Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem sa fejsbuk aplikacijom na mobilnom telefonu  (Pročitano 15130 puta)
12. Feb 2017, 20:17:13
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 93
mob
Nokia 6600
Uzeo sam jedan polovan mobilni telefon Sony Ericsson Xperia X10.Na njemu postoji aplikacija Facebook.Moj problem je sto ne mogu nikako da se ulogujem sa njega na Facebook.Pisem ispravan mejl i password.Ali me stalno odbija.Ili neki sertifikati ili pogresna lozinka ili ne moze vezu da uspostavi itd itd.Koristim wifi vezu,jer imam pripejd.Internet dobro radi i brzo.Cak sam par puta na netu uspeo da se logujem tim telefonom,ali mi ne otvara sucelje pravilno,prazno je,ali se vidi da je fejs.Imam samo obavestenja,a ostalo ne,poruke,vremensku liniju i ostalo.Cak mi fejs zabelezi i uredjaj sa kojeg je logovano,Android.Ima li neko mozda neki savet.Nesto propustam ali ne znam sta.Verujem da radi,cim ga ima na telefonu.Hvala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
To je stvarno star telefon. I na sebi ima prastaru verziju androida. Pitanje je da li uopste fb aplikacija moze da radi na dzindzerbredu koji bi taj telefon mogao da ima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 93
mob
Nokia 6600
da...jeste star ali je odlican...mislim...ima aplikaciju fb,pa razmisljam da moze...ona nije instalirana od strane nekog jer ne moze da se ukloni...fabricki ide uz telefon...ja imam pripejd...koristim wifi...na njemu nece...uzecu post pejd karticu pa da probam...mozda samo na mob.netu hoce...kao sto rece...star je...hvala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1796
Ne moras da probas, nece raditi. Ta FB aplikacija je stara verzija koja ne radi, a nova ne moze na tako staru verziju da se instalira. Jedini nacin je da ides preko browsera na fb
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 93
mob
Nokia 6600
Hvala vam...nisam uspeo ni na postpejd mts kartici...dobio sam podesavanja...iskljucio wifi...nece...nece ni pregledac da otvara...ma nista nece...a 3G mreza je...imam i 1 gb interneta...verovatno taj Android ili procesor na mobu...na wifi u pregledacu otvaram fb...ali samo obavestenja idu normalno...prijatelji,podesavanja,trazi...nema vremenske linije i nema poruka...i to je to...odustao sam...jeste stariji telefon...zaista nije los...i kostao me iljadarku...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
Nece aplikacija raditi, jer minimum zahteva Android 4.0.3 a ta xperia ima 2.3.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 93
mob
Nokia 6600
da...ukapirao sam brate...ok. je...uzeo sam multimediju jeftino...sve drugo radi...muzika,video,slike,internet na wifi...ubacio sam mu i malu memorijsku od 2gb...i ok je...jedino ta komunikacija...ali rade mu dva e-meila...pa je ok...hvala vam...nego jos jedno pitanje...sad se setih...uradeo sam azuriranja...ne znam da li se odnose na taj Android...ali interesuje me...da li nekako drugacije moze da se nadogradi Android...
« Poslednja izmena: 15. Feb 2017, 10:17:13 od predrag velimirovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2
Zastava
mob
Samsung Galaxy S7
forum. xda-developers. com/xperia-x10/development   :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 93
mob
Nokia 6600
Hvala svima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 93
mob
Nokia 6600
Uspeo sam...nasao sam na ovom forumu ; forum. xda-developers. com/xperia-x10/development   Smile ; neke starije aplikacije i skinuo ih na komp...onda prebacio na telefon...moj telefon nema samostalno ni folder downloads...pa sam slucajno naleteo na apk. total comander...instalirao i nju...u njemu se videlo...iz njega sam probao od desetak fb apk. da instaliram neku...vecinu je odbio...ali jedna je prosla...ispada da sam preinstalirao fb sistemsku aplikaciju...jer ona ne moze da se deinstalira...zavedeno je kao azuriranje...ali je drugacija verzija...sad radi...to je to...probacu sa youtube...mozda viber,messenger..ko zna...mzda uspem...hvala jos jednom...
« Poslednja izmena: 17. Feb 2017, 10:16:09 od predrag velimirovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.