Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:53:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa hardom  (Pročitano 1033 puta)
21. Avg 2011, 21:19:33
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 23
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
LG P990
pozz svima imam problem sa hardom tj D particijom kad idem my computer i udjem na D nema nista a skoro je puna particija ima 2gb slobodno.... to se odjednom desilo anti virus ne nalazi nista niti malwarebites ovo nisam vidjao do sada... ako je neko imao slican ili isti problem???? imam dosta podataka koje moram da sacuvam inace bih uradio format Smiley)) probao sam system restore na kraju sam i na C ponovo podigao sistem ista stvar....
hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Samsung Galaxy S9+
Prvo skini hdd sentinel i proveri dal ti je hard disk OK.Ako jeste onda je verovatno problem ili virus ili ti je neko slucajno formatirao hard.U svakom slucaju ako hard nije neispravan nemas puno razloga da brines jer virus ne moze da obrise podatke tek tako.On vise napravi situaciju da izgleda da podataka nema.Ono sto je jako vazno da uradis je to da ne pises ni slucajno podatke po D particiji.Znaci svako pisanje podataka znaci rizik gubljenja podataka.E sad zanima me jedna stvar.Dal je particija tu u my compyter vidljiva ili je uopste nema.Ako je vidljiva a nema podataka onda moras skinuti neki program za recovery podataka.I znaci moras da nabavis hard disk gde ces back up podatke.Znaci ne smes da pises po D particiji nista i ne smes da back up podatke na particiju sa koje skidas.Moras ih prebacivati na drugi externi hard, flash ili C particiju.Ima 1000 programa za recovery podataka a po meni je OK program Recuva koji je free a imas od pay programa acronis back up and recovery.Najbolje odes na softarhive sajt pa tamo u search kucas recovery pa ti izadje 100 dobrih programa.  Smile
« Poslednja izmena: 21. Avg 2011, 21:49:37 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
LG P990
particija je vidljiva i prikazuje koliko je zauzeto koliko imam slobodno ali kad je otvorim ne pokazuje nista kao da je prazna.....probacu sad ovo da vidim jel hard ok...hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
LG P990
The hard disk status is PERFECT. Problematic or weak sectors were not found and there are no spin up or data transfer errors.

No actions needed.

ovo je rezultat testa hard je ok.....????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Samsung Galaxy S9+
Da jeste.Hard disk sam i znao da valja ali reko cisto da proverimo i to da budemo 100%.Napasao si neki virus druze samo tako.A mislim da znam i koji.Problem se moze resiti 100%.Samo uradi ono sto sam ti napisao u prethodnom postu.A probaj jos 1 stvar.Skini hren boot CD i probaj iz njega da vidis dal se podaci vide.Mislim mozda je virus samo odradio to u windows-u a u mini XP sa hiren boot CD-a mozda se podaci vide.Ako se ne vide onda probaj neki recovery program.Imam dosta njih u glavi ali ovde ne sme da se kace piratski programi pa ne smem da kacim linkove.Kao sto rekoh vidi na softarhive ukucaj recovery pa ce ti izbaciti na desetine dobrih recovey programa.


PS:Vidi da skeniras hard sa nekim antivirusom i anti malwerom.I probaj da ukljucis hiden file da vidis da ti virus nije odradio sakrivanje file.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2011, 22:17:38 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
LG P990
virus je obrisao dosta toga ali sam dosta i vratio bilo je sakriveno problem resen hvala  Smile moye lock  Smile
« Poslednja izmena: 21. Avg 2011, 23:54:15 od davor23 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0
mob
Apple iPhone 12, S21
[lock]
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:53:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.