Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:52:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem s deckom  (Pročitano 2198 puta)
26. Nov 2011, 00:31:07
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Pozdrav svima.  
Uf , imam stvarno problem. .  ne znam sta cu vise sa sobom.  Molim vas odvojite nesto od svog vremena i za mene i pomozite mi, dajte mi savet.  Hvala puno unapred.

Ovako, Upoznala sam decka jos prosle godine. . .  sa njim mi je bilo prelepo.  Ni sa jednim deckom nisam osetila ,ni dozivela nista slicno.  Svideo mi se odmah od prvog trenutka od kad sam ga srela.  On je bio dobar prema meni, nezan. .  cinio je sve da bih ja bila srecna.  To vreme nisam mogla da verujem da mi se to stvarno desava, sve je bilo lepo kao u nekoj prici.  Ali problem je nastao kad se on vratio nazad u Ameriku, gde inace i zivi.  A onda se izgubio. .  prestao je jednostavno da se javlja.  Cak i kad sam mu ja pisala nije mi uvek odgovarao na poruke.  Nista vise nije bilo kao nekad, a obecavao mi je dok je bio ovde da me nece nikad zaboraviti, i da ce mi se uvek javljati. .  i td.  Nista mi nije bilo jasno, vreme je prolazilo. . .  a meni je bilo sve gore, i gore.  Svaki dan sam prozivljavala pakao, nisam bila ni zasta raspolozena. .  uvek sam bila tuzna, i samo mi je on bio u mislima.  Svi oko mene su me tesili. .  neki su mi pricali da ga jednostavno zaboravim, i nadjem drugog decka.  Za sta ja nisam htela ni da cujem.  A vreme je prolazilo, i nakon 6 meseci. .  On mi se javi.  Pustio mi je poruku u kojoj se izvinjava sto se nije javljao. .  i kaze kako je uvek mislio na mene, prica da me jos uvek voli, da mu nedostajem. .  Kaze da nije prosao dan da nije pomislo na mene.  I naravno, ja sam mu sve poverovala, i sve mu prastala.  I od tad smo se redovno culi. .  A ja samo o njemu pricam, i samo o njemu mislim.  (dok on ko zna gde je stvarno bio, i sta radio) U medjuvremenu . . mi je pricao da me voli, da mu nedostajem, da stalno misli na mene . . i da jedva ceka da me vidi.  Proslo je godinu dana.  On je dosao u Srbiji, mojoj sreci nije bilo kraja.  U mojoj glavi je sve bilo savrseno dobro, i mislila sam da ce sve da bude kao pre sto je bilo.  Da cemo se mi cesto vidjati, i tako.  I dosao je i taj nas prvi susret nakon godinu dana.  Uf ne mogu vam opisati kako sam se tad osecala. . .  Srecna, srecna i srecna. .  bio je to najlepsi dan u mom zivotu.  Taj ceo dan smo proveli zajedno.  Sve je bilo kao nekad.  Salili smo se, pricali, smejali.  Pricao mi je da bih voleo da se ja udam za njega, da jedva ceka da zivimo zajedno. .  imamo svoj zivot, svoju porodicu, decu. .  itd.  Onda posle toga, su prolazili dani i dani. . .  niti se javljao, niti je dolazio da se vidimo.  Ja sam ga zvalaa, pisala mu. . .  nekad mi odgovori, nekad ne. .  Desavalo se i da mi se ne javi kad ga zovem.  Izgovori i izgovori i izgovori. .  na sve strane.  Nista mi nije bilo jasno, uvek me je mucilo pitanje ''sta da radim? :('' . . Bio je ovde 3 meseca, za tih 3 meseca samo smo se 4 puta videli. .  Sledeci put kad smo se videli. .  Tad mi je svasta napricao.  Kako kaze bio je iskren.  Rekao mi je kako mu je prosle godine bilo mnogo tesko kad je otisao odavde. .  Kako je na Aerodrum plakao kao pi***, bas se tako izrazio.  Mnogo me je voleo, i bio je vezan previse za mene.  I mnogo mu je bilo krivo sto je morao da ode.  Kako tamo nikom nije mogao da se izjadi, i poprica. .  Jer ga niko nije shvatao. .  drugovi su ga zezali. .  Tamo u Americi niko ne zna za mene.  Meni je ovde bilo drugacije, tu su mi drugarice , tu su mi svi. .  On je pricao i pricao a ja plakala. .  nisam mogla da se suzdrzim.  Ubio je sve u meni.  I rekao je da za sad kako bi bili postedjeni tolike patnje i bola, da ne budemo kao u vezi.  Da se ne cujemo stalno, da se vidjamo kako kad.  Da se ne vezujemo mnogo jedno za drugo, kao prole godine.  Kako bi nam bilo lakse.  A rekao je i da nije jos spreman da ima ozbiljnu vezu, nemoze to.  Rekao je da mu ja odgovaram po svemu skroz.  Devojka sam za njega ,nema sta.  Od uvek je hteo takvu devojku.  Ali trenutno nije u mogucnosti da se zeni odmah.  Morali bi jos da sacekamo s tim koju godinu, jer ima neke bitne planove koje mora da resi pre nego sto se ozeni.  Hoce da se odvoji od njihovih, kupi svoj stan sebi . . i td.  Svasta jos po nesto.  Od tad je proslo mnogo vremena.  I ja ga pozovem da mu javim kako dolazim u njegov grad za vasar i hocu da se nadjemo.  Tad mi je rekao '' Ana, moram nesto da ti kazem. .  necu da te lazem, Ja sam nasao devojku pre oko dve nedelje. . .  . Izvini duso'' od tad ga vise nisam cula uopste.  A ja sam taj dan umirala od bola. .  Sve me je bolelo, stomak me je boleo kao nikad, grlo takodje.  A dusa. .  najvise.  Nisam mogla da se smirim, opet mi nista nije bilo jasno.  Ja sam mu pustila poruku ,kako me je razocarao. .  kako sam imala drugo misljenje o njemu.  Svasta sam mu rekla.  Posle mesec dana vratio se u Ameriku.  Do sad mi se dva puta javio.  Ja njemu vise ne pisem.  Ali i dalje mislim na njega. . .  non-stop. . .  Mnogo sam povredjena, tuzna. .  bas se lose osecam.  Kopkala me je pomisao. . .  kakva je ta devojka s kojom je bio.  Jel mnogo lepsa i bolja od mene. . .  . I eto nedavno sam uspela da saznam ko je ona.  Nemam neko visoko misljenje o sebi, uvek na sve gledam realno.  Ali za onu devojku mogu slobodno da kazem da je Ruzna, Odvratna. . .   nemam reci kako bih mogla da je opisem.  On je uvek pricao kako voli crnke, zgodne. .  malo punije, onako bas kako treba, ne previse debele, a ni mrsave.  A ta devojka je stvarno mnogo mrsava. .  ima buljave oci.  Nikako se ne oblaci.  Uzasna je.  Nista mi nije jasno. . .  

