Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa pucanjem ADSL, zbog TORENT-a ???  (Pročitano 5999 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
opet u safe mode i opet pokreni HJT u safe mode-u
fix:
O2 - BHO: ADSTechnology module - {831CBAC0-8283-4653-9D81-FEB9F3F6E47C} - C:\Program Files\ADSTechnology\ADSTechnology.dll
O2 - BHO: ActivationManager module - {86A44EF7-78FC-4e18-A564-B18F806F7F56} - C:\Program Files\ActivationManager\ActivationManager.dll
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sve je dobro kad se dobro svrsi !

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 221
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia C7
@MunkaZe  ne vredi nista nece i nece  Smile Smile opet puca veza svaki cas, sumnjam da je Telekom nesto zabrljao namerno da ne bi ljudi dosta downloadovali???  Da li je to moguce , ali ako je to da li se desava ostalim korisnicima???


Javi te se ...ako ima neko iste probleme ...

Hvala i pozdrav svima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC 
prijatelju ja sam imao isti problem i skenirao sam komp sa  AD-Aware 2007. Naso je  2 spyware-a  i posle toga nemam taj problem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple IPhone 3GS,
Ja mislim da si se ti brate podosta namucio. Imao sam slican problem prije godinu dana ali malo sam se pozabavio tom temom. Imao samo Azureus program koristio sam ga u cg bez problema, kada sam dosao u bg uzeo sam adsl sezam pro i  disconnect u roku od polsa sata, odem kod drugara koji ma sbb kablovski kod njega radi, odnesem moj komop kod njega opet radi "svatio sam da nije problem u programu" kada sam dosao na sta probao sam preko obicne dial-up konekci i sto sam mogao. otada vise nekoristim p2p programe. Kolega mi je reka da je imao isti proble ida je to mogce prouzrokovano ISP FireWall jer kod nekih isp imaju hardverske firewall i on na odredjeno vrijeme iskljucuje veze koje imaju sumljive portove. Zasto sam siguran da je ovo istina? pa drugar sa pmf-a iz pg je rekao da na faklutetu nemogu uopste da koriste torrent programe.
Nisam siguran ali mislim da bi se trebalo konsultovati sa ISP oko toga. Do sad moje misljenje je da je to ako ima neko da je siguran da ovo nije razlog volio bi da mi kaze i objasni.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Citat
pa drugar sa pmf-a iz pg je rekao da na faklutetu nemogu uopste da koriste torrent programe.

dali provajdera, dali admina mreze na faxu, neko je blokirao portove za p2p komunikaciju, vrlo verovatno ljudi na fakultetu...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple IPhone 3GS,
Pa mislim da je to radi bezbednosti jer obicno ti programi nemaju kontolu nad tim portom, tj da koristi samo taj program, pa zato provajderi radi preventinih razloga to rade
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
naravno da ne  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sve je dobro kad se dobro svrsi !

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 221
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia C7
Borise ne znam sta da ti kazem ali sam siguran da jos jednom mom drugaru koji zivi od mene 200 metara isto puca ADSL kada koristi torente a isto kao ja svasta je probao, pogasio sve firewall-ove,

@Belgrade licno mislim da je Telekom nesto zasrao i to u momentu kada je duplirao brzine, jer stvarno ne znam sta je drugo u pitanju, drugar je cak i Win preinstalirao (ja ne mogu jer mi je program od firme na njemu, bio bi mi veliki problem) i opet istoooo...???? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
ljudi, skapirajte 2 stvari:
1. provajder, ili bilo koji drugi "uslugodavac" nece sigurno vama prekinuti vezu jer vam je otvoren neki ranjivi port, zasto bi on to radio kad mu to nije posao. Ne samo da je tako, nego ima i 100% logike (jbg, welcome to Serbia)
2. provajder od telekoma(a ovi posle od onih preko) zakupljuje ne bandwith, odnosno propusni opseg, odnosno vasu "brzinu" nego kolicinu prenetih podataka,a posto p2p sluzi iskljucivo za to njima je u interesu da gledaju da Vam i tu  zakinu kolko mogu, a da ne izazovu opstu pobunu i 5. oktobar no2  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple IPhone 3GS,
Belgrade da li tu racunas i flet varijantu.
2. p2p programi nisu bezbedni. U to vrijeme kad meni nije mogao da radi u bg, znam da sam u cg bez problema koristio Azureus ali tamo nema flet varijanta i 1 kodnas su ponude od pocetka 512/256 1024//512 2048/1024 a ogranicenja na 10GB 20GB 40GB ja sam koristio 1024/512 a imao sam vezu 2048/512. svaki 1GB preko do juna ove goine naplacivao se 7.90E + pdv 17% to im je bila straategija poslovanja. Znaci da ce oni tebi veci propus nego sto si zakupio ali ti ces im to platiti preko protoka. Meni to djeluje kao strateski nacin poslovanja i zasto da ne vjerujem da je do isp kad imam dovoljno svojih argumenata kao i jos kod par prijatelja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.