Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:29:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa DVIX skinutog sa Torrenta  (Pročitano 2903 puta)
30. Okt 2007, 16:35:58
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson w850i
DVIX skinut sa neta preko Torrenta u ekstenziji .avi sa jos jednim txt file u kome stoji da je potrebno u odredjenom formularu na odredjenoj stranici na netu uneti ime torrenta i svoj mail i da ce kod stici na adresu. Kod nije stigo vec uputstvo da treba izvrsiti submit profila sto je ustvari nemoguce jer se on odnosi samo na USA.
U Propertisu samog file na dugmetu Advensed kartice Summary stoji 'summary properties are unavailable for the selected source(s).'
Sam file je nevidljiv(necitljiv) bilo kom playeru.
Da li postoji fazon otkucavanja samog file jer je bruka skinuti 700MB sa neta a nemati mogucnosti da ih pregledas?
IP sačuvana
social share
Ljudsko dostojanstvo je neprikosnoveno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Dobar Los Zao

Zodijak Leo
Pol
Poruke 597
Zastava Affoltern Zh
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson X1 Nokia N97
jer je bruka skinuti 700MB sa neta a nemati mogucnosti da ih pregledas?


Bre bre ja to skinem za malo vise od 1h, Smile! Probaj da otvoris sa total video player,ja ga koristim i nema fajl do sad koji nije mi otvorio. Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2007, 17:24:34 od goran_cipko »
IP sačuvana
social share
    

                     
Ajkula može da preživi samo dok neprestalno pliva. Konj koji legne i ne može da ustane je gotov. Bezubi lav nece docekati sledeci mesec. Coveka cini um i zato onog casa kad um prestane da ga podstice pada u depresiju i polako umire.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson w850i
verovatno je u pitanju brzina  Smile
ja sam od skora na flatu tako da i 256/64 u odnosu na modemskih 54 virtualnih je ipak nesto
PS total video player nadjen instaliran ali i on nemoze da otvori film. Moje misljenje je da izgleda film nije kompletiran tj kompletno skinut i da mozda hvali deo za verifikaciju filea ili tako nesto, i da zbog toga nijeda player nemoze krenuti sa reprodukcijom filma.
« Poslednja izmena: 30. Okt 2007, 22:03:02 od MisterQ »
IP sačuvana
social share
Ljudsko dostojanstvo je neprikosnoveno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
HTC Tattoo
To je fake torrent,nećeš moći uopšte da ga pokreneš.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson w850i
vec si imao prilike sa takvim torrentom da se sretnes? Da li si nesto pokusavao, zanima me cisto nauke radi da nisam nesto od mogucnosti preskocio? Recimo otvarnje u nekom konvertoru,movie makeru da izvucem bar neki MB od celih 700MB, znas mozda hvali zadnjh par MB samo?


Upravo sam skinuo jos jedan film sa istim problemom mada je ovoga puta zahtev drugaciji - citiram '
If you have downloaded a Movie over the Bittorrent Network and are unable to view it don't wonder.
Our Movies are encoded with a new Codec. For higher Quality and smaller Size.
You will just need the free Player to watch the Movie.

Have fun with the movie!'
Pazi kad nemogu da verujem!
Adresa je puna virusa
upravu si da je u pitanju ZAMKA
« Poslednja izmena: 30. Okt 2007, 22:57:59 od enaB »
IP sačuvana
social share
Ljudsko dostojanstvo je neprikosnoveno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
HTC Tattoo
vec si imao prilike sa takvim torrentom da se sretnes? Da li si nesto pokusavao, zanima me cisto nauke radi da nisam nesto od mogucnosti preskocio? Recimo otvarnje u nekom konvertoru,movie makeru da izvucem bar neki MB od celih 700MB, znas mozda hvali zadnjh par MB samo?


Upravo sam skinuo jos jedan film sa istim problemom mada je ovoga puta zahtev drugaciji - citiram '
If you have downloaded a Movie over the Bittorrent Network and are unable to view it don't wonder.
Our Movies are encoded with a new Codec. For higher Quality and smaller Size.
You will just need the free Player to watch the Movie.

