Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem!!!! Da li je HDD ili.. molim vas odg.  (Pročitano 1963 puta)
28. Dec 2009, 20:30:12
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
imam sledeci problem, sklopio sam saswim solidan komp za male pare i verovatno se to odrazilo, kada igram counter strike, posle 20-ak minuta igre pocinje da mi laga i da ide nenormalno brzo po mapi, kada restartujem komp onda opet bude ok 20-ak min i ista prica, to je sto se tice CS-a, dok  kod Dote posle 20-ak minuta igranja(sto na netu sto u lanu) komp blokira i istog trenutka izbaci plavu pozadinu na kojoj belim slovima pise esto o memoriji(nzn kojoj) ali to traje 2 sekunde i onda se restartuje pa ne mogu da zapamtim.  da li je neko imao slicnih problema ili zna sta je u pitanju.  Probao sam:
promenio radnu memoriju, visoko formatiranje, ssp2 i ssp3,vise puta res.  windows. . jedino sto je swe vreme bilo na kompu je HDD i napajanje, cak sam i grafiku menjao :( please help me :D pozdrav i hwala unapred.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Koja konfiguracija je u pitanju? Za graficku, da li je aktivno ili pasivno hladjena? Da li pocne da laguje zbog loseg neta, ili se smanjuje FPS ili nesto trece?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
a jel ti se svaki put pojavljuje bsod? to nam moze pomoci u resavanju problemu, idi desni klik na my computer > properties > advanced tab > startup and recovery > setting > pa iskljuci automatically restart i kad se sledeci put bude pokazao bsod slikaj ili prepisi sta sve pise tamo kako bi mogli da vidimo u cemu je problem.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
amd athlon 64 x2 dual core 4400+, 2gb rama(memorija je Elixir, msm da se tako pise, duplo je bila jeftinija od kingstona, mada i kingston kad sam stavio bilo je isto) nvidia geforce 8400gs, trenitno je sp3 ihard 250 msm maxtor/ sta je bsod?? graficka ima samo svoj kuller.  Nemoguce da je zbog neta zato sto mi se to desavalo i dok nisam imao net, a sad mi je net 2. 5mb/s.  ljudi hvala vam sto ste se javili da pomognete  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
a jel ti se svaki put pojavljuje bsod? to nam moze pomoci u resavanju problemu, idi desni klik na my computer > properties > advanced tab > startup and recovery > setting > pa iskljuci automatically restart i kad se sledeci put bude pokazao bsod slikaj ili prepisi sta sve pise tamo kako bi mogli da vidimo u cemu je problem.
cvrle, sta je bsod? uradio sam owo sto si mi rekao ali  zurim na fax, popodne cu da isprobam i da slikam kad se restartuje pa vam jawljam da vidite. pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
bsod - blue screen of death

bsod - wikipedia
IP sačuvana
social share
"Život bi bio puno lakši da imamo source code."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
to ti je ono sto si napisao da ti izbacuje plavu pozadinu sa belim slovima. tu pise koja greska je u pitanju.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
ewo owo izbacuje :
a problem had been detected and  windows has been shut down to  prevent damage to your computer.
if this is the first time....restart your computer, if this screen appears again follow this steps:
Check to be sure that you have adequate disk space.if driver is identified in Stop message, disable the driver or check with manufacturer for driver updates. try changing video adapters.

Check with your hardware vendor  for any BIOS updates. Disable bios memory options such as caching and shadowing.if you need to use safe mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced startup options, and then select Safe mode.

Techinacal information :
*** STOP: 0x0000008E (0x0000005, 0xb63e203e, 0xAEddf70c, 0x00000000)

*** trkHDaud.sys – ADRESS ............
Beginning dump of physical memory
Physical memody dump complete.
Contact your system administrator of technical support group for further assistance.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
koliko sam procitao na netu, predlazu da se proveri ram memorija, da se instalira poslednji service pack, da se skenira od virusa i da se proveri drajver za zvucnu. posto vidim da si ti menjao ram memoriju, menjao service pack, ali nisi stavio sp3, predlazem ti da probas da instaliras sp3, skeniras sistem od virusa i da reinstaliras drajver za zvuk.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Ja imam trenutno isntaliran SP3, ja sam sumnjao na HDD i memoriju, pogotovo na memoriju zato sto sam prvi put i cuo za elixir uz to je duplo jeftinija od kingston koji uzgred i nije neki reper za kvalitet.aj probacu zvucnu i da ga pustim jos jednom da se cisti od virusa pa jawljam rezultate, mada se nesto preterano i ne nadam Smile hvala jos jednom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.