Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:17:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem instalacija Nero original  (Pročitano 3411 puta)
18. Apr 2016, 15:06:24
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
VIP VIBE C
Znači milion puta sam instalirao bez problema (malo sam zloupotrebio licencu) i sa originalnog diska i sa diskova koji su narezani kao kopija oiriginalnog diska.

Sada neće pa neće. Pošto mi je dosta ljudi donosilo razne programčiće imam neke trial verzije prvo sam njih probao, nisu funkciionalne, deinstairao sa RevoUninstallater i počeo sa originalnog diska.

Pomislio bi da je disk oštećen, na drugom računaru je instalacija prošla bez problema. Nema, sa nečim se svađa, a s čim, moje je pitanje.

Probao ja i da downloadujem sa interneta, koliko ja znam nije bitan CD, bitan je key, prvi link koji izbacuje i izgleda da je Nero-ov link avast mi prijavljuje kao virus Win32.......

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ne mogu da instaliram nero.jpg
(144.98 KB, 1280x720)
ponovni pokusaj.jpg
(140.81 KB, 1280x720)
« Poslednja izmena: 18. Apr 2016, 15:07:25 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Ashampoo...daju licence sakom i kapom.
Cak i da ne daju, imas sa njihovog sajta da skines verziju 6 koja je free.


Za ovaj problem...ne znam sta da ti kazem, nero nisam instalirao poslednjih 6-7 godina nigde.
Iskljuci AV privremeno, ali pripazi sta i odakle skidas.
Prebaci instalaciju na desktop i odatle je pokreni.
Obrati paznju na lokaciju instalacije i da u putanji nema nekih foldera sa nasim slovima, znakovima i kvacicama...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
VIP VIBE C
Ashampoo...daju licence sakom i kapom.
Cak i da ne daju, imas sa njihovog sajta da skines verziju 6 koja je free.

.

Da, znam, po tvom savetu sam pre reinstalacije sistema, znači pre nekih 2-3 dana, narezao sa njim jedno 40 diskova. Prvo na 24 diska 3 mi je "puklo" nije prošlo verifikaciju, vrlo često se zamrzne, čak su mi i oni pisali  odgovor, ne znam, nešto mi free verzija ne deluje kao 100% sigurna. A ja već platio za program 65 evra svojevremeno i ne mogu da ga koristim. Mislim da me razumeš. Ja sam platio, ne zato što sam imao para na rasipanje, ne što sam budala, nego što smatram da plaćeno mora da radi. Ili mene neka komponenta zeza pa rastura. Možda je rezač na izdisaju, minimum 5 godina je kod mene. Doduše ja ne režem mnogo, jedino kada pravim back-up. Profesor na već spominjanom kursu, reče 1000 sati rada, Pa sada kada nešto na brzinu kalkulišem ima toliko

Instalacija ide iz rezača znači direktno. E jedino ako prezime nisam stavio sa "č". Trebalo bi da negde imam ako nisam propustio u rezanju, verziju 6.3.???. koju mi je Nero suppport poslao da probam da li će radi pod Win7.

Izvini, ako preterujem, ako imaš vremena vidi molim te savet za grafičku - postavljeno pitanje u Saveti Da ne kupim, pa neće da radi na mojoj ploči
« Poslednja izmena: 18. Apr 2016, 16:59:19 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Na zalost ne mora da znaci da ce uvek ono sto je placena verzija i da radi bez greska.
Probaj da ubacis novi firmware u rezac, pa da vidis da li ce to pomoci.

Jesi razmisljao o cloud backup resenjima? Da ne narezujes na diskove? Recimo...  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Probaj da instaliraš Visual C++ Redistributable pakete kao i NET Framework.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
VIP VIBE C
Na zalost ne mora da znaci da ce uvek ono sto je placena verzija i da radi bez greska.
Probaj da ubacis novi firmware u rezac, pa da vidis da li ce to pomoci.

Jesi razmisljao o cloud backup resenjima? Da ne narezujes na diskove? Recimo...  Smile

Ubačen je firmware odmah kada smo o tome razgovarali, odnosno kada mi je Ashampo support to preporučio. Sada pomišljam možda je to i razlog, mada ovo je originalni disk, to bi mogao možda da bude razlog na ovoj rezervnoj kopiji. Evo sada sam ponovo probao posle podizanja sistema (popodnevni odmor Smile) i opet isto. Idem da tražim po DVD-ovima da li sam snimio to što mi je Nero support poslao. Probao jesam, ali snimio ono 98% jesam.

Da nešto moram da vidim, ovako je meni kao nezaposlenom licu mnogo, Plaćao sam 40,00 dinara disk otišlo je bar 50 komada. Probao sam google disk, međutim, deli mi foldere. Mislim da je razlog što su moji folderi veliki imaju i po više hiljada malih fajlova. Ne vidim drugi razlog, da je nešto stavio u normalni disk, a nešto u Rescue disk - tako nekako. Zato nisam ni stavljao tamo nisam bio siguran u to. Možda sam neverni Toma Smile

Pošto ne znam da uzmem dva citata, da vidiš Baki to možda nije loša ideja. Mada sam ja 95% siguran da je DVD na samrti. Još radi, ali.....

Net Framework 3.5., mislim, je innstalirao sam prilikom instalacije drajvera za štampać All in one.
« Poslednja izmena: 18. Apr 2016, 20:55:28 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows
Browser
Chrome 49.0.2623.112
Moze biti i to da je ta verzija Nera istekla odnosno da je sama firma nero ne podrzava vise i da ti ne osnovu toga ne dozvoljava da je instaliras.
Meni se to desavalo s pojedinim programima  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.75
mob
Motorola 
  Ta je Nero šestica toliko stara da je moguće ovo što Jefta govori.Nisam ,čak,siguran da bi radila i na do daske zakrpljenom WinXP-u (ako se dobro sećam,tada još nije bilo DL diskova).
  " FileHors " hostuje poslednju šesticu (vodi računa pri instalaciji,isključi "dodatke"),probaj sa njom :


     http://www.filehorse.com/download-nero-burning-rom/1016/


 Najbolje ti je da se prešaltuješ na ImgBurn,ili veoma dobri AnyBurn.Nisu fensi,ali su izrazito pouzdani.
« Poslednja izmena: 19. Apr 2016, 23:03:23 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
VIP VIBE C
Moze biti i to da je ta verzija Nera istekla odnosno da je sama firma nero ne podrzava vise i da ti ne osnovu toga ne dozvoljava da je instaliras.
Meni se to desavalo s pojedinim programima  Smile Smile
Da si pažljivo pročitao celu temu video bi da je na drugom računaru instalirano bez problema. Sumnjao sam na disk, pustio u drugom računaru i urađeno bez problema. Drugo, malo je naučna fantastika da bi Nero morao tako brzo da reaguje. Jedino da je u samom programu nešto ugrađeno da do određenog datuma radi.

Kako rekoh nešto da drugo blokira, sa nečim se svađa. Nisam još našao fajl koji mi je Nero support poslao, a sramota me da tražim ponovo, jer sam ih malo i napenalio zašto mi ne daju free Nero16. Ja sam kupio program sa doživotnom licencom, moja je stvar da li ću da koristiti posle 12 godina. Mercedesi koji su po našim ulicama,
sigurno nisu pravljeni da se voze 20 godina. Ehhhh, pusti standard.

ImbBurn je toliko nepraktičan, nepregledan, ali pošto je besplatan ćutati i trpeti. Ashampoo je 5000x bolji.
« Poslednja izmena: 20. Apr 2016, 02:48:47 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:17:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.201 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.