Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:06:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa igrom  (Pročitano 8822 puta)
04. Feb 2017, 11:28:19
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol
Poruke 21
Pozdrav, ne znam da li drugi igraci imaju problem sa tim ali vec nekoliko puta desava se da u toku partije igrica izbacuje obavestenje "ne mogu se konektovati na server", ako kliknem na ono "konektuj ponovo" nista se ne desava, nemam problem sa internet konekcijom posto kada u istom momentu pokusam da udjem na neku drugu stranicu ona se poprilicno brzo ucita.  Jedini nacin da se vratim u igru jeste  da ponovo ucitam stranicu ali to se cesto desava u trenutku kad neki igrac napadne bazu tako da ima poprilicno nesrecan ishod vracanja u partiju u kojoj te neko za to vreme vec srusio.  Da li je problem do servera ili sta vec ne znam, samo da vam prijavim :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Kada se to zadnjih par puta desilo? U koliko sati?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol
Poruke 21
Desilo se oko pola 12 :) A desilo mi se i u poslednjoj partiji :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
Meni se desila ista situacija 2-3 puta,ocigledno je problem u serveru,dosta njih ima zamerki i problema,samo sto skoro niko nece javno da se oglasi... iii znas sta je jos zanimljivo,desilo mi se 4-5 puta,da mi izadje pitanje sa ponudjenim odgovorima i da na njega ne mogu da odgovorim,ja vidim to pitanje i jedino sto mogu da uradim u tom trenutku je da budem nemi posmatrac i gledam kako drugi likovi ili roboti odgovaraju na njega... a inace,kad sam u igri,nikada nemam otvorene tabove,niti ih otvaram u toku igre,tako da me zanima u cemu bi to mogao da bude problem... znaci da rezimiramo - pitanje se pojavi , ali ne mogu da kliknem na odgovor , jednostavno mi zabaguje ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Poslacemo pitanje developerima, ali zaista nista ne znaci ako ne navedete tacno vreme kada dodje do zastoja ili greske.
Takodje, ponekad se moze desiti da odgovor dobijemo za 2, 3 i vise dana.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Primetio sam da cela ova stvar puno bolje šljaka sa instaliranim adblokerom,tako da bi to bila neka moja preporuka.     Pretpostavljam da sve te silne reklame ili štagod bilo,predstavljaju neku vrstu smetnje normalnom radu. Mozda i grešim,ali takvo je moje iskustvo. Da,i ja igram bez ikakvih tabova sa strane i uvek obrisanim kešom,po pravilu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Ne bi bilo lose da lepo uhvatite screen celog desktopa u tom momentu ako je moguce. Sto vise informacija to bolje.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol
Poruke 21
Da i meni se desavalo na pitanje sa 4 odgovora da kucam a da ne izlazi nista i onda ostanem bez odgovora, poslacemo skrinsot, eventualno da snimimo s nekim programom pa da nadjemo nacin da se to prosledi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


...:Umri mlad da budes lep les:...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18
mob
Samsung SGH E-250
I meni se stalno desava u pola igre da nemam konekciju sa serverom, a kad refresujem pojavi mi se ovo:

« Poslednja izmena: 11. Mar 2017, 10:34:19 od Azzo_RS »
IP sačuvana
social share
[center][left][font=Verdana]Smile Umri mlad da budes lep les Smile

[b]Edit by crni scorpion
: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


...:Umri mlad da budes lep les:...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18
mob
Samsung SGH E-250
IP sačuvana
social share
[center][left][font=Verdana]Smile Umri mlad da budes lep les Smile

[b]Edit by crni scorpion
: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Problem postoji od sinoc i veceg je obima, tako da je resavanje u toku. Sajt je povremeno dostupan, ali konekcija nije stabilna, tako da ne garantujemo da nece doci do prekida konekcije i gubljenja poena.
Info o konacnom statusu ce biti postavljen ovde i na FB stranici.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Mene je konkretno izbacio server sinoc oko 18:55,a ne sat i po kasnije,igrao sam,nazalost,protiv botova finale turnira,i kad sam se ulogovao posle 6h na osnovu tabele video sam da sam bio 2-gi u toj partiji/turniru...Nije problem da izgubim,ali kad su vec razvili logaritam koji botovima u deseti deo % daje mogućnost da nas prate,da prepoznaju u igri kada im je dovoljno da napadnu polje od 1000,a kad polje od 400 za pobedu protiv nas koji nismo botovi,nego ljudi sa svim našim dobrim i lošim igračkim osobinama,zašto onda lepo kad se dešavaju svi ti lomovi servera,pucanja,štagod...ne upotrebite to isto da sve te partije u kojima su botovi naši protivnici budu automatski dodeljene pobede nama,igračima ?? Ne vidim zbog čega bi mi snosili odgovornost za te kvarove koja ce se automatski odraziti na gubljenje niza,poena etc... Ljudi su sa razlogom nezadovoljni i isfrustrirani,igra secka nenormalno,koči,bag u igri ne dozvoljava da upotrebimo neiskorišćenu pomoć itd itd                                                        Pomozite ili barem prenesite dalje,ovo su neki realni problemi sa kojima se susrećemo svaki dan,a moze da ih primeti svako ko igra i ko obrati paznju iole na igru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol
Poruke 21
Е мој бад гајс, па они не играју игру па их боли уво за проблеме играча. То што се њима жалиш исто ти дође као када би се теби и мени жалили становници Маурицијуса на лоше услове за риболов хехехе
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:06:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Problem igrom
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.