Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem otvaranja weba-slike direktno sa internet stranice, maila  (Pročitano 1075 puta)
07. Mar 2010, 17:10:47
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Vjerovatno ima neka caka u operativnom sistemu kako bih ispravio problem. Imam na dva racunara i instalisana WIN 7. Na jednom od njih ovaj problem nemam. Radi se o tome da kad hocu na nekoj otvorenoj stranici, ili ako dodje na mail neka adresa za otvaranje web-a, klikom misa na nju, nece da je otvori. Dok na komjuteru koji nema ovaj problem, normalno otvara. Znaci mogu samo dobiti zeljenu stranicu kad otkucam adresu u rubriku internet explorera.Tako se desava i sa otvaranjem i neke slike-spota sa internet stranice. Vjerovatno je nesto iskljuceno, sto ne mogu da odgonetnem. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


earth is inferno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung e250
Na sedmici koja ne radi,
1. desni klik na cmd prompt i open as administrator
2. kucaj "netsh winsock reset"
3. Restart.
IP sačuvana
social share
ANIMA CANDIDA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Higuy, sad sam procitao tvoje uspustvo za otklanjanje problema. Trenutno sam na poslu, tako da cu to odraditi u poslijepodnevnim satima. Puno ti hvala na savjetu-pomoci.
Pozdrav,
Nino
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Higuy, odradio sam kako si napisao, ali ne pomaze. Opet ista stvar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
A jesi probao drugi pretrazivac?
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Moze biti da u pretrazivacu nisi cekirao da ti otvara slike, vidi u podesavanju sadrzaja. Koji pretrazivac koristis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Pretrazivac je GOOGLE i internet explorer, nije Mozila. Ali to nema veze sa pretrazivacem, mislim.NPR, radi se o ovom. Kad mi dodje na mail adresu neka stranica da je otvorim klikom misa na nju, nece da je otvori. Samo kad je kopiram u internet explorer, gornja rubrika, gdje se i otvaraju stranice.Ili, ako je na nekoj web stranici napisana druga i klik misem bi se trebalo da otvori,ponovo nece.Znac, samo mogu nesto otvoriti kad napisem ono www.i dalje u explorer.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
btw, zasto je tako tesko da predjes na neki drugi, da ne kazem normalniji browser  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

w7ie806.jpg
(55.69 KB, 416x533)
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Razmisljam da predjem, ali me zivo interesuje sta se desava da imam ovaj problem na exploreru. Sjecam se isto tako davno, isti sam problem imao i na xp-u, pa sam onda instalirao mozilu.Sad sam zapeo da rijesim kako bih jos nesto vise znao za ubuduce. Imao sam instaliranu staru verziju sedmice, i funkcionisalo je sve, kad je istekla usnimim ovu zadnju i odmah sam to primjetio da ne frcera.Izgleda da je pri samoj instalaciji operativnog sistema, napravljena neka greska koja se odrazava na navedeni nacin.Primjeti sam kad hocu da sa stranice otvorim nesto, dole mi izbacije kako da je blokirano, u donjem desnom uglu. Znaci, nesto ne dozvoljava, blokira otvaranje,a sto bi trebao deblokirati, a sta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.