Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 01:25:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa usb fllash memorijom  (Pročitano 11942 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 12, S21

наравно...препоручујем свима који користе усб флеш да се пребаце на виндоус 95,побацају своје четвороглаве процесоре,меморије од 8 гигабајта,надркане плоче и графичке и хардове од терабајт и лепо се врате на процесор од 200 мегахерца,64 мегабајта рама и хард од 4 гигабајта...тада ће флешка радити беспрекорно...и да...не заборавите да разбуцате мозилу и оперу и лепо инсталирајте нетскејп Smile

 Smile

@mrgec...mani se prozivanja i pisanja uz vetar...
 covek je navikao da radi i vooli da radi na tim sistemima i niko ga nemoze ubediti da je nesto drugo njemu bolje...

@bulmasoft...druze nemoj me ni ti pogresno shvatiti...izuzetno postujem i cenim staru skolu, ljude koji su naucili da rade jos u dosu i secaju se prvog win-a koji je bio samo graficko okruzenje i nista vise... sve je to meni poznato, ali i ti imas momente kada ides u inat svima...
koliko gaod drugi tebe ne treba da ubedjuju da koristis sve sto novo vreme donosi, ni ti nemoj ubedjivati druge, koji su pritom prvo seli za xp, i neznaju da postoji bilo sta pre njega, da ne treba da koriste ono sto im je sada na raspolaganju vec da se vrate na OS koji je mrtav sto se tice sire upotrebe i na programe za koje podrska vise ne postoji...

pomirite se da ste dva razlicita sveta i da je svakome u svom svetu dobro...

mir-mir-mir, i odo ja na veceru  Smile Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64

..

mir-mir-mir, i odo ja na veceru  Smile Smile

 Smile Smile Smile



sta je za veceru? Smile
« Poslednja izmena: 06. Avg 2010, 21:11:39 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
HTC 
Ja sam ubedjen da je problem u Windowsu koji Lazar koristi

http://forum.burek.com/operativni-sistem-na-laptopu-t513523.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 12, S21
Citat
sta je za veceru?

raznjici sa rostilja...  Smile

Ja sam ubedjen da je problem u Windowsu koji Lazar koristi

http://forum.burek.com/operativni-sistem-na-laptopu-t513523.html

@lazare lutko stara koji OS trenutno imas na racunaru??
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
Wako da razjasnimo Smile imam 1laptop(wi7 ultimate) i 1 desktop(xp sp2 i win 7 ultimate black edition).Na laptopu sam skidao... znate kako je doslo do problema,pokusao sam da obrisem falj i nije moglo..Sad sve ovo sto sam radio(zna Ivica) radio sam na laptopu sa regularnim windowsom 7(originalnim).To nije moglo,pa sam upalio komp(desktop)(na windouz xp kao sto je BlumaSoft predlozio) i probao da formatiram flesku pod xp om i nije moglo.Naci na tu 7icu ultimate black edition nisam ni pokusavao da formatiram jer je to isto(mislim) kao ovaj standardni win 7 ultimate na kojem nisam mogao formatirati.

Iz stotog puta na xp krene formatiranje i dodje do kraja i pise da nije moguce dovrsiti formatiranje.Ivice ono sam skinuo,ali nemam praznih cd ova,pa cu probati sjutra pa javljam(idem da kupim 100 komada  Smile  )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Kao prvo: da li si za taj USB flesh disk uopste i probao scandisk??? Klikni desnim dugmetom na ikonicu USB-a u My computeru i izaberi opciju Properties. Onda nadji jezicak "tools" i u njemu Scandisk. Pokreni Scandisk za svoj USB memory disk. Vidi da li problem ostaje nakon sto ScanDisk odradi svoj posao.
   Ako ScanDisk NE uspe da resi problem, napisi mi sta ti ScanDisk kaze kao uzrok problema? To ce obicno biti samo jedna recenica.

   Ako imas CD sa Norton System Works-om (manje-vise bilo koja verzija POSLE 2000-te a PRE 2006-te godine, znaci Norton System Works 2002, 2004, 2005...) probaj da pokrenes taj CD. NE moras instalirati Norton na tvoj racunar, samo pokreni taj cd i izaberi opciju Run utility from a CD pa onda izaberi Norton Disk Doctor. Dalje je sve ocigledno - das mu da skenira slovo tvog USB memory sticka. Norton bi trebao 99.9% da ti resi ovaj problem, opet - ako imas NortonSystemWorksCD.

