Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:02:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pro Evolution Soccer 2014  (Pročitano 28813 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Samsung 
Meni se uopste ne svidja sto je realna,da ocu realan fudbal igrao bih ga jebeno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6357
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
ja mislim da su to oni ljudi koji su navikli na stari sistem pa im se ne svidja prelazak na novi pa zato pljuju sve posle pes6

ne pljujem sve posle pes6 s obzirom da sam svaki igrao normalno.. al ne mogu vise da ucim da igram igricu kao da u zivotu do sada nisam igrao

ono sto mi se mnooogo svidja jeste to sto igraju presing, tj ne moze vise da se dodaje sa odbrambenim igracima do besvesti jer protivnik ne moze da uzme loptu..
ludeo sam pre dva dana na starom pesu, kad napadam samo sa jednim igracem a ostali gledaju  Smile
IP sačuvana
social share

               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows
Browser
Chrome 30.0.1599.66
ja mislim da su to oni ljudi koji su navikli na stari sistem pa im se ne svidja prelazak na novi pa zato pljuju sve posle pes6

Nije problem sistema i toga da li je neko navikao na stari ili ne. Problem je sto su svi novi sistemi posle PES6 bili losi, nerealni i bagova. Bilo je tu dobrih zamisli, ali oni umesto da unapredjuju neki od tih sistema, oni svake godine izbace novi i zato vec godinama nisu napravili niti realan, niti dobar fudbal. Npr ovaj bi mogao biti dobra osnova(ima nekih pozitivnih inovacija), ali ima tu jos mnogo toga da se popravi da bi se ovaj fudbal mogao nazvati iole dobrim, jer ovo sada je samo solidna ideja, poprilicno lose realizovana. E sad druga je stvar sto ima mnogo fanova slepih pesa koji ce ga hvaliti i kada je krs i onih koji vole da igraju bagovite fudbale gde pojedine bagove mozes da koristis u svoju prednost(a to je poslednjih godina redovan slucaj na PES-u).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
HTC m9
to stoji da svaki put moras da zavrisis trening da bi znao osnovne komande i valjda ce sada da unaprijede ovaj sistem ,a ne da izbace sledeci pes sa novim sistemom igre Smile
a koji su to bagovi ja nijedan nisam primijeto posto sam odigramo samo 4 utakmice jer nemam vremena toliko  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows
Browser
Chrome 30.0.1599.66
to stoji da svaki put moras da zavrisis trening da bi znao osnovne komande i valjda ce sada da unaprijede ovaj sistem ,a ne da izbace sledeci pes sa novim sistemom igre Smile
a koji su to bagovi ja nijedan nisam primijeto posto sam odigramo samo 4 utakmice jer nemam vremena toliko  Smile

Ja sam odigrao isto par utakmica, ali sam odmah primetio ogroman bag, a to je da kada kreces sa centra protivnicki igraci ne reaguju odmah i treba samo da kada dodas loptu odmah krenes prema protivnickom golu i sigurno ces proci napadace i vezni red(fora je da trcis odmah na g0l), sto ti u startu priliku za gol. Odigrao sam mozda 7-8 utakmica i dao sam na 4 tako gol. Primetio sam jos par gresaka, ali one su obostrane, pa ne mogu toliko da se koriste. E sad posto ni ja ne igram mnogo verujem da mozda ima jos neki bag, mada ne mora da znaci. Sve u svemu ovaj fudbal je samo solidna ideja i mozda dobra osnova za neke naredno i ukoliko nastave da ga unapredjuju ispasce nakon mozda jos 1-2 izdanja dobar fudbal, ali za sada je poprilicno los.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
HTC m9
e to ja nisam primijetio posto sam igrao protiv rodjaka pa odamh napadamo rijetko kad igram protiv kompa,inace ovako kad igras protiv covjeka meni ne djeluje da ima bagova  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Probao sam demo ali stvarno grafika je ekstra i sve to ali gori pes.... preterali su   Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Sony 
Drugar instalirao pes uskoro počinjemo da igramo..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Presednuće ti,veruj! Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Neće, samo vam treba vremena da se naviknete.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:02:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.