Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 44 45 47 48 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pro Evolution Soccer 2012 (PES)  (Pročitano 87380 puta)
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
пошаљи ми линкове у инбокс.

Шта је са мастер лигом, зашто не могу да играм са нормалним играчима? Нема ни БАЛ.
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
http://pesstatsdatabase.com/PSD/

Vidi ovde tu je postavljen patch. Mozda ti je lakse i na PES Serbia da pogledas tamo ces lakse naci.


Ne znam brate kako nemas trebalo bi da imas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Nokia 5800 express mus
Како немаш нормалне играче?
Ај пробај ово,иди тамо где се купују ствари у пес-у,тамо Галерија или где већ стоји,па види да откључаш то  Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
Вероватно треба да се откључа, ништа пошто сам одиграо тек 3,4 меча, имам тек 30,40 оних поенчића, мора да се стрпим мало значи.....

Дане пошаљи ми линкове у инбокс, не могу да се похватам на овом сајту. Фала.


Некако је бре много ретардирано одрађен шут на овом песу, иде лопта 2 на сат и голман прима гол, нема оних бомбастичних шутева ко у ранијим сезонама  Smile
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
Brate , zauzet sam trenutno ne mogu da se cimam i ovako radim 1401401 stvari te reprezentacije , te Donji Srem  Smiley 1

neka ti nikolapfc89 posalje sve. Imas brate patcheve za sve. Bez patcha yainkey-a za gejmplej ovaj PES ne moze da se igra. Neka ti posalje neko to + ono za otklanjanje blura ( losa slika u igri ) . Imas isto tako i za te poene sve da ti se otkljuca. A evo ti PSD patch http://www.pes-serbia.com/threads/22950-PesStatsDatabase-patch-V4-8.2.2012.

Znaci prvo krkni to pa iscimaj nekog da ti posalje sve ovo ostalo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1145
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
PES 2012 PS3 Turnir u Zemunu - Igraonica ,,Barba''

Turnir u fudbalu PES 2012 će se održati 10. Marta u 12:30 časova u igraonici ,,Barba'' u Zemunu. ,,Kod Muhara'' preko puta pumpe Lukoil ,Cara Dušana 6, Zemun.(iza BMW Servisa)
 Igra se na Sony Playstation 3 konzolama.
 Učešće se plaća 300din, nagrade su 70% od uplate. Poželjno je poneti svoj dzojstik!
 Prijave na mob 065/99999-33

 Pravila:
 Ne važi gol u gostima!
 U grupama se igra po 1 meč od 10 minuta svako sa svakim, a posle u nokaut fazi po 2 meča od 10 minuta !
 Raspoloženje: Normal
 Tim: Samo klubovi (možete menjati klub)

 Sva pitanja na mob !
IP sačuvana
social share
Always Improvise!  _     _     _     _
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Krenuo sam da igram Become a Legend i ok stavio sam da sam SS i da mi je sut glavno oruzje.
I sad... stalno me trener menja u 52minutu, ali stalno. Zasto!?
Odigrah par sezona... promenio par klubova i sad sam u Realu... i cak mi dadose kapitensku traku... i na onom grafikonu me ubedljivo najvise trener voli i za poziciju napadaca i AMF-a... ali opet me stalno menja u 52minutu... postigao ja 3 gola ili nijedan, imao ocenu 8.0 ili 6.0... svejedno ce me promeniti.
Cak sam i u treninge ubacio staminu do maksimuma i dopunio i power do maksimuma, ali opet isto.
Dok u reprezentaciji mogu da radim sta god hocu i da masim k'o lud, drzace me do samog kraja.
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
Mislim da je to stamine. Budzi nju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
Ајде дане, сјебо ми се пес има 15 дана, мрзи ме да реинсталирам, чекам тај твој печ  Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
Ma nije moj patch. Mislim dosta ja tu radim , ja sam odgovaran za sve sto se tice ocena i ostalog oko nase dve lige. Sad upravo apdejtujem JSL ostalo mi je jos 7 ekipa to je nekih sat dva vremena sutra cu ih zavrsiti. Ostaje mi PLS gde imam jos 7 ekipa da uradim. Mnogo je losa organizacija. Svi preko kurca me napadaju nesto tamo , a ubedljivo se najvise zalazem i trudim oko svog dela ( a boga mi i tudjih ) poslova al dzaba  Smile Lik koji je glavni i koji spaja sve to je jako los za komunikaciju. Danas mi kaze da nastavim da radim , a ja ga vec svaki dan pitam... Uglavnom komplikovano je brate mnogo , jako sam nezadovoljan.  Smile


Inace ako taj opet ne bude drkao kurac izlazi u toku sledece nedelje.
« Poslednja izmena: 05. Mar 2012, 22:57:12 od Џеј Џеј Окоча »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 44 45 47 48 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.