  Nemam nista protiv da se zbijaju sale na racun starih operativnih sistema, pod uslovom da su iole argumentovane. Npr. ja sam argumentovao zasto sam protiv Win7-ce. (malo je falilo da mi zezne moj USB, kao i njena virtuelna nemogucnost umrezavanja sa drugim racunarima koji nemaju isto WIn7 kao operativni sistem). Zbijanje sala BEZ argumentovanja je - kako da kazem - na granici sa neslanom salom. U dodatku, Mrgec nije samo zbijao salu na racun starog operativnog sistema, nego je pratio moje poruke na ovom forumu i eksplicitno formirao "salu" sa ciljem da meni "izvuce zivac". E - pa u tome NIJE uspeo (jos sam COOL)  Smile  a sugestija admin-a je uzeta u obzir  Smile

   Ako Scandisk ne pomogne a nemas Norton Disk Doctor - imam program koji je "lek" za ovakve stvari. Na zalost, isti mi je kuci, a ja se sada javljam sa javnog racunara. Da stvar bude jos teza - ne mogu da mu se setim imena. (Skinuo sam ga sa Neta, moze se naci na Netu, besplatan je, cini mi se da je Helwet Packardov, ali sad da me ubijes ne mogu da mu se setim tacnog  imena niti linka ka sajtu!)

   Ako nije problem, i ako ni jedno drugo resenje ne pomogne, stavicu taj program sebi na USB memory stick pa ti isti poslati mailom ako zelis, ali tamo negde u ponedeljak ili utorak?

   Edit: jedini razlog da se "zezne" USB ako se stavi na prednji slot na desktop racunaru je pod uslovom da zice od USB kabla u kucistu desktop racunara nisu pravilno "utaknute" na samoj maticnoj ploci. Medjutim, ovakvi scenariji su retki, a da je to slucaj - USB potom ne bi nikako radio (bio bi sprzen) i naredni USB koji bi dosao na taj racunar bi bio opet sprzen, i opet i opet, pa bi korisnik onda posle recimo desetog USB memory sticka konacno dosao do validnog zakljucka da nesto "smrdi" sa prednjim USB slotom na DeskTop racunaru Smiley

   Opet - ovakvi scenariji su jako jako retki ... (?)


Citat:
Pa nabavi neku live verziju, mislim da si se skoro na nekoj temi pohvalio da imas brz net, sta ti je problem skinuti Linux Puppy koja je oko 100 mb ili neku drugu distribuciju i probati da sredis fles sa njim?
Kraj citata:

   I ako mogu ovde pitanje vezano za Pupy Linux:

   Ovo me zainteresovalo Smiley ako moze prijateljska sugestija STA da tacno skinem u cilju da napravim (narezem) ovaj butabilni cd?
   Jer kad posetim taj sajt, on mi ponudi ovaj link za donwload, a na njemu imam sijaset fajlova za download! Koji trebam da skinem? Smiley

ftp://ibiblio.org/pub/linux/distributions/puppylinux/

« Poslednja izmena: 07. Avg 2010, 16:33:06 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
Probao sam scandisk,krene i ugasi se(na svaki os),nemam taj norton,pa kad budes mogao posalji mi taj program,ili mi kazi ime pa cu ga skinuti...E mail mozes da vidis kad otvoris moj profil....A ovo sa pupy linuxsom cu da vidim,skinuo sam ga......Fleska nije ubacana u prednju stranu kucista,(jednom sam kod strica ubacio flesku u prednju stranu kucista pa mi je izgorela(zice nisu bile pravilno povezane),pa sam kupio ovu(koju nisam ubacao))  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 12, S21
@bulmasoft
ovaj skini

« Poslednja izmena: 07. Avg 2010, 16:49:52 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Zove se HP USB Disk Storage Format Tool i nalazi se na http://www.pcworld.com/downloads/file/fid,64963-order,1-page,1-c,peripherals/description.html
I reci mi ako NI ON ne bude mogao...!
Ali PRVO probaj SCANDISK! Smiley

Edit: hvala za link za Pupy linux.
« Poslednja izmena: 07. Avg 2010, 17:01:46 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
Device media is write protected  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2010, 17:05:27 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 01:25:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.058 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.