Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa prekomjernom težinom  (Pročitano 14556 puta)
13. Sep 2009, 11:47:18
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 20
Zastava Priboj
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Problem sa prekomjernom težinom možete riješiti pijenjem čaja od kukuruzne svile (skuplja se od juna do kraja avgusta i brzo osuši u hladu). Ona je izvrsno sredstvo za mokrenje, mršavljenje i protiv gojaznosti. Čaj od kukuruzne svile je također, dobar kod problema sa stvaranjem kamenca, skupljanja vode oko srca, upale bubrega, mjehura, gihta , reume  i sl. U svim pomenutim slučajevima svaka dva do tri sata pije se velika kašika (žlica) tog čaja.
Priprema čaja:  sa 0,25 dl vruće vode prelije se puna kašika kukuruzne svile. Poslije 15-tak minuta pije se ne zaslađen čaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
sve je to lepo i fino,ali dok se ishrana ne sredi kako treba nema nista od smanjenja telesne tezine. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 20
Zastava Priboj
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
jedan od uslova je i način ishrane, kretanje i fizička aktivnost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
To je caj za izmokravanje...

Ja se izvinjavam, ali tako je...

Prekomerne tezine se mozes resiti na dva nacina:
a) pravilnom ishranom i redovnom vezbom...
b) hirurskim putem (liposukcija ili redukcija zeludca)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
To je caj za izmokravanje...

Ja se izvinjavam, ali tako je...

Prekomerne tezine se mozes resiti na dva nacina:
a) pravilnom ishranom i redovnom vezbom...
b) hirurskim putem (liposukcija ili redukcija zeludca)
Manje sedenja za tastaturom itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hold your colour

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1705
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
LG GT350
sve je to lepo i fino,ali dok se ishrana ne sredi kako treba nema nista od smanjenja telesne tezine. Smile

Tako je!

To je caj za izmokravanje...

Ja se izvinjavam, ali tako je...

Prekomerne tezine se mozes resiti na dva nacina:
a) pravilnom ishranom i redovnom vezbom...
b) hirurskim putem (liposukcija ili redukcija zeludca)
Manje sedenja za tastaturom itd...

To je isto dobar savjet. Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
To je caj za izmokravanje...

Ja se izvinjavam, ali tako je...

Prekomerne tezine se mozes resiti na dva nacina:
a) pravilnom ishranom i redovnom vezbom...
b) hirurskim putem (liposukcija ili redukcija zeludca)


@ anea za pod a) ja se potpuno slazem
a za ono pod b) ne !!.Kao prvo to sto se tice liposukcije je stvarno loshe jer znam primere i primere ljudi koji su isli na tu famoznu liposukciju i sve je to bilo fino i oni su fino izgledali neko vreme ali posle 8 meseci od operacije tip se nagojio cak 50 kg (zasto?) zato sto nije jednostavno pazio na ishranu i nije recimo za 4 meseca skinuo 20 kg. i pi.... krv i znoj i jeo samo barenu hranu i bio zeljan pizze,bureka,salame... i da ne nabrajam cega.Nego odesh platish 2000evra i manje (neznam koliko kosta) i posle toga da odrzavash liniju ti se samo pravish josh vishe debeo (jer nemash osecaja o gubljenju tezine).Nemoj da se osecas uvredjenom uopste niti te ja vredjam,naprotiv savetujem te da tako nesto izbacish iz glave jer dok ne osetish kako se topi salo necesh tim putem ni znati koliko treba da idesh da bi nasao svoj cilj (svoju idealnu liniju).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Liposukcijom se NE smanjuje telesna tezina, vec se hiruski covek resava viska sala i koze na pojedinim sektorima, a gubitak mase koji prati je minoran. Pregojazna osoba NE moze da smrsa jednostavnim odlaskom kod Dr. Kristijana koji ce sve to sa pumpom za vodu da iscedi. Postoje vise nacina da se hiruskim putem oslabi, a jedan od njih je gastricki bajpas, koji smanjuje zapreminu organa za varenje i lisava telo nekih jako bitnih vitamina, te se samim tim zivotni vek skracuje, a rizik je jako nizak ako se vodi racuna o ishrani, tacnije da se ne piju velike kolicine tecnosti odjednom i da se vodi racuna o velicini zalogaja i zvakanju. Drugi metod je prsten na zelucu, koji pravi slican efekat kao i ovo prethodno, samo sto se time telo ne lisava neophodnih vitamina. To kom ce postupku pacijent biti podvrgnut zavisi od fizionomije, oziljaka i stepena gojaznosti. Gastricki bajpas je krajnji metod.


Najbolje je ipak da se covek okrene prirodi za lekom, a ne da srlja u nepokoseno. Svi preparati koji se reklamiraju su golo govno (d' izvinete). Fizicka aktivnost (teretane su na svakom cosku) i pravilnija ishrana dovode do rezultata. Mi imamo te predrasude o dijetama da moraju da sadrze samo bareno povrce, neukusno zelenilo itd... dijeta (diet na engleskom) je hrana koju covek unosi u organizam po obrocima za neki vremenski period. Pravilna dijeta je odlican nacin da covek uz fizicku aktivnost izgubi telesnu masu i dobije na misicima... Sve ostalo nosi rizik.
« Poslednja izmena: 17. Sep 2009, 03:43:59 od Skiner_X »
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Znam za to druze ali me nervira to sto bi neko dao pre 1000evra za liposukciju a ne da se drzi pravilne ishrane treninga i suplimentacije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
telesna tezina = salo+misici+voda

Ja se izvinjavam, ali ko je ikad isao kod pravog nutricioniste, zna da postoje aparati koji utvrdjuju postotak te tri stvari u organzimu, koje zajedno cine telesnu tezinu...

Liposukcija pomaze ljudima koji iz ovih ili onih razloga ne mogu da izgube tezinu na normalan nacin.
Ne pricam u prazno, postoje takvi ljudi.
Isti slucaj je i sa podvezivanjem zeludca ili ubacivanjem balona...

Inace, ono nesedenje za tastaturom = redovno vezbanje...

Citat
drzi pravilne ishrane treninga i suplimentacije.

Zasto bi iko koristio suplemente, kad se apsolutno sve sto je potrebno za mrsavljenje i\ili ispravnu ishranu nalazi u obicnim zivotnim namirnicama?

Ljudi obozavaju da gutaju razne praskove jer je to dobro, umesto da odu i pojedu jabuku... ili napucaju se sta ti ja znam cime, umesto da popiju solju zelenog caja... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.