Mint, svidja mi se, ali treba se navici...Windows ipak duze koristim i tesko je promeniti navike
« Poslednja izmena: 07. Feb 2011, 13:53:05 od poz swima »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Juzna pruga,Stara skola...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1532
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
Samsung J6
ja sam par meseci na ubuntu...i nemam nameru da se vracam na win..

zaboravio sam sta su spyweri i virusi....

da ne pricam da mi komp bolje radi....
IP sačuvana
social share
ride till your legs go numb...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Није ми јасно како Авира не примети заражену инсталацију ... па мени пишти на све живо, а за пола од тих ствари знам да нису ни вируси ни заражене. Хоћу рећи прилично је параноична кад оцењује шта је малициозно а шта не Smile Тако да мени та твоја ситуација више личи на неко крљање или некомпатибилност софтвера. Лоше буџен софтвер  Smile

и да ... за скоро три године колико имам Авиру на компу ниједном нисам фасовао ништа од вируса.  Smile

елем савет ... инсталације скидај са проверених места ... сајтова произвођача или рецимо www.softpedia.com  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:41:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.