Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:26:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem, ljubavne prirode [vazno]  (Pročitano 1900 puta)
08. Dec 2003, 11:43:28
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ajd sad ovako... drugarica mi ima problem sa jednim deckom i nikako da smislimo sta bi bilo najbolje da uradi, pa sam resila da pitam vas sta bi vi uradili u toj situaciji....
U gradu vidjate osobu koja vam se svidja vec mesecima, skoro godinama, a znate nekako da se i vi njemu svidjate par puta ste se kao nesto upoznali, malo i pricali ali nikad nesto za ozbiljno, vise u prolazu, svaki put kad se sretnete netremice gledate jedno u drugo ali znate da je on zenskaros i da ima devojkE, iako ona zna da nije on za nju, ona i dalje gleda u njega i dalje pati za njim, meni vec pocinje da ide na zivce sa onim njenim "jaoj kako je sladak" i doslo mi je vec par puta da odem do njega i da mu kazem daj budi sa njom i ostavi je da prestane da me smara Smile    salim se sad..... sta bi vi radili u takvoj situaciji, kako prici takvom decku i sta reci....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
hmmm...aj ovako
za tvoju drugaricu nema lekao odmah da ti kazem posto ako je taj lik takav on bi je primetio do sad da hoce bilo sta sa njom...bar bi joj sam prisao...problem je u tome sto tvoja drugarica nema prvi start odnosno nema sanse da proba da igra drugaciju igru sa njim...samim tim ako te vec smara preporucujem ti da joj nista ne govoris ali nekako diskretno moras da je dovedes u siruaciju cold shower kada se mogu desiti jedna od sledece dve stvari:
90% - "ti si stvarno dobra devojka i ne zelim da te povredim...ima boljih itd..." ona shvata gorku istinu i nastavlja dalje
9% - pocne kao neka kres kombincija koja mozda, ali mozda evoluira u nesto drugo
1% - lik shvati da je ona za njega i ona postaje ljubav njenog zivota
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
E da.. to sam zaboravila da napisem, kruzi prica o njemu da ima devojka dosta al niko ga nikada nije vbideo ni sa jednom Smile  mislim u skorije vreme

a kad sam ovo pisala mislila sam na koji nacin da mu ona pridje, na koju foru bi on 'pao'... ajd vi muski se malo aktivirajte
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kazes joj lepo, il zagrizi il se teraj u sto kuraca sa njim, ne mejem te vise slusati...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
bas ste mi od pomoci :x  Smile

pomislila sam da cu cuti neke genijalne prilaze al vi nista
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 17
Takvog tipa treba ignorisati. Definitivno nije vredan pažnje. Utuvi to drugarici u glavu.


Pozdravče Smiley
IP sačuvana
social share
Sanjaj kao čovek koji živi i živi kao san koji se nikad ne završava
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
a sta da ti kazem.. ja znam da bih ja pokusao sms porukama za pocetak...
ako vec nema 00 za nesto vise...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Citat: SAnja
bas ste mi od pomoci :x  Smile

pomislila sam da cu cuti neke genijalne prilaze al vi nista


veruj mi ovo saveti koje ti ja dajem su ti iz prve ruke...ponavljam ako je takav tip a jos nije prisao tvojoj drugarici znaci da ga ona ne interesuje...nema tu gotivnog starta...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sem klizeceg starta...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
SAnja daj koji je taj ? Da nisam mozda ja ???

Inace , u subotu sam se zaljubio .... ali ona ima decka do k*rca ... j@biga
trazimo dalje ....

Najgora je varijanta kad devojka startuje tipa preko mob , znaci cima ga , salje nepotpisane poruke ..... uh kako to mrzim . To mi se danas desilo , i ja je pitam izvini , ne znamo se , hoces li se predstaviti i ona meni , polako , ima vremena , saznaces i ja je oteram u PM .... nepricam sa nepoznatima .... tako su me ucili tata i mama Smiley .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:26:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.