Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem prilikom rezanja DVD diskova ...  (Pročitano 4226 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
u svakom zitu ima kukolja... mnogo njih mi svakodnevno dolazi i samo pioneer pioneer pioneer .... najvise se on prodaje,ja licno preferiram mnogo vise NEC sto iz licnog iskustva sto se reklamacija tice(mnogo ih je manje bilo nego svih ostalih bukvalno),sto po pitanju rada sto svaki posao zavrsavaju bez premca... Smile

Eeee ovo moze biti jedna od najmerodavnijih stvari. Covek radi u takvoj firmi, servis pred nosom i vidi sve i svasta.  Sta i kog kvaliteta se kod nas prodaje.
Naravno ne racuna se Plextor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Mada nije ni Plextor besprekoran  Smile
Godinu dana nakon kupovine (PX-716A je u pitanju), trakasti kablić na laseru je izgubio kontakt. Izgooglao sam još njih koji su imali isti problem sa tim modelom. (Šrafciger je bio u rukama pre nego što sam video da je garancija 2 a ne 1 godina, bio sam ubeđen da je istekla  Smile )
Ostalo je sve super  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Poslednjih para dana kad god pokusam da narezem dvd desi se greska (error data) pri rezanju i to uvek na 27% . O cemu se radi? Inace jos uvek DVD drajv ucitava sve diskove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


P.F.C. - Grobari Jug

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2323
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung S5600
imam i ja jedan problem sa rezanjem dvd-jeva.
Znaci ovako kupim dvd na kome pise brzina 16x, ja ga rezem na 16x ali nikad se rezanje ne zavrsi do kraja(uvek se prekine), a kad stavim na manju brzinu zavrsi se.Da li je problem u dvd-jevima ili nesto drugo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung Galaxy S3
imam i ja jedan problem sa rezanjem dvd-jeva.
Znaci ovako kupim dvd na kome pise brzina 16x, ja ga rezem na 16x ali nikad se rezanje ne zavrsi do kraja(uvek se prekine), a kad stavim na manju brzinu zavrsi se.Da li je problem u dvd-jevima ili nesto drugo?


rešenje je da smanjiš brzinu,jer i da se rezanje završi,ko zna kako bi taj disk radio kasnije!
znači smanji brzinu,i nemaš frke!
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 418
Zastava I sprat
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
HTC HD7
u svakom zitu ima kukolja... mnogo njih mi svakodnevno dolazi i samo pioneer pioneer pioneer .... najvise se on prodaje,ja licno preferiram mnogo vise NEC sto iz licnog iskustva sto se reklamacija tice(mnogo ih je manje bilo nego svih ostalih bukvalno),sto po pitanju rada sto svaki posao zavrsavaju bez premca...  Smile
Vidis ja sam,igrom slucaja,3 puta reklamirao Nec. Sada imam Pioneer i  Smile  (da kucnem u drvo) nemam problema  Smile
MOD! Sorry za off  Smile
« Poslednja izmena: 25. Dec 2007, 08:15:11 od vladomil »
IP sačuvana
social share
   
Zivi bili,zdravi i debeli.   .   .

Vrhunac opreznosti je kada hodas na rukama da ti cigla ne bi pala  na glavu!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Pioneer+(u pozitivnom smislu).. i sta drugo reci.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.