Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:31:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa d-sub kablom  (Pročitano 501 puta)
03. Dec 2010, 20:22:53
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 242
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
SonyEricsson k550i
Imam mali problem,kupio sam kabal od 3m da bi mogao da postavim monitor na sto (do sada sam imao kabal koji je standardan) i javio mi se problem da kad povezem ne dobijam zeljenu rezoluciju i nikako ne mogu da je podesim.Inace monitor mi podrzava 1920*1080 i sve radi sa starim kablom ali kada povezem novi maximalna rezolucija mi je 1680*1050 a kada vratim stari sve se vrati u normalu.Mislio sam da je do kabla pa sam ga probao na jos 2 racunara ali ista stvar, pa sam ga vratio i kupio na drugom mestu.Kad sam ga povezao kuci Smiley zamislite, ista stvar, ponovo mi ne prepoznaje najvecu rezoluciju dok je sa starim kablom sve ok.Ne bih ga ni menjao ali mi je potreban prostor.Ako neko zna sta je u pitanju neka mi pomogne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Citat
When a D-Sub cable is used, the VGA port is converting the digital signal to an analog one, where it's converted back to a digital signal for display. This can result in some loss of color fidelity, which is important for graphics artists and can mean that very high-performance displays can't use their full refresh rate or resolution.

ако не разумеш, отприлике се слаже са тим што причаш, и нећеш моћи да користиш пуну резолуцију, нека ме неко исправи ако грешим, ово сам само нашао на нету, не разумем се  Smile
« Poslednja izmena: 03. Dec 2010, 21:02:04 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 242
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
SonyEricsson k550i
Pise za very high-performance , mislim da ja ne trazim high-performance.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
koju graficku imas?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 242
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21214
mob
SonyEricsson k550i
Koristim gtx seriju,i znam da nije problem u driverima jer su updateovani.Takodje znam da nije do kabla jer je menjan,do monitora,racunara i graficke jer je probano na vise racunara.Mislio sam da cu resiti prob ako ga povezem na dvi,posto je kabal vga ali opet isto.Mislim da je moza problem i to da kad ukljucim display setings u delu gde mi stoji naziv,model monitora stoji non-pop...Nikako nisam mogao da nadjem svoj jer ga nema na listi.Instalirao sam ponovo drivere za monitor ali isto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:31:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.