Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privlačnost izmedju ljudi sa Astro tačke gledišta  (Pročitano 21714 puta)
27. Sep 2006, 11:00:05
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Strelac i blizanac uopste nisu toliko "suprotni" koliko si rekao sta vise to su dva extremno vezana znaka...


Uh da znas da jesu,Blizanac se radja ljeti,on je vazdusni znak,a Strijelac,zimi,vatreni znak,hladna zimaska vatra.
 Smile

Ma vidi molim te,mozda i jesu,Blizanac je ljetnja zima,a Strijelac zimska vatra Smile
Ima tu neka cakica,gdje god odes doceka te zima.
Mislim da su i Blizanac i Strijelac,jednako neuhvatljivi,e moj Rafaele.....tesko zenama sa tobom Smile
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 00:24:13 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
idemo malo u offtopic. no
1. oba znaka vole slobodu
2.oba znaka  vole umetnost
3.oba znaka spadaju u inteligentije...
4. oba znaka vole putovanja

Izmedju svakog znaka postoji neka razlika ali ako su neka 2 znaka slichan i da se slazu to su onda blizanac i strelac..
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 00:32:09 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
idemo malo u offtopic. no


Izmedju svakog znaka postoji neka razlika ali ako su neka 2 znaka slichan i da se slazu to su onda blizanac i strelac..
Znas sto razmisljam,kazu izmedju svaka dva suprotna znaka postoji fizicka privlacnost,ja se nikako ne nalazim sa Strijelcem,bas mi nesto hladan,ne privlaci me,e kad bi se Sale62 glasnuo,posto je mislim on Blizanac,da kaze svoje misljenje,bash mi to neshto zagonetno Smile
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 00:32:41 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
pa muskarac i zena mozda i ne idu ali Sazvedja.. osobine se savrsheno uklapaju. Za privlacnost su potrebne druge stvari a ne osobina ega.
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 00:33:59 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Suprotnosti se uvijek privlače, no moraju bit suprotnog spola  Smile

Meni je žena strijelac  Smile
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 00:36:27 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Suprotnosti se uvijek privlače, no moraju bit suprotnog spola Smile

Meni je žena strijelac Smile

Hm,neznam zasto meni Strijelcevi ne leze....al sto kaze Aiwass,za privlacnost su valjda potrebne druge stvari Smile
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 00:39:12 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


http://www.youtube.com/watch?v=qzLdxeQj66k

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 88
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens MC60
idemo malo u offtopic. no


Izmedju svakog znaka postoji neka razlika ali ako su neka 2 znaka slichan i da se slazu to su onda blizanac i strelac..
Znas sto razmisljam,kazu izmedju svaka dva suprotna znaka postoji fizicka privlacnost,ja se nikako ne nalazim sa Strijelcem,bas mi nesto hladan,ne privlaci me,e kad bi se Sale62 glasnuo,posto je mislim on Blizanac,da kaze svoje misljenje,bash mi to neshto zagonetno Smile


Ma ima nes i u tome evo mee isto ne diraju Blizanke ni pol posto

Al privlacnost se gleda kroz poziciju mjeseca
i Venere - za muske
Marsa- za zene
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 00:40:58 od Makishon »
IP sačuvana
social share
;Al Gran Pueblo Argentino Salud!

Coronados de gloria vivamos
O juremos con gloria morir.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Pa valjda radi tvog jarca Anđela
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 00:54:10 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
idemo malo u offtopic. no


Izmedju svakog znaka postoji neka razlika ali ako su neka 2 znaka slichan i da se slazu to su onda blizanac i strelac..
Znas sto razmisljam,kazu izmedju svaka dva suprotna znaka postoji fizicka privlacnost,ja se nikako ne nalazim sa Strijelcem,bas mi nesto hladan,ne privlaci me,e kad bi se Sale62 glasnuo,posto je mislim on Blizanac,da kaze svoje misljenje,bash mi to neshto zagonetno Smile


Ma ima nes i u tome evo mee isto ne diraju Blizanke ni pol posto

Al privlacnost se gleda kroz poziciju mjeseca
i Venere - za muske
Marsa- za zene


Sve to + ASC

Maki , posto smo mnogo otisli u off topic , izdvoji postove i otvori temu "privlacnost izmedju ljudi sa Astro tacke gledista"
Recimo..
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 00:56:16 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Moram ja da dodam a temu Blizanci+Strelci - imam vise zivotnih primera takve veze - Blizanci imaju jednu od svojih bazicnih kontraverznih dualnosti - osciluju izmedju toga da zele da budu samostalni i da budu zasticeni - najbolje je ako moze oba u isto vreme. Zato cesto padaju na vatrene znake Strelce i Ovnove (Lavovi su previse napadni za njih) jer dobijaju osecaj zastite. Veza Blizanaca sa drugim vazdusnim znacima - prevashodno Vodolijama je mnogo bolja ali uspeva samo ako imamo iole emotivno zrelog blizanca ko ipak vise vrednuje svoju slobodu i samostalnost a nauci da prepozna poverenje, iskrenost i pouzdanost vodolije uprkos tome sto spolja izgleda nestabilna.

Primeri: Moja keva Blizanac(Strelac) - cale Strelac (dupli); bivsa devojka Blizanac(Rak) - njen sadasnji muz Ovan; dobra drugarica Blizanac(Devica) - muz Strelac; Moja zena Blizanac (Skorpija) - ja Vodolija(Vaga)

I jos jedna stvar - Blizanci vole intelektualnu brzinu (vazduh) ali ne vole intelektualnu dominaciju (vatra) (ili bar ne uvek).
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.