Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:33:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem sa mailom  (Pročitano 1846 puta)
11. Sep 2007, 21:00:13
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Motorola GLEAM
ovako... uzeo sam flat paket preko nishkog provajdera kablovske jotel. e sad, problem je taj sto kada primam mail sve je ok bez problema, ali kada saljem, onom kom posaljem mail ne stize. koristim microsoft office outlook, kao i outlook expres. U celoj prici jedino stize kada posaljem nekom na yahoo mail, ali i tada ne ide u inbox vec u bulk. probao sam da ih kontaktiram ove iz jotela, ali samo sam se uverio u ono sto mnogi pricaju - da su skroz neprofesionalni, tako da se na njih ne moze covek osloniti. to je to... ako neko moze da pomogne bio bih jako zahvalan!
« Poslednja izmena: 11. Sep 2007, 21:12:33 od superior »
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 375
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
Kako ne stiže??? Da li ti izbaciju neku grešku prilikom slanja ili ti OE prijavljuje da je sve u redu da je poslata pošta ali je krajnji korisni ne prima??? Malo to pojasni!? I morao bi korisnički servis da ti reši problem ako je ovo drug u pitanju ako je ov prvo onda nisi podesio parametre kako treba, baram je to u mom slučaju bio problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Motorola GLEAM
ne prijavljuje nikakvu gresku, kao sve ok. parametri su valjda u redu, pre toga sam imao eunet dial up i radilo je godinama kako treba. prijavljuje da je poslato ali ko treba da primi njemu ne stize... probao sam sa par ljudi da im posaljem i svima isto. a sto se tice korisnickog servisa od njih nikakva vajda, mnogo su neozbiljni, ili se ne javljaju na tel. ili kaze operaterka nazvace vas neko... i taj neko nikad da pozove... vec par dana... jedino da se svadjam sa njima, tek tad nema nista od pomoci... sad ne znam sto se tice parametara, kako je moguce da prima bez problema a da kad posaljem ne stigne kom saljem
« Poslednja izmena: 11. Sep 2007, 21:18:44 od superior »
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Motorola GLEAM
evo poruke koju primam na mail koja me obavestava da taj kom je poslato nije primio

This is the mail system at host netsrv.jotel.co.yu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can delet

i obavestava me da posetim sledecu stranicu
http://www.de.sorbs.net/
e sada jer ima neko ideju sta da uradim, neznam da li je u pitanju neki virus, podesavanje zastite ili vec koji ku...
 Smile Smile Smile


IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Galaxy SII
jesi li se informisao da li samo ti imas taj problem na tom jotel-u ili svi/vecina drugih?
"parametri su valjda u redu" //nek ne bude 'valjda', proveri da budes siguran.
kao alternativno resenje otvori gmail nalog i aktiviraj pop3 pristup... sa njim nemas problema, posle podesis outlook i outlook express (sta vec koristis) i radi kao lutka  Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:33:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.