Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:11:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa Mozillom!!!!!!!  (Pročitano 695 puta)
15. Jan 2008, 22:44:56
Svakodnevni prolaznik


Fortes fortuna iuvat!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 402
Zastava Negde iznad duge.......je sreća
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2700
Kao shto mozete videti, trenutno koristim internet explorer i to neku tamo staru verziju (6.0), koja me totalno izludjuje!!! Imam sestrića koji tako voli da ''chacka'' po mojem kompu i zeznuo je neshto sa mozillom....izvinjavam se mod-ovima i admin-ima ako ima slichna tema, ali hitno je!  Smile Koji god sajt da upishem, samo pishe done i nishta se ne otvara.....gledala sam u podeshavanja, i ne shvatam u chemu je problem...da li ima neko ko je mozda imao slichan problem???? Kad bih znala shta je poremetio.......popravila bih, ali nemam nikakvu ideju....Ako neko ima, neka mi kaze... Thanks unapred! Smile Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2008, 23:20:09 od nadjaTheBoss »
IP sačuvana
social share
PlayBoss
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 584
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N73
Pa najlakše ti je da reinstaliraš mozillu i uradiš update na poslednju verziju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ko tebe kamenom, ti njega cime stignes :)))

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k750i
Pogledaj da ti nije mozda na "Work offline" modu. Ako ti je stiklirana ta opcija, iskljuci je samo.
Nalazi se u File/Work offline.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Imam i ja problem sa Mozilom i sa IE, mada pretpostavljam i zbog cega. Pre par dana mi je prijavio ovo:

Problem sam uspela da resim uz pomoc druga koji je trenutno na putu pa za ovaj novi problem ne moze da mi pomogne. Od tada mi ni IE ni Opera ne rade, browseri se otvaraju kao da sam offline. Ne znam da li je to slucajnost ili ima neke veze! Ako neko zna sta bi moglo da bude u pitanju bila bih mu zahvalna! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 18.0.3.7
mob
Samsung SGH-E630
http://forum.burek.com/index.php/topic,110157.0.html

@treshnja
Probaj sa isključenim firewallom


[lock]
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:11:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.