Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:27:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem, ljubavne prirode [vazno]  (Pročitano 1901 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: SAnja
kruzi prica o njemu da ima devojka dosta al niko ga nikada nije vbideo ni sa jednom


Da nije peder ????  

Ako nije onda treba otvoreno ona da ga pozove na kafu , pice , neka obuce sto krace , nek se napuca i neka ga startuje ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
mislim da nikako NE treba da se "napuca", jer ce to onda biti ona kres varijanta od koje pitanje sta ce biti kasnije.
takvi tipovi su nepredvidljivi u smislu da nikad ne znas da li prici ili ne, ali iz iskustva mogu tvojoj drugarici da kazem da definitivno svaki od tih koji imaju devojkE pre ili kasnije nadje neku sasvim obicnu, normalnu, nenapucanu u koju se iz nekog nevidjenog razloga zaljubi toliko da ne zna ni kako se zove.
naravno, pitanje je vremena, znam jednog takvog koji se evo tek u 30 i o-ho-ho opametio.

ja imam jedan otrcani savet: neka bude ona, ako je originalna nek ga startuje originalno, ako nije, neka ga jednostavno pita da odu na pice, ako je luda, nek ga uhvati na svoju ludost, pametna, na pamet...

ja sad da sretnem takvog nekog imala bi opcije i opcije u rukavu, pitanje je samo strategije, prepad ili "tiha voda breg roni", nisi nam rekla za koju je varijantu vise raspolozena?
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 273
Neka sredi kosu, nasminka se (ne previse napadno), utegne u nesto sto krace, podigne sise u nebesa i nacrta se u njegovoj blizini. Ako nije gay onda ce joj on sam prici (s obzirom da je zenskaros, pa valjda i on ima neko iskustvo...). Kada joj pridje, i kada malo popricaju neka mu pokaze da nije glupa, pa ce valjda shvatiti sta ima u rukama i da li je to za njega ili ne. Ako shvati da nije za njega (a ona je em lepa em pametna) onda ona ne treba ni da zali sto je sve propalo.
Dakle PRVO dobar izgled, a KROZ RAZGOVOR ili malo kasnije - pamet.
IP sačuvana
social share
Sve, sve, ali ZLATO!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:27:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.