Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:51:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa racunarom  (Pročitano 5326 puta)
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
e  puno ti hvala i tebi i svim ostalima koji su pomogli ....nzm ni sam sta sam uradio ali cini mi se da sad malo brze radi a i nema vise one rupe na desktopu(zaboravio sam ranije  da kazem da je pre toga bila kao neka rupa na pozadini kad vucem mis pored same ivice ide lepo i dodje do nekog mesta i samo kao da propande kao da sam prosirio desktop i na drugi monitor  ,cak su i neke ikonice bile sakrivene tamo, a ja sam se pitao gde su ) ta rupica je bila velicine nekih 3-4 ikonice pa onda se nastavlja normalno ali bitno da vise nema toga i da vise komp ne koci toliko kao pre ...

e sad imam novi problem ovaj avast ne dozvoljava mozili i internet exploreru da se konektuju odnosno otvaraju stranice na internetu ,tamo u podesavanjima antivirusa je oznaceno za detekciju virusa na abort ? mozda nalazi neki virus pa zabranjuje konekciju ili je to neki bug i dal da iskljucim to  ?
« Poslednja izmena: 20. Apr 2011, 19:17:46 od duxxxen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC 
Cekaj malo, ja sam prevideo da imas samo 512 rama, mozda je bolja varijanta da instaliras Aviru, ona manje trosi rama od Avasta a takodje je dobar antivirus.

Link http://www.avira.com/en/free-download-avira-antivir-personal

Kad deinstaliras Avast (normalno), idi u safe mode i pokreni ovaj alat da deinstaliras ostatke.

http://www.avast.com/uninstall-utility

Ujedno vise neces imati problem sa konekcijom  Smile

Takodje mozes da rasteretis komp tako sto ces da iskljucis nepotrebne servise
Evo ti kompletan spisak sta mozes da iskljucis od servisa

Kod:
Alerter
Application Layer Gateway Service
Automatic Updates
Background Intelligent Transfer Service
ClipBook
Com+System Application
Computer Browser
Distributed Link Tracking Client
Error Reporting Service
Fast User Switching Compatibility
Help and Support
IMAPI CD-Burning COM Service
Indexing Service
IPSEC Services
Logical Disk Manager
Logical Disk Manager Administrative Service
Messenger
Net Login
NetMeeting Remote Desktop Sharing
Network DDE
Network DDE DSDM
Network Location Awareness (NLA)
NT LM Security Support Provider
NVIDIA Display Driver Service
Office Source Engine
Performance Logs and Alerts
Portable Media Serial Number
Remote Desktop Help Session Manager
Remote Registry Service
Routing and Remote Access
Secondary Logon
Security Center
Smart Card
SSDP Discovery Service
System Restore Services
Task Scheduler
TCP/IP NetBIOS Helper Service
Telnet
Uninterruptible Power Supply
Universal Plug and Play Device Host
WebClient
Windows Firewall/Internet Connection Sharing (ICS)
Windows Image Acquisition (WIA)
Windows Time
Wireless Zero Configuration
WMI Performance Adapter

Ukoliko pak zelis da vratis servise na defaul podesavanja, samo pokrenes ovaj reg fajl

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

« Poslednja izmena: 20. Apr 2011, 20:23:57 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
hvala Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mozda vas smaram ali imam jos 1 prob msm 2....od kad sam ovo sredjivao oko win xp-a i cistio kuciste od prasine imam problem sa tv karticom ,kada upalim program za tv karticu samo zamrzne sliku koja se pojavi cim otvorim program i nju drzi svo vreme ,menjam kanale ono nista stoji si ta slika , a nekad ni nje nema .mislio sam da je do softvera pa sam ubacio jos neke programe za tv karticu ono nista samo crna pozadina ili ova slika ,onda sam reinstal drajvere ali i to nije pomoglo da nije mozda problem u nekom od servisa(koji su iskljuceni ili ukljuceni ) ili mozda sam pomerio tv karticu iz slota kad sam cistio kuciste ali ne verujem komp je lepo prepoznaje ...a drugi problem je sto je game ranger poceo da mi pokazuje gresku u vezi nekog ips i proxy servera ili sta je vec ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Imam problem, moze li mi ko pomoci?   Instalirao sam AVG Anti-Virus Free Edition 2011 od pocetka nije update-ovan jer nisam koristio net dva,tri meseca. AVG je radio, skenirao dok sam koristio racunar.  A L I posle toliko vremena ne update AVG je stao (ne mogu da skeniram niti da ga ponovo update-ujem). Prozor sa komandama ( overwal valjda) je prazan, nema komandi za skeniranje (skroz beo), i ne mogu da ga update.   PITANJE: 1.  Sta da radim, kako da ga update-ujem? 
              2.  Da li da ga izbrisem ili instaliranjem istog (bez brisanja starog) dobijam opet zastitu?
Veza mi je PTT modemska (spora m.... mu) a konfiguracija isto slaba:
               INTEL - ATI RADEON 7000 - 2.54GH - 512 MB rama.
STA PREDLAZETE?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Ima li ko savet, jos nisam update AVG ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Ima li ko savet, jos nisam update AVG ?

Idi u safe mode i u njemu ukloni prethodno instaliran antivirus i instaliraj novi.
Dok si u safe modu (bilo bi idealno da budes u safe mode with networking), skeniraj sa sveze instaliranim antivirus programom i posle javi stanje  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:51:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.