Ja se izvinjavam sto sam ovako opsirna. .  ali samo sam htela da ispricam celu svoju pricu.  Kako bi bas sve znali, i mogli lakse da mi pomognete. . . .  

Ne znam sta stvarno trebam da uradim??. . .  Previse ga volim. .  i zbog toga prelazim preko svega i sve mu oprastam, samo da bi opet bila s njim. . . .  
Da ga zaboravim nemogu. . . .  proslo je vec dosta vremena. . .  a u mojoj glavi i srcu vreme kao da stoji. .  :( Svaki dan mi je sve gori.  Ne znam dokle cu moci ovo sve jos da podnosim. .  Uzasno mi je. .  
Pomozite ,molim vas. . . .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia E72
Sta je bilo pre i sta je u njegovoj glavi sada, mozes samo da nagadjas, jer je decko kukavica, nije iskren Wink
Uostalom, nije ni bitno sta je s njegove strane, treba da razmisljas o svojim emocijama,
izvuci se iz te price o vama, jer ona ne postoji. Decko je kreten koji te je zavlacio.
Bitno je da ti kad se suocis sama sa sobom znas da si prema njemu bila postena,
da je ono sto si zelela bilo ispravno. To njegovo ponasanje nemoj da dozivljavas licno,
jer je verovatno zavlacio i druge devojke. Zavodnik, treba mu malo dokazivanja Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
zivot je okrutan... Smile sve sto je lijepo izvana, ne mora da bude lijepo i izunutra...
sta da ti kazem..svjesna si da od vas nema nista...ali i dalje...dubis na glavi...
svaki savjet koji bi ti ja dao...ti ga ne bi prihvatila..jer ne zelis da shvatis da vi ne postojite...
 postojis ti posebno,,, i posebno on postoji...ti njega volis..a njega zaboli uvo za tebe...
znaci vi ne postojite... Smile
jednostavno..djecko te je iskoristio...i opet ce...ako mu se ukaze prilika...
stisni zubice i preboli ga...i sledeci put pazi s kime se petljas...
ne treba ljudima vjerovati...dok ih dobro ne upoznas... Smile
a ja znam neke ljude 20 godina..i tek sam skoro shvatio da ja njih uopste ne poznajem... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Naletela si na lika koji te je zavlačio i iskorišćavao i koji će to i dalje raditi ako mu dozvoliš. Verujem da se on tebe seti jedino kad nema nikog drugog pored sebe.
Ne dozvoli sebi da se ponovo upuštaš u bilo šta sa njim jer te sigurno čekaju nova razočaranja. Prekini svaki kontakt, lažovčina i bezkičmenjak koji nema ni trun poštovanja prema tebi, nije neko ko ti treba u životu.

