Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 21. Jun 2024, 07:48:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konfiguracija molim predlog  (Pročitano 451 puta)
10. Jan 2007, 18:25:29
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Konfiguraciju koju su ponudil mome bratu:
PC Sklop AMD Sempron 2800 64 bit

Maticna ploca  FoxConn K8M890M2MA S-AM2 DDR2 PCI-e ...............................       56E
Procesor AMD ATHLON 64 3000 (Socket Am2) BOX............................................   83E
Memorija PQI DDRII 1GB PC533 CL4..................................................................  100E
Hard disk 80GB Maxtor/WD 2MB ATA/133 7200rpm 9ms........................................  46E
Graficka Asus nVidia FX6200 256 Mb DDR PCI-e TV Out........................................   44E
Monitor Samsung 17 inca 720N 8ms.................................................................... 195E
Modem Lucent Agere 56 K Software PCI Fax Modem Card..................................      10E
Kuciste JNC 4JA-702 Black 450W.......................................................................... 25E
DVDRW LG Dual Laer White/Black........................................................................   35E
Zvucnici Genius Speakers Q-06 120W Black...........................................................    8E
MIS optical KME..................................................................................................  5E
Podloga ...........................................................................................................   1E
Tastatura MS Multi Media Silver/Black...................................................................   10E

                             ukupno ...................................................................................         618E
Mozeli za te pare nesto bolje ili u domenu + 50e
Ja licno mislim da je konfiguracija veoma losa sto se tice ploce ....
Ajde molim vas napravite neku konfiguraciju.
Na pocetku teme ima konfiguracije i cena ali mislim da je to malo zastarelo ili nije?
Pa nek moderator ispravi ako su za te pare te konfiguracije vise nevazece.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
Za sva pitanja vezana za savete za kupovinu, postoji tema Koji racunar / graficku / monitor... da kupim? Saveti za kupovinu!


[lock]
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 21. Jun 2024, 07:48:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.