Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:26:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem pri dizanju sistema  (Pročitano 635 puta)
02. Jul 2013, 22:08:10
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung s21+
Imam problem sledeci, drugar mi je doneo laptop ASUS X401U koji nema CD/DVD uredjaj, a pokusao sam preko CD/DVD externog uredjaja da mu podignem sistema al izbacuje ovu gresku:
Load Driver A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB flash drive, please insert it now. Note: If the Windows installation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove it for this step.”
Menjao sam mu i SATA konfiguraciju sa AHCi na IDE al opet isto,sad cu pokusati sa butabilne fleske da probam, jel ima neko neko resenje za ovaj problem?
Sad trenutno ima Free DOS
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung s21+
Nije hteo u Bios da udje i nekako sam ga prevario,sad sam stavio Win 7 X64 bitni sistem da mu instaliram, ja dok sam otisao nesta da uradim,vidim on se restarotvao i stoji opet na opciji da instaliram windows,posto je ovaj Windows sa nekim dodacima,nemam obican X64bitni.
« Poslednja izmena: 02. Jul 2013, 22:58:47 od Stevanidja »
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Kad radis win7 i prvi put ono ucitava sve podakte kad tamo izaberes na koju particiju ce sistem da se instalira i kad sve to zavrsi komp se restaruje i ti onda moras uci u bios i da vratis Boot prioritet na Hdd ili bilo koji drugi (moze sve osim USB ako si instalirao preko Usb-a sistem) i onda se nastavlja instalacija medjutim ti ako ne prebacis boot prioritet on ce ti svaki put otvarati pocetak instalacije Smiley
Mozda nisam bas najbolje objasnio ali ja msm da ce ti koristiti Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung s21+
Resio sam problem,instalirao sam Win 7 Ultimate Edition 2013 X64 neka budzevina,sad radi extra,ne znam u cemu je fora, a skontao sam al malo kasnije  Smile da je fora u procesoru jer je AMD 64-bit,zato nije hteo prvo da prihvati X86 sistem
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:26:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.