Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:29:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa browserom...  (Pročitano 1680 puta)
01. Apr 2012, 19:09:59
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Dakle sinoć u 20h tačno, diskonektovao mi se nalog sa facebook-a i sa gmail-a. Browser koji koristim je google chrome. Fora je u tome što kad hoću da se ulogujem na gmail i na facebook preko chroma on jednostavno neće da prihvati moje podatke već samo ostane da učitava podatke koji sekund i onda ništa. Na youtube preko chroma mogu da se ulogujem. Preko firefox-a i preko explorera mogu da se ulogujem na sve, preko chrome-a i safarija ne mogu na facebook i na gmail. Kad sam se ni sam ne znam kako ulogovao na facebook preko chroma nisam mogao da pročitam poruke preko četa već mi je čet bio prazan tj. beo a poruke sam čitao samo preko inbox-a. Probao sam sledeće: prebacio sam facebook na timeline i ništa. Reinstalirao sam chrome nekoliko puta i ništa. Promenio sam drajvere za grafičku i ništa. Skenirao sam ceo komp zbog virusa i malwer-a i ništa. Promenio sam šifre na profilima i ništa. Posalo sam mail google-u i ništa. Čistio sam cookie-s i ostala sranja iz browsera i ništa. Instalirao sam najnoviji flash player i ništa. Neko će sad reći da ostanem da koristim firefox ako mi već na njemu sve radi ali on mi je nekako težak za moj krš od kompa, a chrome mi radi nekako tečnije i lakše i brže po sistem i internet. Dakle zašto jbn. ne mogu da se ulogujem na facebook i na gmail preko chroma a mogu recimo na youtube i na burek???
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 247
OS
Windows XP x64
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung D900i
Vidis mene muci slican problem tacnije meni chrome nece uopste da radi odjednom je samo crko i za sada niko nema resenje kako to da sredim jbg.Moraces da koristis firefox kao i ja  Smile
IP sačuvana
social share
Hardstyle is my religion and Qlimax is my church
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.142
Da, u pravu si. Problem je bio do googla. Naime, eksperimentišu sa nekim novim grafičkim interfejsom i sa 3D pregledima pa tako mi sa starim grafičkim karticama imamo problem. Moj problem je rešen sam od sebe, browser je proradio naprasno posle dva dana i radi normalno, baš kao i pre. Ti probaj neku novu verziju da instaliraš, hahahah kakav divan savet Smiley
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 50
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy
Dakle sinoć u 20h tačno, diskonektovao mi se nalog sa facebook-a i sa gmail-a. Browser koji koristim je google chrome. Fora je u tome što kad hoću da se ulogujem na gmail i na facebook preko chroma on jednostavno neće da prihvati moje podatke već samo ostane da učitava podatke koji sekund i onda ništa. Na youtube preko chroma mogu da se ulogujem. Preko firefox-a i preko explorera mogu da se ulogujem na sve, preko chrome-a i safarija ne mogu na facebook i na gmail. Kad sam se ni sam ne znam kako ulogovao na facebook preko chroma nisam mogao da pročitam poruke preko četa već mi je čet bio prazan tj. beo a poruke sam čitao samo preko inbox-a. Probao sam sledeće: prebacio sam facebook na timeline i ništa. Reinstalirao sam chrome nekoliko puta i ništa. Promenio sam drajvere za grafičku i ništa. Skenirao sam ceo komp zbog virusa i malwer-a i ništa. Promenio sam šifre na profilima i ništa. Posalo sam mail google-u i ništa. Čistio sam cookie-s i ostala sranja iz browsera i ništa. Instalirao sam najnoviji flash player i ništa. Neko će sad reći da ostanem da koristim firefox ako mi već na njemu sve radi ali on mi je nekako težak za moj krš od kompa, a chrome mi radi nekako tečnije i lakše i brže po sistem i internet. Dakle zašto jbn. ne mogu da se ulogujem na facebook i na gmail preko chroma a mogu recimo na youtube i na burek???
Možda ti deluje ali praktično nije  velika razlika. Znači,Firefox zauzima oko 150-250 mb memorije sa dva aktivna procesa,kod mene je tako u zavisnosti koliko imam otvorenih tabova...chrome.exe deluje mnogo manje,ali za svaki tab koji otvoriš ima nov proces ...kada proveriš  svede se na isto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:29:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.