Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:11:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa usb-om!  (Pročitano 1776 puta)
17. Jan 2010, 00:33:38
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.288.1
mob
SonyEricsson k750
Instalirao sam Win XP  sp2 i pokusao da instaliram drivere za stamrac. U pitanju je Canon ip3300, i prilikom povezivanja kabla izbacuje mi poruku u donjem desnom uglu ''one of the usb devices attached to this computer has malfunctioned and windows does not recognize it''... Trazio sam u guglu resenje za ovaj problem i primetio da se to mnogima desava, ne samo kod stampaca, nego kod nekih drugih hardvera koji se prikljucuju na usb!
Imam maticnu plocu matsonic MS8137C+, u pitanju je zadnji usb port(ima ih dva, i na oba izbacuje ovaj problem), a prednji mi ni ne rade, tj povezani su, ali ne prepoznaju nijedan uredjaj ....
« Poslednja izmena: 17. Jan 2010, 00:35:49 od kurajber »
IP sačuvana
social share
Forza Inter!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
da li si instalirao sve drajvere vezane za maticnu polocu? postoji postupak instalacije stampaca i drugog hardware-a tako sto prvo, koliko se secam, instaliras drajver za taj uredjaj, pa onda ga prikljucis i upalis.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.288.1
mob
SonyEricsson k750
Naravno da sam instalirao drajvere, ali kad dodje deo da povezem stampac sa racunarom, tada se komp ponasa kao da nema stampaca.... Sta god da prikopcam na usb(modem, telefon, foto-aparat) to prepozna, samo stampac nece...
IP sačuvana
social share
Forza Inter!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
aha, probaj drugi kabal, mozda je do njega ili probaj stampac kod druga, mozda je do samog stampaca. a jesi pre koristio stampac na tom sistemu?
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.288.1
mob
SonyEricsson k750
Nije problem do kabla, na drugom kompu radi stampac, a ovaj stamoac sam koristio bez problema kada sam imao obican windows xp, a sada kada sam stavio xp sp2, onda ga ne prepoznaje.... Skinuo sam drajvere za usb 2.0, ali ni tako ne pomaze.... Ovde sam nasao moguce resenje ali mi se sve cini komplikovano, pokusao sam tako, moguce da neki deo sam preskocio... http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;817900
p.s. Ne znam bas sva pravila foruma, ali znam da se ne sme reklamirati drugi forumi... Ovo je microsoft-ov sajt pa ne znam dak se sme stviti (ako ne sme brisite post) Smile
IP sačuvana
social share
Forza Inter!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
mozda taj stampac ima problem sa sp2, probaj da instaliras sp3. vidi da li neko od tvojih drugara ima neku kvalitetnu verziju xp-a sp3, pa instaliraj nju, ako neces da se mucis. a na tom drugom kompu, jel ti je isti win kao i na ovom na kome ne radi stampac?
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.288.1
mob
SonyEricsson k750
Ne, nije ista verzija, na tom drugom je obican xp.. Ocigledno se sp2 i stampac ne podnose bas najbolje Smiley Probacu sa sp3 ako pronadjem.. Wink
IP sačuvana
social share
Forza Inter!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:11:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.