Druži se, izlazi, sreći nove ljude, daj drugim momcima šansu. Vremenom će ti biti bolje.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia zvrr
Citat
Ali za onu devojku mogu slobodno da kazem da je Ruzna, Odvratna. . .   

A što su sa velikim početnim slovom ove riječi? Smile

Nego, taj momak se samo igrao sa tobom čitavo vrijeme. Ne voliš ti njega nego voliš iluziju koju si stvorila. Treba to da shvatiš. Okani se te priče '' Volim ga pa mu sve opraštam'' -  to je pogrešno razmišljanje. Shvati da on nije vrijedan tvojih misli, suza i patnje, i kreni dalje sa životom.


Au, još niko nije rekao da je ovo možda trol - otkud ta promjena? Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2011, 11:18:15 od slavko_pg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
To njegovo ponasanje nemoj da dozivljavas licno,
jer je verovatno zavlacio i druge devojke. Zavodnik, treba mu malo dokazivanja Smile
+1

Osecala si nesto za njega, povredjena si i u redu je, ali trebas da shvatis da on kao takav jednostavno nije za nesto ozbiljnije. Cim ti je rekao da nije za nesto ozbiljnije i cim ste se toliko malo videli cak i kada je dosao ovde trebala si da znas kakva je situacija(bez obzira na njegove price) i da se ne vezujes preterano.

No, sto rece slavko, zivot ide dalje, pa ces valjda vremenom iskristalisati sve to i nastaviti dalje bez njega.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Ne voliš ti njega nego voliš iluziju koju si stvorila

Bas tako...da si provela par meseci sa njim, shvatila bi da nije nista posebniji od ostalih, a imajuci u vidu njegov karakter, shvatila bi i da je ljiga.

Prema tome - 2 puta dnevno CoD, 3 puta nedeljno ludilo po gradu u kombinaciji sa alkoholom, 4 puta nedeljno flertavanje sa clanovima Burek foruma (ukoliko nisi dobra riba, mene zaobidji  Smile ) i konstantno ucestvovanje na politickim forumima u kojima cemo pljuvati po gastarbajterima koji rade i zive u inostranstvu, a seru i pametuju o tome kako mi trebamo da zivimo u Srbiji.
I vremenom ces ga zaboraviti i sto je mnogo vaznije, prestaces da verujes slatkorecivim muskarcima.

Sve u svemu, nije ovo nista strasno ni tragicno....cak naprotiv  Smile

Next please  Smile

« Poslednja izmena: 26. Nov 2011, 17:22:46 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
ma ovo je trol  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
Kao prvo ne znam koliko imas godina,ako je suditi po ovome 15anny ,onda imas 15.godina i u tom uzrastu se takve stvari desavaju.Nista nije toliko strasno da bi se toliko nervirala,jednostavno to su te godine kada se ovakve stvari desavaju.Ne kazu ljudi dzabe Vreme leci sve tako da i ti ne trebas da se brines,proci ce... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.41
mob
HTC Wildfire S
ma ovo je trol  Smile

Okej, pre nego što krenete s ovim.... da, postoji velika verovatnoća da je trol.
Ali stvarno ne želimo da čitamo na sledeće 2 strane beskorisne postove "jeste trol" "nije trol".

Au, još niko nije rekao da je ovo možda trol - otkud ta promjena? Smile
http://forum.burek.com/mislim-da-se-pretvaram-u-patoloskog-lazova-t561788.msg10089271.html#msg10089271


 
Citat
problem s deckom
Ja mislim da ti nikad nije ni bio dečko. (a posebno ne sad)  Smile

Dobro tehnički jeste, možda, ali ti je bio dečko isto koliko kad bi oslovljavala radnicu zaposlenu u birou koju viđamo par puta godišnje, svojom personalnom službenicom. Čvrsto verujući da si izgradila s njom dublji emotivni odnos.  Smile

Iskoristio te je.

E sad ako si mlada, koliko mislim da si mlada... imaš sreće što ti se ovo desilo sad u životu a ne negde tamo kasnije kad ne bi ni razmela kad te momci, redovno iskorišćavaju. Smile
Ako si matorija... e pa bilo je već i vreme i mislim da bi trebalo da se urazumiš.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2011, 17:54:00 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:52:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.