Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:54:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 52
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pro Evolution Soccer 5  (Pročitano 32943 puta)
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson D750I
fifa je zakurac pes rules
IP sačuvana
social share
Anzuky
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung Neki shit
Fifa nikada nije bila niti ce biti realnija od Pesa iz jednog ali veoma vaznog razloga PRAVI SE ZA AMERICKO TRZISTE PA POSLE ZA SVE OSTALE a poznato je da ameri bas nesto ne gotive kad im je igra teska i realna oni vise vole kad u jednoj utakmici daju po 5-6 golova i onda se hvale kako je to strava.
Ja kod kuce imam sve Fife od 94 bre i znam kako se razvijala tako da mogu da kazem da kada sam 98 prvi put odigrao Wining Eleven na Playststionu odmah sam prestao da razmisljam koji je realniji.
Pa prvi Wining Eleven je bio realniji od svih Fifa a o EA necu mnogo da naglabam pa ta firma je gigant u igrama kao Microsoft za operativne sisteme i tako se i ponasa.
Kakvi vrhunski programeri pa sve Fife od 2003 pa na ovamo pozajmljuju ideje od WE/PES igara kao sto je odredjivanje jacina suta i zamor igraca tokom utakmice i slicno. A sto se tice licenciranja skines patch sa neta i eto ti sve sto ti treba. Pametni japanci ne ulazu pare u licence i Hip-Hop zvezde za igru nego u same ideje i mehaniku igre sto se i vidi po uspesnosti. FIFI je odzvonilo jos odavno EA drze SIMSi i slicne igre i to je cinjenica.

I rest my case:)

kada je beckam dosao u ameriku
78% posto amerikanaca nije znalo ni sta on igra
Kod njih je popularniji cricket nego football
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Nokia 7610
Misim sta reci  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC One X
Fifa nikada nije bila niti ce biti realnija od Pesa iz jednog ali veoma vaznog razloga PRAVI SE ZA AMERICKO TRZISTE PA POSLE ZA SVE OSTALE a poznato je da ameri bas nesto ne gotive kad im je igra teska i realna oni vise vole kad u jednoj utakmici daju po 5-6 golova i onda se hvale kako je to strava.
Ja kod kuce imam sve Fife od 94 bre i znam kako se razvijala tako da mogu da kazem da kada sam 98 prvi put odigrao Wining Eleven na Playststionu odmah sam prestao da razmisljam koji je realniji.
Pa prvi Wining Eleven je bio realniji od svih Fifa a o EA necu mnogo da naglabam pa ta firma je gigant u igrama kao Microsoft za operativne sisteme i tako se i ponasa.
Kakvi vrhunski programeri pa sve Fife od 2003 pa na ovamo pozajmljuju ideje od WE/PES igara kao sto je odredjivanje jacina suta i zamor igraca tokom utakmice i slicno. A sto se tice licenciranja skines patch sa neta i eto ti sve sto ti treba. Pametni japanci ne ulazu pare u licence i Hip-Hop zvezde za igru nego u same ideje i mehaniku igre sto se i vidi po uspesnosti. FIFI je odzvonilo jos odavno EA drze SIMSi i slicne igre i to je cinjenica.

I rest my case:)

Nije bitno za koje se trziste pravi, bitno je kako ga naprave, a fudbal je isti u svakom delu sveta. Uostalom, cinjenica je da je FIfa globalno popularna i to mnogo popularnija od PES-a. Ja sam igrao sve Fife od '98 i mogu ti reci da sam imao velike zamerke, ali Fifa 2006 je uradjena fenomenalno i osim nekoliko sitnica igra nema velikih propusta. A ako se tvoje tvrdjenje ko je trenutno bolji zasniva na verzijama iz 1998. zasto si se uopste trudio da das komentar?
Drugo, ne razumem zasto ljudi mrze sve sto dolazi iz velikih firmi, tipa Microsoft, EA i sl. Cinjenica je: vise para = bolji programeri = bolje igre.  A pametni japanci ne ulazu pare u "sitnice" kao sto su licence, jer i nemaju pare da ulazu i onda se vidi uspesnost firme. Tacno je da dobar deo prihoda ide sa Simsa, ali da je Fifa sr*nje od igre - to nikako nije istina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Bosanćeros s pedigreom

