Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:49:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem sa devojkom. Molim za pomoc  (Pročitano 25937 puta)
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
SonyEricsson W800i
Ali ono "nece vise" se ponavlja svaki put kad se malo iznervira. Sta da ti kazem ... losi su to temelji za nesto ozbiljno.
Kao sto rekose gore, fokusiraj se malo na sebe, pusti je da se ohladi, pa je onda zovi ako te ona ne bude zvala, i porazgovarajte ozbiljno posle toga, u 4 oka, ne preko telefona. Izbij joj te crve iz glave o prevari, i pokusaj da postavis granicu normalnog ponasanja i nekog elementarnog postovanja medju vama.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Radio sve to, i tada to prihvati i onda me opet napadne posle nekog vremena i tako sve u krug
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Citat
veze koje pocinju na daljinu u 99% slucajeva su uglavnom mazohizam
bio sam u takvoj vezi back in the days,opušteno,fino,bez stresa,bez dosadjivanja,vreme koje smo zajedno provedemo kvalitetno(vikend),a onda imamo 5 dana svako za svoje obaveze,fenomenalno...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Ali meni nije cilj da ja budem tek tako sa njom, kad se normalno ponasa meni je mnogo lepo sa njom, ma predivno...
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
SonyEricsson W800i
Zato i kazem 99% , uvek je tu 1% izuzetka  Smile
Radio sve to, i tada to prihvati i onda me opet napadne posle nekog vremena i tako sve u krug
Pazi, ovo ti je neki moj savet, ti dobro razmisli, da ne bude posle da je neko drugi kriv ako se izdesava nesto sto ne zelis  Smile
Probaj jos jednom, ali budi ozbiljniji vise nego ikad. A posle toga bi trebalo i ti da budes drugaciji. Moras da joj pokazes da si ozbiljan, a ne da cim ona podigne glas - ti cutis i manji si od makovog zrna. Ili cim te blokira a ti zoves milion puta i kukas. Na taj nacin se nista nece promeniti, pricao ti sa njoj 1000 puta ili nikako.
« Poslednja izmena: 21. Nov 2014, 12:16:14 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Zapravo, takve veze imaju lepih prednosti. Ali u načelu je do osoba, kakvog su kova za tako nešto.

Meni je to lično bilo super, baš kao i tebi sergio, ali druga strana nije mogla da iznese. Nije kao kod autora teme, ali je to problem. Naročito zbog toga ako imaju ovako lošu komunikaciju da se pozabave posledicama takvog odnosa.

Reci iskreno corrado, kakav joj je libido?  Smile
« Poslednja izmena: 21. Nov 2014, 12:18:25 od vigilant »
IP sačuvana
social share
Moras malo vise da ispratis lik i delo... covek je u najmanju ruku poseban Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 33.0
@corado
Ja bih ti savetovao sledeće nikad,ali nikad da joj se ne javiš više...


@vigilant
Pa da ja stvarno moram da kažem da je meni bilo lepo,nemam loše iskustvo...
« Poslednja izmena: 21. Nov 2014, 12:21:26 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Ima ona fora da se krivica prebacuje.

Mozda je ona tebe ili prevarila ili razmisljala o tome, imala priliku.

Pa zato zna koliko je lako prevariti.  Smile
Razmisli o tome dobro!

Nije ovo puko filozofiranje. Ovo sam osjetio na sebi iz prethodnih veza i primjera oko sebe.

Covjek koji je varao djevojku zove je svaki jebeni dan jer joj ne vjeruje.

Ne znam kako to funkcionise u podsvijesti - muci te krivica i onda izprojektujes na drugog.

Mislim ako nisi dao nikakvog povoda djevojci da sumnja, moze lako bit ovo.

Ili bas ima jebenih iskustava prethodno.
-
Sad to sto je dobra osoba ne znaci da nije sposobna za prevaru. Prevara je vise stvar slabosti nego zlobe.
« Poslednja izmena: 21. Nov 2014, 12:22:17 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Ima ona fora da se krivica prebacuje.

Mozda je ona tebe ili prevarila ili razmisljala o tome, imala priliku.

Pa zato zna koliko je lako prevariti.  Smile
Razmisli o tome dobro!

-
Sad to sto je dobra osoba ne znaci da nije sposobna za prevaru. Prevara je vise stvar slabosti nego zlobe.



sto se tice prevare, znam da to nece da radi... tako je vaspitana i vidi se po njoj da nije takva to mogu i da potpisem
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Ok onda. Da ti ne ubacujem viska misli u problem. Izvinjajem se.

Ne znam koji joj je djavo..  Smile

Pusti joj



 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:49:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.