Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:27:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa grafičkom  (Pročitano 3232 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Koja je temperatura graficke kada igras igricu, ocisti dobro prasinu i kontakte na grafickoj i slotu, izbrisi gumicom za brisanje kontakte na grafickoj i skini everest i napisi tacnu oznaku modela graficke u everestu mozes da vdis i temeperaturu, ovo za rernu je kranje resenje a i posle toga ne traje dugo do dva  tri meseca obicno nekada i duze avisi kakve si srece
To je starija graficka koja ja mislim uopste nema senzor za temperaturu...Vidis i sam da teksture nevaljaju ni u ati toolu.Ispeci je...(kucaj u guglu kako da ispecem graficku karticu) ako ni to ne pomogne onda:
Odlicno resenje: pogledati do kraja  Smile

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
SonyEricsson K610i
Funny  Smile


Citat
vidi to sto je katrica proradila iz prve ipak ne znaci da su instalirani drajveri potpuno kompatibilni sa njom. probaj da uninstaliras drajvere iz safe moda, i onda instaliras nove.

Radio sam to milion puta: Imao sam instalirane matore drajvere, pa onda sam skinuo najnovije. Rezultat je isti.

Citat
Koja je temperatura graficke kada igras igricu, ocisti dobro prasinu i kontakte na grafickoj i slotu, izbrisi gumicom za brisanje kontakte na grafickoj i skini everest i napisi tacnu oznaku modela graficke u everestu mozes da vdis i temeperaturu, ovo za rernu je kranje resenje a i posle toga ne traje dugo do dva  tri meseca obicno nekada i duze avisi kakve si srece

U Everestu kaže da je pun naziv "AGP8x: Leadtek Winfast A6600", a gde tačno mogu da izmerim tempreraturu grafičke kod tog programa?
Što se tiče čišćenja, navataću sebe ovih dana, pa ću čitav kompjuter očistiti temeljno, do sada sam samo čistio grafičku i površinu matićne.

Edit: Evo našao sam kako da izmerim tempreraturu. Kada ništa neradim, zaključana je na 50-51 stepen, kada sam ušao u igru, stavio sam najjaču rezoluciju koju monitor može da podrži u igri (1280x1024) sa najvećim detaljima i pustio da radi minut. Temperatura se popela sa 50 na 56 stepeni. Kad budem imao vremena, igraću se duže sa ovim programom upaljenim, pa šaljem informaciju. Sad imam preče obaveze.
« Poslednja izmena: 20. Nov 2010, 18:41:13 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
temperature su dobre, ovo sto je Lazar napisao tek kada sve otklonis kao mogucnost  prasine, kontakti itd, ali ako to budes radio mozda je odmah bacis u kantu ili proradi ali skupljaj pare za novu jer ponavljam retko kada rade duze vremena, tj problem je u tzv hladnim lemovima koje bi ovako obnovio, ali ima tu jos dosta zezancija oko kondezatora i kojecega drugog do koje su temprature izdrzljivi, zato prvo proveri sve pa tek u krajnjem slucaju pecenje. Moj savet Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:27:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.