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6170
Sinoc smo se druzili moje drustvo i ja naravno svi smo fanovi PES-a,mogu vam reci da se navikajem na PES-5 ali i dalje tvrdim da je cetvorka bila dosta brza za igrati,nerazumijem se toliko u grafiku ali mislim da je i tu cetvorka bolja!
A sto se tice Fife nemam komentar igra za djecu!!
IP sačuvana
social share
bosanćeros
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC One X
Bolje da je i ostalo na "nemam komentar". Ajde kazi na osnovu cega je to "igra za decu"?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Nokia 7610
Prvo: ako si dobro procitao post onda bi trebalo da ti bude jasno da ja nisam bazirao misljenje na fifi 98 i wining elevenu vec da je jos tada on bio bolji, a danas je vec sve jasno.

drugo: preko 50% prihoda ea dolazi od simsa i njegovih nastavaka/dodataka (kojih ima 150).

trece: ne mora da znaci ako imas puno para da ce prgrameri da dobro rade svoj posao vidi microsoft i windows ,(jesam li u pravu? ) oni imaju vise para od bilo koga drugog u it industriji sto ne naprave bolji sistem?

cetvrto: zasto ti je toliko stalo do j****e licence kad je dovoljno skinuti patch i to je to?

peto: ne zelim da se svadjam ali da li si primetio jos nekoga sem tebe da favorizuje fifu?

sesto: ja nisam nikada rekao da je fifa losa igra inace je ne bih igrao vec samo da je pes bolji i to je cinjenica. Mehanika igre i zaraznost je ono sto se gleda a ne licence i da li igraju sa nike loptama ili adidas za sta me iskreno zabole.


[Edit by puppykin: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

« Poslednja izmena: 15. Dec 2005, 18:09:17 od puppykin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


vargolan a ne vragolan

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 990
Zastava Mladenovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
HTC Diamond
 I josh nesto da dodam kada ste vec pomenuli programere i vishe novca... Pogledaj prijatelju X3mE samo kvalitet Microsoftovog Windowsa u odnosu na Suse linux 10 pa ces da vidish da i bez mnogo novca moze da se napravi nesto kvalitetno...
IP sačuvana
social share
Secanje nije uspomena vec trag osecanja!!!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC One X
Prvo: ako si dobro procitao post onda bi trebalo da ti bude jasno da ja nisam bazirao misljenje na fifi 98 i wining elevenu vec da je jos tada on bio bolji, a danas je vec sve jasno.

drugo: preko 50% prihoda ea dolazi od simsa i njegovih nastavaka/dodataka (kojih ima 150).

trece: ne mora da znaci ako imas puno para da ce prgrameri da dobro rade svoj posao vidi microsoft i windows ,(jesam li u pravu? ) oni imaju vise para od bilo koga drugog u it industriji sto ne naprave bolji sistem?

cetvrto: zasto ti je toliko stalo do j****e licence kad je dovoljno skinuti patch i to je to?

peto: ne zelim da se svadjam ali da li si primetio jos nekoga sem tebe da favorizuje fifu?

sesto: ja nisam nikada rekao da je fifa losa igra inace je ne bih igrao vec samo da je pes bolji i to je cinjenica. Mehanika igre i zaraznost je ono sto se gleda a ne licence i da li igraju sa nike loptama ili adidas za sta me iskreno zabole.

prvo: izvini, lose sam te razumeo...

drugo: znam

trece: ovde nije mesto takvoj temi, ali jesi li znao da Linux ima vise rupa i propusta od Windowsa, ali hakeri ne pisu viruse za njega jer ga mali deo populacije koristi. To naravno nema veze sa EA, ali kad si vec spomenuo...
EA je svoj posao odradio odlicno ovog puta i svaka im cast na tome.

cetvrto: nije meni toliko stalo do licenci, ali to pokazuje status firme koja pravi PES

peto: znam jos hiljadu ljudi koji favorizuju Fifu i, uostalom, cinjenica je da je Fifa globalno popularnija od PES-a. Ne zelim ni ja da se svadjam niti se svadjam sa bilo kime, samo vodimo diskusiju o tome sta je bolje.

sesto: jesam li ja rekao da si ti rekao da je Fifa losa igra? I Fifa ima dobru mehaniku igre i veliku zaraznost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
khm, khm [FIFA vs. PES]
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 52
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:54:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.