Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:46:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pro Evolution Soccer 2010  (Pročitano 124002 puta)
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung S4
Devetka je daleko od extra ali je isto toliko daleko bolja od FIFA-e! Ima puno stvari koje se mogu popraviti!
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Apple iPhone
Kao npr? Smile Ako cemo tako da gledamo, uvek ce imati nesto da se popravi, savrsen fudbal je nemoguce napraviti, ali devetka je do sada najbolji fudbal (moje skromno misljenje).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung S4
Evo recimo, sudac, preostar, pre pre ostar, jako cesto kiksaju golmani! Pogotovo na nizoj tezini! Prebugovita igra (barem za PS3), iako sam osvojio sve sto se moglo osvojiti sa ekipom (u master ligi) nikako nisam mogao dovesti recimo Ibrakadabru ili neku drugu vecu zvijezdu (igrao sam sa Sevillom), nudio sam strasne pare i igrace ali nikako nece ni jedan da dodje. I ne znam vishe, nisam dugo igrao! Slazem se da se ne moze napraviti(tj. ako i moze oni nece da nprave tako da svake godine mogu da izbace nesto novo) savrsen nogomet ali od 2006 jako sporo se razvijaju, pogotovo su podbacili sa 2008. I nikada im ne treba reci kako su napravili savrsenu igru nego ih treba stalno kritizirati tako da se jos jace trude! Nisam igrao FIFA 2009 ali sam procitao kako su npravili da igra (igraci protivnicke momcadi) "uci" i "cita" tvoju igru tako da ne mozes da prolazis stlano na istu foru. Ako je to istina zasto nema u PES-u?! Smile  Ali da je igra odlicna jeste! Daleko njbolja simulacija nogometa!!!  Smile Smile
« Poslednja izmena: 02. Maj 2009, 19:05:37 od fucked_up »
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Apple iPhone
Savrsenu igru je nemoguce napraviti, svako bi imao neku zamerku, naravno da ja imam par zamerki, cesto igraci buguju, nece na loptu, ali sustina je u igrivosti i realnosti, a tu su nenadjebivi, Fifa je uvek bila jaka na recima, probao sam Fifu 2009, blago receno, govno od fudbala, nista novo nisam video, drugaciji meni i to je to. Sto se tice PESa 2010, dovoljno je da poprave par bugova, mada to moze i patchevima da se ispravi, gameplay moze da ostane isti, nista bolji nije potreban.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Normal people scare me!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Svaka godina iste najave od Konami(i EA za Fifu) i opet na kraju i obe su za nigdje.  Nadam se da konecno cu ispolnjeti svoje objecanja i da sva tima cu biti licencirani, a ne da igram sa neki West London Blue ili pak Man Red.
Odma izlazi patch za to, ali bolje bi bilo da ih ima odma licencirane, i vec jednom nek poprave te bagove, pogotovo kod igrace i golman.   :chuckel:
IP sačuvana
social share
Lying is Wrong.
Because it makes people angry. And anger is just one letter short of DANGER.
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung S4
Mozemo se samo nadati....
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11462
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6300
Kad sam poceo da igram PES nisam znao neshto mnogo...Prwo sam igrao na PS2 , pa onda tek na PC...Pocevshi od PES 6 , na PC-u sam ishao redom...Za PES 7 nisam cuo...PES 8 imam , PES 9 takodje imam...I to sve na PC-u...Da ne spominjem da ni fifa nije losha...Svaki fudbal je dobar ... Sad kad izadje PES 10 , naravno da cu da ga kupim i instaliram , ako bude imalo mesta na PC-u...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Apple iPhone
To sto zoves PES 8 i PES 9 su 7. i 8. po redu, a ime im nije osmica i devetka, vec Pro Evolution Soccer 2008 i 2009. Sledeci fudbal, ili Pro Evolution Soccer 2010 je 9. po redu, deseti ce biti 2011.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1882
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung Galaxy Duos 2
Kad sam poceo da igram PES nisam znao neshto mnogo...Prwo sam igrao na PS2 , pa onda tek na PC...Pocevshi od PES 6 , na PC-u sam ishao redom...Za PES 7 nisam cuo...PES 8 imam , PES 9 takodje imam...I to sve na PC-u...Da ne spominjem da ni fifa nije losha...Svaki fudbal je dobar ... Sad kad izadje PES 10 , naravno da cu da ga kupim i instaliram , ako bude imalo mesta na PC-u...
To sto zoves PES 8 i PES 9 su 7. i 8. po redu, a ime im nije osmica i devetka, vec Pro Evolution Soccer 2008 i 2009. Sledeci fudbal, ili Pro Evolution Soccer 2010 je 9. po redu, deseti ce biti 2011.
ma dobro i ja ovako govorim lakse je reci PES 9 nego PES 2009
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
PES 2009 ima prilican broj stvari koje mi se ne svidjaju, sutra cu da elaboriram na tu temu, odoh da spavam sad  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:46:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.