Have fun with the movie!'
Pazi kad nemogu da verujem!
Adresa je puna virusa
upravu si da je u pitanju ZAMKA
To su sve navlake,nema tu nikakvih posebnih playera,ako je u avi formatu,svaki je player pušta,to su oni stavili extenziju avi,da pomisliš da je film,pa da skineš.Baš skoro sam skinuo takav fajl,odmah to briši i nemoj slučajno sa skidaš te njihove tkz."free playere"
Samo ne znam razlog što to rade.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ebi ga

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
zdravo,druze moguce je da imas dva resenja prvi da ti fali neki kodek sto je malo verovatno i drugo 99% je to lazni torent koji sluze za kozna sta neku navlaku ,reklamu itd. source fajl je u medjuvremenu obrisan ili tako nesto to ti je za nauk, naucices se tokom vremena sta da skidas ali i to se desava tako da ti je moj savet da to obrises i okrenes se drugim torentima  Smile pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson w850i
Mislim da kodek nije 99.9% zato sto je prijavljivao gresku u otvaranju samog filea svaki player a imao sam slucajeve i sa kodecima tako da znam kako ta greska izgleda. Propertis samog .avi izgleda cudno i ima podataka koji su sumljivi!
Brisem ja to po savetu pa lagano Jovo na novo, nadam se da cu imati na dalje manje takvih pehova.
Zanima me da li je moguce pre skidanja kompletnog .avi provaliti ili nekako proveriti sta taj torrent nosi. Da li je stvarno u pitanju film ili neka smicalica.
Sve sto sam do sada skinuo mada to nije bas nesto mnogo skidao sam preko torrent-finder i to uglavnom isohant (tako su mi bar savetovali) i to sam birao za download torrente koji imaju najvise izvora (zbog lakseg i brzeg skidanja logicno je).
Moje 2. pitanje je da li postoji neki fazon i tu i da li je bitno sto neki torrenti imaju izvor u 1000ma usera ili je dovovljno da to budu i 100tinak. Zapravo sam ukapirao da je ipak najvaznije nagaziti nekog korisnika kome je upload veliki pa makar bio i samo 1.
IP sačuvana
social share
Ljudsko dostojanstvo je neprikosnoveno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
HTC Sensation XL
No piracy na forumu
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
HTC Tattoo
Mislim da kodek nije 99.9% zato sto je prijavljivao gresku u otvaranju samog filea svaki player a imao sam slucajeve i sa kodecima tako da znam kako ta greska izgleda. Propertis samog .avi izgleda cudno i ima podataka koji su sumljivi!
Brisem ja to po savetu pa lagano Jovo na novo, nadam se da cu imati na dalje manje takvih pehova.
 Zanima me da li je moguce pre skidanja kompletnog .avi provaliti ili nekako proveriti sta taj torrent nosi. Da li je stvarno u pitanju film ili neka smicalica.
Sve sto sam do sada skinuo mada to nije bas nesto mnogo skidao sam preko torrent-finder i to uglavnom isohant (tako su mi bar savetovali) i to sam birao za download torrente koji imaju najvise izvora (zbog lakseg i brzeg skidanja logicno je).
Moje 2. pitanje je da li postoji neki fazon i tu i da li je bitno sto neki torrenti imaju izvor u 1000ma usera ili je dovovljno da to budu i 100tinak. Zapravo sam ukapirao da je ipak najvaznije nagaziti nekog korisnika kome je upload veliki pa makar bio i samo 1.
Ja mislim da neki torrent klienti imaju i "preview" opciju,mada ja nisam probao i ne znam da li funkcioniše.Probaj i neke druge torrent trackere(mininova,torrentportal,piretebay,demonoid...),i čitaj komentare ispod torrenta koje ostavljaju ljudi koji su skinuli i tamo možeš da vidiš da li je torrent fake,ili sadrži viruse.
A što se tiče downloada,nije bitno koliko ima seedera,može da ih ima i 5,bitno je koliko ide leech-era na broj seedera,ako ima manje ljudi koji skidaju od ljudi koji imaju ceo fajl,download će buti brži.Naravno da zavisi i od brzine uploada i seed-era i leech-era.
A kad ih ima neki veliki broj 200-300("prison break" sa piratebay-a,prošle nedelje je u jednom momentu skidalo oko 9500 ljudi) na torrent trackerima gde ne treba registracija,onda nema nikakvog pravila,jer ogroman broj ljudi skida i onda se zakačiš za nekog ko ima brz upload i skidaš velikom brzinom,i on se otkači i onda ti padne brzina,dok ponovo se ne zakačiš za nekoga ko ima veliki upload i zato brzina varira.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:29:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.